4 porų tipai. Kurių šansai susituokti patys didžiausi

 (5)
Būna porų, kurioms viskas slysta kaip per sviestą: santuoka, namai, vaikai ir nesibaigiantis džiaugsmas kartu. Tik tokių nedaug. Kur kas daugiau tų, kuriems santykiai - tai nuolatinis balansavimas ir kampų šlifavimas.
bučinys
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ilinojaus universiteto tyrėjas Brianas Ogolskis nusprendė atlikti eksperimentą, kuriam atrinko 376 nesusituokusias poras (amžiaus – nuo 20 iki 30 metų). Tyrimo tikslas buvo gana paprastas - stebėti, kaip šioms poroms seksis gyventi ir kiek iš jų per 9 mėnesius parodys norą susituokti. Šiuo atveju buvo labai svarbu, kad noras būtų abipusis, todėl jei poroje santuokos norėjo tik vienas - tai jau nebesiskaitė.

Brianas išskyrė keturis porų tipus:

1.Dramatiškos (poros, kurios mažiau laiko leidžia kartu, išgyvena daug krizių ir pakilimų).
2.Konfliktiškos (poros kuriose labiausiai vertinamas partneris, kurių kartu leidžiamas laikas įvairus).
3.Socialios (poros, kurios nuolat bendrauja tarpusavyje socialiniuose tinklalapiuose).
4.Poros, kuriose svarbiausia – partneris (tos poros daugiausia pykstasi, tačiau jų santykiai stabilesni nei dramatiškų porų).

Tarp tiriamųjų daugiausia buvo dramatiškų porų – 34 proc. Porų, kuriose svarbiausia – partneris, buvo 30 proc., socialių porų – 19 proc., o konfliktiškų porų – 12 proc.

Baigiantis devyniems mėnesiams paaiškėjo, kad greičiausiai išsiskiria dramatiškos poros, socialios poros neturi didelio poreikio galiausiai susituokti, konfliktiškos poros laikui bėgant vis mažiau nori įsipareigoti, na o poros, kuriose svarbiausia – partneris, turi daugiausia šansų sukurti ilgalaikę santuoką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.