6 klaidos, kurių nereikėtų daryti po sekso

 (24)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuolatos dalinamės lovos gudrybėmis, skaitytojų patirtimi ir pačių išbandytais (ne visuomet vykusiais) lovos eksperimentais, tačiau niekuomet nekalbame apie tai, kas vyksta po sekso - ramiai atsikvėpti, bėgti į vonią ar ruoštis antram aistros raundui? Šį kartą apie tai, ką vardan savo sveikatos turėtum padaryti po lytinio akto.

Po sekso - apsilankymas tualete. Ne, nereikia lėkti į vonios kambarį kaip išprotėjusiai, vos tik išgirdai jo palaimingą atodūsį ir supratai, kad reikalas baigtas, tačiau nusišlapinti po visko tikrai patartina. Tai vienas iš būdų užkirsti kelią infekcijoms, mat su šlapimu išsiplauna ir šlapimo takų infekciją galinčios sukelti bakterijos.

Po sekso - švaros terapija. Jei pulsi į dušą iš karto po meilės akto, greičiausiai tavo partneris pasijus nelabai jaukiai, vis tik griūti ant šono ir saldžiai užmigti neapsiprausus - ne pati geriausia idėja, ypatingai, jeigu naudojote lubrikantus. Kodėl nepratęsus visos romantikos? Keliaukite į dušą kartu!

Po sekso - patogūs drabužėliai. Tavo nėriniuoti šilkiniai apatiniai tikrai atrodo tobulai, tuo nė kiek neabejojame, bet gundymui šis variantas geras, o miegui - tikrai ne. Po sekso tavo oda sušilusi ir drėgna, o sintetinis audinys sulaiko drėgmę ir taip didina infekcijų tikimybę. Todėl rinkis įprastas medvilnines kelnaites arba miegok tiesiog nuoga!

Po sekso - apsikabinimai. Vieni iškart bėga praustis, kiti įsijungia serialą ir grįžta prie įprastos rutinos, treti po sekso jaučia tokią emocinę iškrovą, kad apart miego daugiau nieko nenori. Nežinome, kuriai kategorijai priklausai tu, bet faktas vienas - šiek tiek pasimylavimų ir apsikabinimų bus naudinga emociniam ryšiui sustiprinti. Netiki? Toronto universiteto mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad nei preliudija, nei pats seksas neturi tokios didelės reikšmės pasitenkinimu santykiais, kaip paprasčiausi apsikabinimai po sekso. Taigi tie, kurie po meilės proveržio bent šiek tiek pagulinėja ir paburkuoja, jaučiasi labiau patenkinti savo intymiu gyvenimu ir santykiais apskritai.

Po sekso - patikimumo testas. Jis naudojo prezervatyvą ir tu visiškai rami, kad nieko blogo nenutiko? Prezervatyvai 100% garantijos neduoda, todėl vertėtų patikrinti, ar lytinio akto metu apsisaugojimo priemonė nebuvo pažeista ir neįplyšo. Jausiesi saugiau ne tik dėl galimo nėštumo, bet ir dėl lytiškai plintančių ligų.

Po sekso - antras raundas. Su amžiumi tokia šventė būna vis rečiau, todėl jeigu su mylimuoju randate noro ir jėgų pakartoti, galime tik pasveikinti! Vis tik pernelyg didelė ir ilga trintis gali būti skausminga, todėl meilės žaidimams prasitęsus, patartina naudoti lubrikantus. Kitas, ne mažiau viliojantis variantas - oraliniai malonumai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...