6 patikimi būdai, kurie padės tapti TA vienintele

Psichoterapeuto Gary Neumano tvirtinimu, yra šeši mokslo įrodyti būdai gerokai padidinti tikimybę iš tiesiog mielos pažįstamos savo jausmų objektui tapti geidžiama partnere.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Akių kontaktas. Harvardo universiteto psichologo Zicko Rubino tyrimų duomenimis, partneriai, kuriuos sieja stipri meilė, per pokalbį vienas kitam į akis žiūri 75 % viso jo laiko. Tad pasistenk nenusukti nuo vaikino žvilgsnio, net jei labai nervintumeisi.

2. Domėkis, koks jis žmogus (jo interesais, pomėgiais), ir klausykis, ką sako. Nevados ir Vašingtono universitetų tyrimais, gebėjimas būti geru klausytoju – viena svarbiausių sąlygų norint atkreipti kieno nors dėmesį. Žmonėms patinka, kai jais domimasi. Didžiausia klaida – kai žmogus kalba apie save, jį pertraukti ir pradėti pasakoti savo istorijas. Ne tik klausykis – užduok su jo pasakojimu susijusių klausimų, parodyk, kad girdi jį ir supranti.

3. Leisk jam pajusti – jį gerbi ir vertini. G. Neumano teigimu, 48 % porų, su kuriomis jam teko bendrauti per psichoterapijos praktiką, santykiai šlijo dėl to, kad vienas partneris jautėsi visiškai nevertinamas kito. Tad jei vaikinui, kuriam nori patikti, parodysi, kad tikrai jį vertini kaip asmenybę ir žaviesi jo poelgiais, tikėtina, jis atsilygins taip pat.

4. Šypsokis. Dreiko universiteto mokslininkų teigimu, šypsena ne tik suteikia žavesio – ji iš tavęs daro nugalėtoją. Atrodai savimi pasitikinti, su tavimi norisi bendrauti.

5. Nebijok prisilietimų. Tai stiprina judviejų intymumą ir komfortabilumą būnant drauge. Visi tie nežymūs prisilietimai rankomis veikia tik tavo naudai.

6. Ypač kreipk dėmesį į tai, kuo tave traukiantis žmogus domisi. G. Neumano teigimu, pasakodamas apie tai, kas jam itin svarbu, žmogus drauge praveria tą savo asmenybės dalį, kuri yra itin pažeidžiama ir jautri. Jei įvertinsi tuos dalykus, kurie jam rūpi, jis į tai tikrai atkreips dėmesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.