5 priežastys, kodėl jis nenori sekso su tavimi

 (1)
Jei jau skaitai šį straipsnį, vadinasi susidūrei su rimta problema: vyro abejingumu lovoje. Nepergyvenk, tu šioje kovoje ne viena!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Nežinau, gal jis jau turi kitą?“ - mūsų mergaičių būrelyje savo nuogąstavimais pasidalino 30-metį ką tik perkopusi draugė, kurios seksualinį gyvenimą su vyru galima būtų apibūdinti dviem žodžiais: jokio intymumo. O tuomet yla pradėjo lįsti iš maišo: seksualinis vyro apatiškumas - anaiptol ne retenybė, o greičiau taisyklė, su kuria susiduria didžioji dalis moterų.

Prisigyvenome! Vyrai drybso ant sofų, o mes iš kailio neriamės, kad bent kartą per mėnesį būtume pamalonintos. Kas gi čia vyksta?

Sveika atvykusi, andropauze! Vyriškojo hormono testosterono kiekis pradeda mažėti, todėl seksualinis apetitas ima slopti. Tiesą sakant, andropauzė labai panaši į moteris kamuojančią menopauzę: pastebimos nuotaikų kaitos, padidėjęs dirglumas, fizinių ir emocinių jėgų stygius. Įprastai 30% penkiasdešimtmečio sulaukusių vyrų jau būna susidūrę su andropauze.

Vieniems ji prasideda anksčiau, kitiems - vėliau, tačiau nepamiršk, kad viskas neapsiverčia aukštyn kojomis per vieną dieną. Testosterono kiekis mažėja palaipsniui, tad ir aistra neišnyksta per vieną dieną. Gera žinia ta, kad ši problema nesunkiai įveikiama medikamentų pagalba, tad jeigu įtari, kad tavo vyrą gali kamuoti andropauzė, subtiliai pasiūlyk jam apsilankyti pas specialistus.

Sporto salės privalumai ir... trūkumai. Jei tavo antroji pusė kiekvieną vakarą maksimaliai išsikrauna sporto salėje, gali pasidžiaugti - tikriausiai jis turi geležinį pilvo presą. O tai juk taip seksualu! Vis tik intymiam gyvenimui intensyvios fizinės apkrovos dažnai pakiša koją.

Mokslininkai iš Šiaurės Kalifornijos universiteto atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 1077 aktyvia fizine veikla užsiimančių vyrų. Tie, kurie sportavo ne taip intensyviai, 7 kartus rečiau skundėsi sumažėjusiu lytiniu potraukiu nei tie, kurie sporto salėje atiduodavo visas jėgas.

Nei sekso, nei miego. Tiesą sakant, sumažėjęs libido - mažiausiai kenksminga sutrikusio miego pasekmė. 2011 metais „Journal of American Medical Association“ leidinyje išspausdintame tyrime teigiama, kad užsitęsusi nemiga (trunkanti ilgiau nei savaitę, kuomet kokybiškam miegui skiriama mažiau nei 5 valandos per parą), kardinaliai smukdo testosterono kiekį kraujyje. Po tokio išbandymo net ir jaunų bei fiziškai pajėgių vyrų organizme pastebimas 15% žemesnis nei norma testosterono kiekis. Apie seksualinius žaidimus tuomet galima tik pasvajoti!

Visai ne kaip filmuose. Audringiausias seksas po ne mažiau audringų kivirčų! Tiesą sakant, tokie dalykai vyksta tik filmuose, o realybėje pykčiai veikia kaip stipriausias kontraceptikas. Net jeigu ir susitaikėte, praėjusio pasisvaidymo žodžiais (ar žudančiu tylėjimu) nuosėdos taip greitai neišsisklaido.

Santykiuose tvyranti ilgalaikė įtampa skaudžiai kerta per libido, tad jeigu atpažįsti čia savo situaciją, siūlome galvoti ne kaip sužadinti jo aistrą, o kaip tarp judviejų atrasti emocinį balansą. Tuomet seksualinis gyvenimas savaime sugrįš į savo vėžes.

Metas atominės bombos sprogimui! Įsivaizduok, jei kiekvieną dieną turėtum valgyti grikius. Pirmą dieną mmmm koks skanumėlis, antrą dieną irgi visai neblogai, o dešimtą jau ir žiūrėti į tą pusę nenori. Panašiai su visais dalykais, tame tarpe ir seksualiniu gyvenimu. Kai viskas vyksta pagal tą patį planą, nelieka jokio įdomumo, tik paprasčiausias fiziologinis poreikis (kokį kartelį per mėnesį, kai masturbuotis pabosta).

Supurtyk savo seksualinę rutiną! Nustebink jį! Tegul šis kartas būna toks įsimintinas, kad kitą dieną sėdėdamas darbe jis galvos tik apie tai, ką su juo išdarinėjai šią naktį (o dar geriau - ryte, nes seksualinis aktyvumas šiuo metu pats didžiausias).

COSMO tau skuba į pagalbą ir dalinasi keliais naudingais straipsniais, kuriose rasi labai intymių ir intriguojančių idėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.