6 mitai apie oralinį seksą, kuriais neverta tikėti

Oralinis seksas tikrai ne naujiena, tad apie kokius mitus dar galima kalbėti? Vis tik kai kurie dalykai vis dar kelia painiavą.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmas mitas: bėgančios seilės kelia šleikštulį

Tiesą sakant, kuo daugiau seilių, tuo daugiau malonumo! Nesuk sau galvos dėl tokių menkniekių ir jei oralinio sekso metu nutįso seilė, tikrai nepulk taisyti padėties. Visa tai natūrali oralinio sekso dalis ir vienintelis blogas dalykas, kurį galėtum padaryti tokioje situacijoje - tai nutraukti malonų procesą ir atsiprašyti.

Antras mitas - su burna reikia apimti visą penį

Vyrams tai velniškai malonu ir seksualu, tačiau tai neturi nieko bendro su pasitenkinimu. Pati jautriausia penio dalis - galvutė, tad orgazmą jis patirs ir be gilaus įsiskverbimo. Kad sustiprintum pojūčius, visą penį gali tvirtai apglėbti delnais ir suderinti masturbaciją su oralinėmis glamonėmis.

Trečias mitas - oralinis seksas saugus

Puikiai žinai, kad su atsitiktiniais partneriais būtina naudoti prezervatyvus, kurie apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Bėda ta, kad dauguma merginų šią taisyklę pamiršta tuomet, kai kalba pasisuka apie oralinį seksą. Tokiu būdu lytinės infekcijos taip pat plinta!

Ketvirtas mitas - jis visada nori baigti į burną

Kartais taip tikrai gali būti vien dėl to, kad tokiu būdu lytinis aktas nenutraukiamas pačiame įkarštyje. Tačiau normalus vyras tikrai supras, jei šios idėjos atsisakysi. Tikrai ne kiekvienai moteriai priimtinas spermos skonis ir pati konsistencija.

Penktas mitas - oralinis seksas nehigieniškas

Dauguma mano, kad oralinio sekso metu tūkstančiai bakterijų nuo lytinių organų keliauja tiesiai į burną. Tik kažkodėl pamirštame, kad burnoje tų bakterijų kur kas daugiau, nei ant lytinių organų. Taigi oralinis seksas iš tiesų ne itin švarus dalykas, tačiau ne dėl tos priežasties, kurią dauguma įtaria.

Šeštas mitas - oralinis seksas žemina

Jeigu oralinis seksas priimtinas abiem partneriams, tai tikrai nėra pažeminimas. Nėra nieko blogo tame, kad tu nori suteikti savo partneriui pasitenkinimą ir malonumą. Kita situacija, kuomet partneris atsisako daryti oralinį tau, tačiau iš tavęs jo tikisi. Tokiu atveju reikėtų pagalvoti, kodėl taip yra.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.