5 neištikimų vyrų tipai: myli tik tave, bet nori ir kitų

 (1)
Tu myli jį, jis – tave. Tu galvoji, kad jūsų santykiai – tobuli. Jis galbūt galvoja tą patį, bet vis tiek bėgioja paskui kitas. Kam būti neištikimu, jeigu antroje pusėje tave viskas tenkina? Tokiais atvejais priežastis dažniausiai slypi ne santykiuose, o pačiame neištikimajame.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jam santykiai – ne tas pats, kas tau

35 metų Dovydas jau trejus metus vedęs, bet per šį laikotarpį ne kartą buvo neištikimas: „Mano žmona – vienintelė moteris, kurią aš myliu ir kuri man nuoširdžiai rūpi, o visa kita tėra seksas, fizinis kontaktas ir nieko daugiau. Visos mano meilužės tebuvo vienos nakties nuotykiai.“

Yra žmonių, turinčių aiškią santykių vertybių skalę ir yra tokių, kurie gyvena padrikai, imdami viską, ką gyvenimas tą akimirką pasiūlo. Aiški santykių vertybių sistema dažniausiai ateina su branda, kai supranti, kad santykiuose egoizmui ne vieta, ir tavo laimė neatsiejama nuo mylimo žmogaus laimės. Būna, kad ta branda ir visai neateina. Viskas priklauso nuo žmogaus, jo charakterio ypatybių, galų gale – supančios aplinkos. Taip, jis gali tave mylėti, bet ar tai būtinai turi būti susiję su ištikimybe? Dovydo atveju santykiai padalinti tarsi į dvi dalis: viena – emocinė, kita – fizinė. Tuo tarpu daugumai iš mūsų tos dalys yra nedalomos ir negali egzistuoti viena be kitos.

Jam reikia įrodymų, kad jis dar žaidime

Įsivaizduok: nueini į kavinę, o ten nei vienas vyras net neatkreipia į tave dėmesio. O dabar įsivaizduok, kad sulaukei bent kelių susidomėjusių žvilgsnių. Ir visai nesvarbu, kad galbūt vyrą tu jau turi, svetimų vyrų dėmesys pakelia tavo savivertę, leidžia įsitikinti, kad tu dar neiškritai iš šio žaidimo. Manai, vyrai ne tokie? Anaiptol! Jiems labai svarbu įsitikinti, kad dar neprarado „medžioklės“ įgūdžių.

Yra ir kita šio medalio pusė. Kaip sakoma, kas įtarinėja neištikimybėje, tas pats tikriausiai yra neištikimas. Kai kuriais atvejais tai tikra tiesa. Yra žmonių, kuriuos tiesiog graužia nepasitikėjimo antrąja puse jausmas. Jie nuolatos įtarinėja, kaltina, ieško neištikimybės įrodymų, o galiausiai ima ir patys nusuka į kairę, nes jiems tai suteikia kažkokio palengvėjimo. Tarsi priimti karčią savo įsivaizduojamą tiesą apie antrosios pusės nuotykius bus lengviau, jei ir pats būsi padaręs tą patį.

Įgimtas melagis ir žaidėjas

Yra žmonių, visą savo gyvenimą pašventusių melui. Ar jie blogi, piktybiniai žmonės? Nebūtinai. Tiesiog jie meluoja nuo vaikystės ir be šios būsenos negali gyventi netgi iš pažiūros laiminguose santykiuose. Amžinas melagis gali būti net ir labai švelnus, bei rūpestingas, bet vis tiek meluos.

Dar vienas panašus variantas – žaidėjas, kuris negali gyventi be azarto. Jam patinka rizikuoti ir tikrinti savo galimybes: pagaus ar nepagaus? Jis negali gyventi monotoniškai, tiesiog mėgaudamasis laimingais santykiais. Dažniausiai tokių vyrų elgesys yra sunkiai prognozuojamas: vieną dieną jie gali būti švelnūs, kitą – irzlūs ar net šiek tiek agresyvūs. Tiesiog jiems reikia nuolatinio emocijų antplūdžio.

Jis – neišgydomas pesimistas

Kai kurie žmonės – amžinai nelaimingi ir nepatenkinti savo gyvenimu. Ir visai nesvarbu, kad galbūt jiems pasisekė gerokai labiau nei kitiems, jie vis tiek atras dėl ko pasiskųsti, nes kitaip gyvenimas bus tiesiog neįdomus. Jie sukuria laimingus santykius, bet visai netrukus pradeda kankinti mintys, kad ten, kažkur, gali būti dar geriau. Ir jie pabando. Vėliau ateina supratimas, kad blogai ir ten. Tuomet lieka grįžti atgal arba ieškoti kažko naujo.

Silpnavalis, negalintis atsispirti

Yra vyrų, labai mylinčių savo moteris. Mylinčių ne vienerius ir net ne kelerius metus. Tačiau nepaisant visos tos beribės meilės, jie taip pat paslysta. Kas juos pastūmėja į neištikimybę? Skambės galbūt kvailai, bet dažniausiai - apsukrios damutės, tykančios tokios nekaltos aukos. Žinoma, nereikia jo teisinti, bet tokie vyrai dažniausiai būna tik žuvelės, užkibusios ant gundančio masalo. Deja, valios ir stiprybės kitam neįskiepysi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!