6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Esama šiaip porų ir yra tokių porų, nuo kurių sklinda itin stipri jausmų radiacija. Vien į jas pažiūrėjus norisi rėkti iš pavydo ir (pripažink) būti tokiai laimingai kaip jie.

Net jeigu tavo santykiai neblogi, negali susivaldyti nepasvarsčiusi: “Ką ta porelė žino, ko aš nežinau?” Pasirodo, jie iš tiesų žino keletą paslapčių. Beje, tokiais palaimingais santykiais gali džiaugtis visiškai visi. Reikia tik laikytis keleto paprastų principų, kurie ilgai bus tvirti bei aistringi. Štai šeši bruožai, suteikiantys porai daug jaudulio ir pasitenkinimo.

Paslaptis Nr. 1
Kiekvienas turi savo gyvenimą

Žinoma, pačioje svaigaus romano pradžioje partneriai būna tarsi suaugę vienas su kitu. Tai normalu. Tačiau kiekviena nuo meilės apkvaitusi būtybė ilgainiui gali prarasti savo įpročius, pavyzdžiui, tu nebežiūri prancūziškų filmų, nes mylimasis mėgsta mokslinės fantastikos juostas. O tai nėra gerai!

Šaunu turėti savo erdvės, nors truputį pabūti atskirai vienam nuo kito. Pagalvok: juk draugystės pradžioje jūsų asmenybių unikalumas taip viliojo. Jeigu dėl partnerio atsisakysi mėgstamų dalykų, jausiesi apatiška, imsi dusti. Taigi daryk tai, ką mėgsti ir ne tik būsi laimingesnė, bet ir turėsi ką papasakoti mylimajam. Be to, būdami drauge galėsite vienas kitą pamokyti naujų dalykų.

23 metų Rūtai tai buvo skaudi pamoka. “Draugaudama su buvusiu vaikinu atsisakiau visko: nebesusitikinėjau su bičiuliais, nėjau į sporto klubą, kad tik galėčiau pabūti su juo. Keletą mėnesių viskas buvo gerai, tačiau vėliau ėmiau nuobodžiauti. Todėl pradėjusi susitikinėti su nauju vaikinu primygtinai reikalavau, kad retkarčiais jis vienas eitų žaisti futbolo, o aš tuo tarpu vaikščiojau po parduotuves arba vakarieniaudavau su savo draugais. Dabar mano gyvenimas įdomus. Aš dažnai būnu geros nuotaikos. Taigi esu smagi draugė ir vis nesiliauju jo stebinti.”

Paslaptis Nr. 2
Jie susikuria savo tradicijų

Nesvarbu, ar tai būtų vakarienė mėgstamame restorane, ar sekmadieninis sūrio ir vyno vakarėlis ant kanapos, ar ypatingas pasimatymas, — savos tradicijos gali išties atgaivinti santykius. Šie ritualai laiduoja bendrumo jausmą. Jokia kita pora taip nedarytų, todėl jūsų bendravimas unikalus. Be to, tokie pasimatymai reiškia, kad judu randate laiko vienas kitam, nors ir kaip būtumėte užimti.

26 metų Lilija ir jos draugas Ričardas gyvena skirtinguose miestuose. “Nemenkas atstumas gali atšaldyti santykius, todėl antradieniais mudu susitinkame pusiaukelėje pavakarieniauti. Tai labai paprasta, tačiau mudu labai laukiame tų pasimatymų. Gera žinoti, kad antradieniai yra mūsų.”

Ritualai neturi būti labai sudėtingi ir rimti, pavyzdžiui, penktadieniais prieš darbą drauge maudykitės duše, kartą per savaitę susitikite sporto klube arba sykį per mėnesį pasikeisdami ruoškite naują patiekalą.

Paslaptis Nr. 3
Jie vertina vienas kitą

Tai — artimų santykių, saugaus etapo ženklas, kai gali mylimajam viską pasakoti, įgriūti į lovą užsitepusi veido kaukę. Tačiau tarp jaukumo ir apsileidimo — didžiulis skirtumas. Kai jautiesi saugiai bei jaukiai, vaikiną laikai geriausiu draugu ir gali jam daug ką papasakoti. O kai abu apsileidžiate, dingsta paslaptis, santykius imate vertinti kaip savaime suprantamą dalyką.

Net jeigu vaikino bute turi savo stalčių ar savaitgalius leidžiate pas katro nors tėvus, pagalvok prieš elgdamasi pernelyg neformaliai. Ketini vaikinui matant balinti ūselius ar nepadėkoji, kai jis išneša iš tavo buto šiukšles? Paklausk savęs, ar būtum taip elgusis, kai tik pradėjote bendrauti. Jeigu ne, tučtuojau pasitempk. Pamiršusi geras manieras siunti signalus, jog tau neberūpi, ką vaikinas apie tave mano. Tu tarsi sakai: “Man nebereikia stengtis tau patikti, nes žinau, jog tu visada šalia”.

