5 keistenybės apie spermą, kurias teko girdėti

 (6)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar esi girdėjusi, kad galima įsigyti kremą, pagamintą iš... spermos? Teigiama, kad ši priemonė minkština odą ir lygina raukšleles. Patikėk, tai ne vienintelis mitas, kurį mums teko girdėti.

Mitas: sperma – kaip maistas!

Sklinda kalbos, kad sperma yra tokia kaloringa, kad gali atstoti maistą! Pabandykime išsiaiškinti: spermoje yra daug baltymų, cholesterolio ir natrio, vitaminų C ir B12, kalcio, cukraus ir fruktozės. Vidutinės ejakuliacijos metu išskiriamos spermos kiekyje yra nuo 15 iki 30 kalorijų. Per dieną moteriai reikėtų suvartoti bent 1500 kalorijų. Oho... Kiek daug spermos reikėtų, kad ji pakeistų maistą. O ir partnerio vieno šiam tikslui tikrai nepakaktų.

Mitas: sperma padeda odai!

Nepaisant to, kad atsiranda žmonių, siūlančių kremus, praturtintus sperma, nė vienas tyrimas neįrodė stebuklingų jos galių odai. Na, jei labai norėtume tuo patikėti, galbūt ir būtų įmanoma spermą ir grožį šiaip taip susieti: spermoje esantys vitaminai C ir B12 gali būti sąjungininkais prieš senėjimą. Bet juk šių vitaminų yra ir įprastuose kremuose.

Mitas: nuryta sperma naudinga sveikatai!

Kadangi sperma susideda iš natūralių komponentų, ji nėra kenksminga, tačiau teiginio, kad ji naudinga – patvirtinti negalime. Visa tai, iš ko susidaro sperma, organizmas gali gauti su įprastu maistu. Be to, sperma gali tapti įvairių infekcijų šaltiniu.

Mitas: sperma padeda numesti svorio!

Spermoje iš tiesų yra medžiagų, skaidančių riebalus, bet jų kiekis toks mažas, kad sunku net įsivaizduoti, kiek spermos reikėtų, norint numesti svorio. O štai nuo sekso svoris iš tiesų gali imti kristi: 30 minučių lytinis aktas gali sudeginti maždaug 200 kalorijų.

Mitas: spermatozoidai gyvybingi porą dienų!

Viskas priklauso nuo terpės, į kurią tie spermatozoidai patenka. Pavyzdžiui, moters kūne jie gali gyventi nuo dviejų iki penkių dienų. Dėl šios priežasties būk atsargi, jei vietoj apsisaugojimo priemonių naudojiesi vaisingų dienų skaičiavimu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.