5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Pažintis su tėvais ir draugais... Tikrai taip svarbu?

Neslėpkime, pažintis su tėvais ir artimiausiais draugais - rimtų santykių įtvirtinimas. Kaip reaguotum, jei vaikinas į siūlymą apsilankyti pas tavo tėvus tyliai pradėtų kažką mykti ir akivaizdžiai parodytų, kad tam dar nepasirengęs? Žinoma, supanikuotum, įsižeistum ir greičiausiai paskelbtum nekalbadienį. O kam to reikia? Neskubėk! Jei jūsų santykiams dar tik keli mėnesiai, pažintinėms vakarienėms gerokai per anksti. Juk iš pat pradžių visi atrodo vau kokie faini, ir tik aistroms šiek tiek aprimus gali pradėti racionaliau vertinti: tavo tai žmogus ar tik dar vienas susižavėjimas.

2. Tyla - tikrai bloga byla

Ką dažniausiai moterys daro kai supyksta? TYLI. O paskui iš naujo pyksta, kad vyrai nesugeba įžvelgti tikrosios tylos priežasties. Ir kam to reikia? Ar geriau jausies, jei tavo vyrukas nuolatos klausinės „kas atsitiko?“, o tu kaip užsikirtusi plokštelė kartosi „nieko“? Nieko, tai nieko – būtent taip pagalvos dauguma vyrų ir tikrai nesuks sau galvos. O kodėl problemos neišsprendus paprastuoju būdu – tiesiog pasakant, kas tau nepatiko. Taip nesusipratimų ir nesusikalbėjimų išvengsi kur kas lengviau. Na, nebent esi vadinamoji dramos karalienė, kuriai be pykčių ir nuolatinių aiškinimųsi santykiai tiesiog netektų viso savo žavesio.

3. Tu svarbi, bet ne visatos centras

Visuomet prisimink, kad kažkada tavęs jo gyvenime nebuvo. Jis turėjo savo laisvalaikį, pomėgius, draugus... Ir tau atsiradus jo gyvenime, visa tai niekur nedingo. Tad nesitikėk, kad visas tavo antrosios pusės gyvenimas staiga ims suktis tik aplink tave. Niekuomet nepamiršk, kad tu esi vyro gyvenimo dalis, bet ne jo epicentras.

4. Tu irgi turi savo gyvenimą

Didžiausia klaida, kurią santykių pradžioje daro dauguma merginų - aklai pasineria į santykius ir pamiršta viską, kas iki šiol darė jas laimingomis. Tu nežinai, kiek laiko truks šie santykiai, tad ar tikrai verta rizikuoti prarasti savo draugus ir apskritai pamiršti kokia iš tiesų tu esi? Galutiniame rezultate, pavargusi ir sulėtinusi tempą, gali pasijausti nubėgusi toli į priekį, tačiau vieniša.

5. Netapk priklausoma nuo jo dėmesio

Visi vyrai iš prigimties medžiotojai, o nei vienam medžiotojui neįdomu, kai grobis pasiduoda pats. Vyrams patinka siekti savo tikslo, o kas nutiks kai jis prisijaukins tave kaip naminį žvėrelį? Ogi nieko... Jokio įdomumo! Jokio azarto! Ir jis vėl išsiruoš į medžioklę... Visuomet būk šiek tiek nepasiekiama, šiek tiek paslaptinga. Tiesiog turėk savo gyvenimą!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.