5 geišų gudrybės lovoje, kurios vesdavo vyrus iš proto

 (18)
Geišos
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Knygos „Japonų sekso menas: kaip suvilioti, sujaudinti ir suteikti malonumą samurajui lovoje“ autorė Jina Bacarr tikina, kad būti geiša galėjo toli gražu ne kiekviena moteris. Geišoje turėjo derėti pasitikėjimas savimi ir nuolankumas, protas ir naivumas, seksualumas ir kuklumas. Geišos buvo puikios psichologės. Jos žinojo, kad geriausias būdas išlaikyti vyrą šalia – sukurti jam ramybės oazę, kurioje vyras visuomet norės atsipalaiduoti po sunkios dienos. Švelni, rūpestinga, pasiryžusi išklausyti, jei reikia – pralinksminti, jei reikia – tiesiog patylėti. Tokia šalia vyro buvo geiša.

Geišos buvo mokomos ne tik įvairių menų, bet ir subtilių moteriškų gudrybių, kuriomis gundydavo vyrus. Geišų kultūroje buvo įprasta, kad iniciatyvą visuomet rodo vyrai, tačiau priartėjus prie intymumo, geiša pasirūpindavo, kad vyrui liktų tik mėgautis. Įdomu tai, kad ypatingas dėmesys būdavo skiriamas oralinėms glamonėms, tad siūlome paskaityti, kokias geišų paslaptis galėtum panaudoti savo seksualinio gyvenimo paįvairinimui.

1. Mokydamosis seksualumo meno, jaunosios geišos turėjo sugebėti liežuviu surišti mazgelį iš sakuros vaisiaus kotelio. Ši technika lavino liežuvio lankstumą, kuris bučinių ir oralinio sekso metu turėjo atlikti pagrindinį darbą. Geišos niekur neskubėdavo - pats seksas buvo tik paskutinis, maloniausias akordas po ilgai trukusių gundymų. Liežuviu paglamonėk kiekvieną savo mylimo vyro kūno lopinėlį, jaudinamas ir švelnias glamones liežuviu retkarčiais paįvairindama nestipriais pakandžiojimais.

2. Geišos puikiai išmanė priešingybių trauką. Gundymo mene jos naudodavo „nekaltos mergelės“ gudrybes - tarsi netyčia praskleisdavo apnuogintą riešą ar kitą kūno dalį, o vyrui pastebėjus - staiga susidrovėdavo. Ši gudrybė vesdavo vyrus iš proto kur kas labiau, nei atviras geismo demonstravimas. Apsimestiniu drovumu geišos žaisdavo ir lovoje. Burna tenkinant vyrą, jos žvilgterėdavo tiesiai jam į akis, o tuomet susinepatoginusios nuleisdavo žvilgsnį ir šiek tiek sustodavo, laukdamos vyro padrąsinimo tęsti.

3. Garsiai dejuoti sekso metu nebuvo įprasta, nes tai atrodė pernelyg vulgarus ir atviras pasitenkinimo demonstravimas, vis tik geišos naudojo kiek neįprastą triuką: oralinio sekso metu skleisdavo lengvą balso stygų vibraciją, sukeliančia itin malonius pojūčius. Ši vibracija buvo sukeliama išleidžiant duslų vientisą garsą, tarsi prislopintą dejonę.

4. Pats mėgiamiausias geišų oralinio sekso triukas buvo galvos kraipymas. Geišos galvą sukiodavo į skirtingas puses, o ne aukštyn ir žemyn. Tokiu būdu penio galvutė buvo dirginama skirtingais kampais, suteikiant naujus pojūčius.

5. Kad vyras orgazmą pasiektų dar lengviau ir jis būtų stipresnis, kartu su oralinėmis glamonėmis geišos pasitelkdavo šalčio ir karščio techniką - lūpas atšaldydavo ledu, o burną sušildydavo arbata. Šalčio ir karščio kontrastas intymiausioje vyro vietelėje suteikdavo jam nepakartojamų įspūdžių. Paprastesnė šios technikos alternatyva - oralinio sekso metu švelniai pūstelėti oro į drėgną penį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (2)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.