5 geišų gudrybės lovoje, kurios vesdavo vyrus iš proto

 (18)
Geišos
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Knygos „Japonų sekso menas: kaip suvilioti, sujaudinti ir suteikti malonumą samurajui lovoje“ autorė Jina Bacarr tikina, kad būti geiša galėjo toli gražu ne kiekviena moteris. Geišoje turėjo derėti pasitikėjimas savimi ir nuolankumas, protas ir naivumas, seksualumas ir kuklumas. Geišos buvo puikios psichologės. Jos žinojo, kad geriausias būdas išlaikyti vyrą šalia – sukurti jam ramybės oazę, kurioje vyras visuomet norės atsipalaiduoti po sunkios dienos. Švelni, rūpestinga, pasiryžusi išklausyti, jei reikia – pralinksminti, jei reikia – tiesiog patylėti. Tokia šalia vyro buvo geiša.

Geišos buvo mokomos ne tik įvairių menų, bet ir subtilių moteriškų gudrybių, kuriomis gundydavo vyrus. Geišų kultūroje buvo įprasta, kad iniciatyvą visuomet rodo vyrai, tačiau priartėjus prie intymumo, geiša pasirūpindavo, kad vyrui liktų tik mėgautis. Įdomu tai, kad ypatingas dėmesys būdavo skiriamas oralinėms glamonėms, tad siūlome paskaityti, kokias geišų paslaptis galėtum panaudoti savo seksualinio gyvenimo paįvairinimui.

1. Mokydamosis seksualumo meno, jaunosios geišos turėjo sugebėti liežuviu surišti mazgelį iš sakuros vaisiaus kotelio. Ši technika lavino liežuvio lankstumą, kuris bučinių ir oralinio sekso metu turėjo atlikti pagrindinį darbą. Geišos niekur neskubėdavo - pats seksas buvo tik paskutinis, maloniausias akordas po ilgai trukusių gundymų. Liežuviu paglamonėk kiekvieną savo mylimo vyro kūno lopinėlį, jaudinamas ir švelnias glamones liežuviu retkarčiais paįvairindama nestipriais pakandžiojimais.

2. Geišos puikiai išmanė priešingybių trauką. Gundymo mene jos naudodavo „nekaltos mergelės“ gudrybes - tarsi netyčia praskleisdavo apnuogintą riešą ar kitą kūno dalį, o vyrui pastebėjus - staiga susidrovėdavo. Ši gudrybė vesdavo vyrus iš proto kur kas labiau, nei atviras geismo demonstravimas. Apsimestiniu drovumu geišos žaisdavo ir lovoje. Burna tenkinant vyrą, jos žvilgterėdavo tiesiai jam į akis, o tuomet susinepatoginusios nuleisdavo žvilgsnį ir šiek tiek sustodavo, laukdamos vyro padrąsinimo tęsti.

3. Garsiai dejuoti sekso metu nebuvo įprasta, nes tai atrodė pernelyg vulgarus ir atviras pasitenkinimo demonstravimas, vis tik geišos naudojo kiek neįprastą triuką: oralinio sekso metu skleisdavo lengvą balso stygų vibraciją, sukeliančia itin malonius pojūčius. Ši vibracija buvo sukeliama išleidžiant duslų vientisą garsą, tarsi prislopintą dejonę.

4. Pats mėgiamiausias geišų oralinio sekso triukas buvo galvos kraipymas. Geišos galvą sukiodavo į skirtingas puses, o ne aukštyn ir žemyn. Tokiu būdu penio galvutė buvo dirginama skirtingais kampais, suteikiant naujus pojūčius.

5. Kad vyras orgazmą pasiektų dar lengviau ir jis būtų stipresnis, kartu su oralinėmis glamonėmis geišos pasitelkdavo šalčio ir karščio techniką - lūpas atšaldydavo ledu, o burną sušildydavo arbata. Šalčio ir karščio kontrastas intymiausioje vyro vietelėje suteikdavo jam nepakartojamų įspūdžių. Paprastesnė šios technikos alternatyva - oralinio sekso metu švelniai pūstelėti oro į drėgną penį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.