5 pozos, padedančios moterims lengviau patirti pasitenkinimą

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Populiariojo mokslo žurnale „Science" buvo pateikti mokslininkų tyrimo apie moters orgazmą rezultatai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad moterų speneliuose esančios nervų galūnėlės yra ne ką mažiau jautrios, nei tos, kurios yra klitoryje.

Taigi, jei nori pajausti nepakartojamų potyrių, siūlome išbandyti sekso pozas, kurių metų partneris gali daugiau dėmesio skirti tavo krūtims, jas glamonėti ir bučiuoti.

1. Jis atsisėda ant žemos kėdės su atlošu, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia sulenkti taip, kad keliai būtų ties jo pažastimis. Apsikabink jį ir judėk tau patinkančiu ritmu, jo rankos lai glamonėja tavo krūtis.

2. Ši poza itin tinkama spenelių stimuliacijai, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis sukryžiuoja kojas, o tu pradėk jodinėti. Jis lengvai galės pasiekti tavo krūtis lūpomis ir liežuviu...

3. Atsigulk ant nugaros, kojas sulenk taip, kad pėdos atsidurtų po sėdmenimis. Vyras atsigula ant viršaus ir įsiskverbia. Čia jau tempą valdo jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi rankomis glamonėti krūtis.

4. Jei mėgsti visiškai klasikinį „Misionieriaus“ pozos variantą, neišradinėk dviračio. Ši poza puikiai tinka krūtinės glamonėms tiek rankomis, tiek lūpomis ar liežuviu. Nepamiršk, kad tavo abi rankos laisvos, todėl nesidrovėk savęs liesti, glostyti ir jaudinti... Tai tavo partnerį tikrai įkaitins.

5. Atsigulk taip, kad apatinė tavo kūno dalis būtų ant lovos, o viršutinė - už lovos ribų. Pražerk kojas, kad tavo partneris galėtų laisvai įsiskverbti ir tiesiog mėgaukis savo vyro judesiais. Gulint tokioje pozoje, partneris judėdamas savo kūnu glausis prie tavo krūtinės. Ritmingi judesiai ir į galvą plūstelėjęs kraujas tikrai paaštrins pojūčius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.