5 pozos, padedančios moterims lengviau patirti pasitenkinimą

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Populiariojo mokslo žurnale „Science" buvo pateikti mokslininkų tyrimo apie moters orgazmą rezultatai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad moterų speneliuose esančios nervų galūnėlės yra ne ką mažiau jautrios, nei tos, kurios yra klitoryje.

Taigi, jei nori pajausti nepakartojamų potyrių, siūlome išbandyti sekso pozas, kurių metų partneris gali daugiau dėmesio skirti tavo krūtims, jas glamonėti ir bučiuoti.

1. Jis atsisėda ant žemos kėdės su atlošu, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia sulenkti taip, kad keliai būtų ties jo pažastimis. Apsikabink jį ir judėk tau patinkančiu ritmu, jo rankos lai glamonėja tavo krūtis.

2. Ši poza itin tinkama spenelių stimuliacijai, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis sukryžiuoja kojas, o tu pradėk jodinėti. Jis lengvai galės pasiekti tavo krūtis lūpomis ir liežuviu...

3. Atsigulk ant nugaros, kojas sulenk taip, kad pėdos atsidurtų po sėdmenimis. Vyras atsigula ant viršaus ir įsiskverbia. Čia jau tempą valdo jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi rankomis glamonėti krūtis.

4. Jei mėgsti visiškai klasikinį „Misionieriaus“ pozos variantą, neišradinėk dviračio. Ši poza puikiai tinka krūtinės glamonėms tiek rankomis, tiek lūpomis ar liežuviu. Nepamiršk, kad tavo abi rankos laisvos, todėl nesidrovėk savęs liesti, glostyti ir jaudinti... Tai tavo partnerį tikrai įkaitins.

5. Atsigulk taip, kad apatinė tavo kūno dalis būtų ant lovos, o viršutinė - už lovos ribų. Pražerk kojas, kad tavo partneris galėtų laisvai įsiskverbti ir tiesiog mėgaukis savo vyro judesiais. Gulint tokioje pozoje, partneris judėdamas savo kūnu glausis prie tavo krūtinės. Ritmingi judesiai ir į galvą plūstelėjęs kraujas tikrai paaštrins pojūčius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.