6 tvirčiausios poros pagal Zodiako ženklus

 (70)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22) – Vandenis (sausio 21 – vasario 19)

Sėkmingos Svarstyklių ir Vandenio sąjungos paslaptis slypi jų gebėjime rasti kompromisą bet kurioje situacijoje ir stengtis visas problemas išspręsti taikiai. Svarstyklės šeimyninį gyvenimą laiko viena didžiausių vertybių, o dėl bet kokių, kad ir mažiausių nesutarimų su sutuoktiniu, išgyvena labai sunkiai. Harmoniją santuokoje jie pasiekia nuoširdumu ir gerumu, šios savybės būdingos Svarstyklėms.

Vandenis, nors ir būdamas savarankiškas ir užsispyręs, visada stengsis rasti išeitį iš konfliktinės situacijos, todėl Svarstyklių ir Vandenio ženklų partneriai visada atsižvelgs į vienas kito interesus ir vengs pykčių. Tokias santuokas lydės santarvė ir tarpusavio supratimas.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20) – Jautis (balandžio 21 – kovo 21)

Labai vertinga Jaučio savybė šeimos kūrimui – tai jo sugebėjimas išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Plieninė šio ženklo ramybė neleidžia įsisiūbuoti emocijoms ar kaip nors kitaip nuskriausti savo antrąją pusę, o juk Žuvys tokios pažeidžiamos. Būdami gero ir patikimo charakterio, Jaučiai bus geru ramsčiu savo sutuoktiniui.

Žuvis taip pat nėra lengva išvesti iš pusiausvyros, be to, jos labai gerai supranta kitų žmonių jausmus ir sugeba užjausti. Šios sutuoktinių, gimusių po Jaučio ir Žuvies ženklais savybės leidžia jiems sukurti tvirtą šeimą, o santuokoje gimę vaikai, santykius tik dar labiau sustiprina. Be to, Žuvys su tokia beribe meile auklėja savo vaikus, kad tokios tėviškos atsakomybės galima tik pavydėti.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22) – Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Mergelės pasižymi ne tik šeimyniškumu, bet dar ir ypatingu draugiškumu savo partnerio atžvilgiu. Jų nedomina intrigos ar nuklydimai į kairę, tai labai patikimi žmonės. Mergelės kuo puikiausiai rūpinasi namais, jos nesibaido ir su vaikų auklėjimu susijusių rūpesčių.

Skorpionai labai jausmingi ir aistringi, tad net ir santuokoje su jais gyvenimas nebus monotoniškas ir nuobodus. Be to, Skorpionai labai moka atsirinkti tinkamus žmones, o tai reiškia, kad savo jausmų jie nedalins kam papuola. Skorpiono išrinktoji bus vienintelė moteris jo gyvenime. Nežiūrint į tai, kad jie moka linksmintis ir gerai leisti laiką su draugais, mylimo žmogaus atžvilgiu jie visada išlieka dėmesingi ir atsidavę.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21) – Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Šauliai labai nuoširdūs ir atviri santykiuose, jie niekada neslėps savo tikrų jausmų ir įspūdžių. Dėl tokio atvirumo net ir kilus nesutarimams šeimoje, jie bus lengvai išsprendžiami. Meilė Šauliams – didelė vertybė, tad vardan šio šviesaus jausmo jie pasiruošę įveikti bet kokius išbandymus. Šaulys gali būti įdomi pora.

Dvyniams, kurie net ir būdami permainingo būdo, nepavargs nuo emocionalaus Šaulio charakterio ir visiškai lengvai pripras prie šios asmenybės ypatumų, o tai užtikrins stabilius romantiškus santykius Šaulio ir Dvynių šeimoje.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22) – Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Vėžių ir Ožiaragių šeiminiuose santykiuose vyraus abipusiškumas ir troškimas savo antrąją pusę apgaubti dėmesiu ir meile. Vėžį, kaip partnerį, reikėtų vertinti jau vien už tai, kad jis savo emocijų nešvaistys žmonėms, kurie nėra jam artimi, visi jo jausmai bus skirti šeimai.

Sunkią valandą Vėžys paguodos visada gali tikėtis gauti iš Ožiaragio, kuris visada pasirengęs padėti, o tuo labiau mylimam žmogui. Ožiaragiai iš prigimties labai patikimi, rimti ir sąžiningi žmonės, todėl santuokos su tokiu žmogumi neužtemdys joks lengvabūdiškumo šešėlis. Jie mėgsta be jokio išskaičiavimo kuo nors pamaloninti mylimą žmogų, tai – dar viena priežastis, dėl kurios šeimoje viešpataus meilė.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23) – Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas visada laikosi duoto žodžio. Todėl šeimoje juo visada galima pasikliauti, iškilus kokiems nors sunkumams, partneriui niekada nereikės ilgai laukti iš jo pagalbos.

Liūtams taip pat negalima būtų prikišti neveiklumo. Jie – labai atkaklios ir ambicingos asmenybės. Tokioje sąjungoje šeimyninis gyvenimas niekada nestovės vietoje, dėl mylimo žmogaus partneriai visada bus pasirengę padaryti viską, kas įmanoma. Tokios savybės gali tapti geru pavyzdžiu vaikams, kurių gimimas dar labiau sustiprina sąjungą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!