Kitas būdas parodyti, kaip džiaugiesi gražiais santykiais, — neprašytai padaryti nedidelę paslaugą. Pasakoja 24 metų Kotryna: “Tomas nuplauna mano automobilio žibintus, kad man būtų saugiau važiuoti naktį, arba netikėtai padovanoja saldainių, kai man būna sunki diena darbe. Visa tai nesunkiai padaryčiau pati, tačiau tokie poelgiai primena, kokie esame vienas kitam svarbūs”. Tu taip pat gali apdovanoti vaikiną panašiomis smulkmenomis: pagirk, kai jis puikiai atrodo, nunešk jo drabužius į valyklą arba (taip, dešimtą kartą!) išnuomok “Matricos” vaizdajuostę. Parodysi, kad tu jį vis dar labai vertini, nors judu jau ir seniai draugaujate.

Paslaptis Nr. 4
Jie nepamiršta aistringų bučinių

Tik užsimezgus santykiams nesibaigiančios glamonės — natūralus dalykas. Jeigu norite ir toliau būti artimi, nepamirškite šių svaigių akimirkų. Aistringi bučiniai kursto jūsų santykių ugnį. Bučinys ypač asocijuojasi su pradinėmis audringomis romano akimirkomis. Jis įžiebs senąją liepsną, nes tai — labai asmeniška ir unikalu, niekas kitas nesibučiuoja taip, kaip judu. Be to, ilgainiui sukuriate savitą glamonių bei bučinių stilių.

Pamirškit trumpus pakštelėjimus, dažniau bučiuokitės aistringai, net tada, kai neketinate mylėtis. Aistringai besibučiuodami atsiduodate akimirkos žavesiui, jaučiatės artimi. 25 metų Monika žino, ko verti karšti bučiniai: “Mudu su Andriumi niekada neišeiname į darbą nepasibučiavę. Turiu galvoje ne pakštelėjimą į skruostą, o tikrą aistringą prancūzišką bučinį. Net vėluodami būtinai įsisiurbiame vienas kitam į lūpas. Taigi išsiskiriame jausdamiesi labai artimi”.

Paslaptis Nr. 5
Jie ginčijasi, kad išsiaiškintų, o ne nugalėtų

Konfliktas — įprastas dalykas bendraujant. Žinoma, barniai — bjaurus dalykas, bet jeigu vaidijatės protingai, konfliktai judu suartina. Svarbu išsiaiškinti, o ne užsidirbti taškų ir laimėti. Jeigu supykusi stengsiesi, kad tavo partneris pasijustų bjauriai ar priversi jį jaustis kaltą, gal ir triumfuosi, tačiau ilgainiui nukentės jūsų bendravimas. Barnį baigiate piktuoju ir neradę sprendimo? Vadinasi, stabdote santykių raidą.

Turėtumėte stengtis išspręsti nesutarimus — labiau suartėsite, judu geriau suprasite vienas kitą. Išsiaiškinę problemą ar radę kompromisą nė vienas nepralaimėsite, abu jausitės vienos komandos nariai, o ne besišvaistantys kumščiais priešininkai. Tarkim, įtūžti, kad jis 40 minučių pavėlavo į pasimatymą ir turėjai viena sėdėti kavinėje.

Žinoma, norėtum sumalti jį į miltus. Tačiau geriausia būtų pasakyti jam, kaip jauteisi, ir susitarti ateityje prieš pat pasimatymą susiskambinti. Šitaip sumažės tikimybė, jog panašus incidentas pasikartos, nereikės piktai dėbčioti į savo brangutį, abu galėsite mėgautis vakariene.

Paslaptis Nr. 6
Kartais jie tampa sentimentalūs

Parodyk esanti lipšni ir sentimentali. Palaimingai draugaujančios poros nebijo būti silpnos bei jausmingos. Tiesą sakant, jie mielai tai demonstruoja. Atsidavę paikiems impulsams partneriai parodo esą vaikiški, žaismingi, nerūpestingi. 26 metų Indrė mielai išdykauja su savo draugu. “Mudu su Aurimu klausomės lengvos muzikos, dainuojame saldžias meilės dainas, kartais net duetu. Tai absurdiška ir kvaila, tačiau, prisipažinsiu, mane tai pralinksmina iki ašarų. Mano rimtuolis draugas to nesigėdi, vadinasi, su manimi jaučiasi saugiai. Kur jis ras tokią, kuriai galės prisipažinti mėgstantis Džordanos Butkutės dainas?!”

Kitas būdas įsileisti sentimentalumo į savo gyvenimą — daryti tai, ką darėte vos pradėję draugauti. Pavyzdžiui, iškylauti parke ar rašyti vienas kitam meilės laiškelius. Daugeliui porų pakartoti tai, ką jie darė draugystės pradžioje, gali būti taip pat naudinga kaip kreiptis į psichologą. 28 metų Emilija pritaria: “Mudu su sužadėtiniu mėgstame skaityti laiškus, kuriuos rašėme vienas kitam, kai pradėjome draugauti ir mokėmės skirtinguose miestuose. Tai labai miela ir nuostabu. Abu grįžtame į tuos laikus, kai apimdavo jaudinantys atrodo, aš įsimylėjau jausmai”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!