6 patikimi būdai, kurie padės tapti TA vienintele

Psichoterapeuto Gary Neumano tvirtinimu, yra šeši mokslo įrodyti būdai gerokai padidinti tikimybę iš tiesiog mielos pažįstamos savo jausmų objektui tapti geidžiama partnere.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Akių kontaktas. Harvardo universiteto psichologo Zicko Rubino tyrimų duomenimis, partneriai, kuriuos sieja stipri meilė, per pokalbį vienas kitam į akis žiūri 75 % viso jo laiko. Tad pasistenk nenusukti nuo vaikino žvilgsnio, net jei labai nervintumeisi.

2. Domėkis, koks jis žmogus (jo interesais, pomėgiais), ir klausykis, ką sako. Nevados ir Vašingtono universitetų tyrimais, gebėjimas būti geru klausytoju – viena svarbiausių sąlygų norint atkreipti kieno nors dėmesį. Žmonėms patinka, kai jais domimasi. Didžiausia klaida – kai žmogus kalba apie save, jį pertraukti ir pradėti pasakoti savo istorijas. Ne tik klausykis – užduok su jo pasakojimu susijusių klausimų, parodyk, kad girdi jį ir supranti.

3. Leisk jam pajusti – jį gerbi ir vertini. G. Neumano teigimu, 48 % porų, su kuriomis jam teko bendrauti per psichoterapijos praktiką, santykiai šlijo dėl to, kad vienas partneris jautėsi visiškai nevertinamas kito. Tad jei vaikinui, kuriam nori patikti, parodysi, kad tikrai jį vertini kaip asmenybę ir žaviesi jo poelgiais, tikėtina, jis atsilygins taip pat.

4. Šypsokis. Dreiko universiteto mokslininkų teigimu, šypsena ne tik suteikia žavesio – ji iš tavęs daro nugalėtoją. Atrodai savimi pasitikinti, su tavimi norisi bendrauti.

5. Nebijok prisilietimų. Tai stiprina judviejų intymumą ir komfortabilumą būnant drauge. Visi tie nežymūs prisilietimai rankomis veikia tik tavo naudai.

6. Ypač kreipk dėmesį į tai, kuo tave traukiantis žmogus domisi. G. Neumano teigimu, pasakodamas apie tai, kas jam itin svarbu, žmogus drauge praveria tą savo asmenybės dalį, kuri yra itin pažeidžiama ir jautri. Jei įvertinsi tuos dalykus, kurie jam rūpi, jis į tai tikrai atkreips dėmesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"