4 įdomūs faktai apie bučinius

 (6)
„Bučinių mokslas“ – tai nauja mokslininkės Sheril Kirshenbaum knyga, kurioje įdomiai aprašomas dalykas, kuris malonus ir aktualus mums visiems – dviejų žmonių susilietimas lūpomis. Sh. Kirshenbaum analizuoja bučiavimosi istoriją ir evoliuciją, taip pat ir cheminius junginius, kurie vyksta bučiavimosi metu. Štai keli smagūs faktai iš jos knygos.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Aistringo bučinio metu mūsų akies vyzdžiai išsiplečia, todėl nieko keisto, kad daugelis jo metu užmerkia akis.

Kai glamonėjamės, mūsų nervų sistema reaguoja į susijaudinimą bei seksualinį sužadinimą – išplečia akių vyzdžiai. Tai reiškia, kad į akis gali patekti daugiau šviesos, tad jos pasidaro kur kas jautresnės.

2. Kai bučiuojamės prancūziškai, moters organizme padaugėja vyriškojo hormono testosterono. Praėjus kelioms savaitėms ar mėnesiams, dėl to padidėja ir moters libido. Kodėl? Turbūt todėl, kad testosteronas tiesiogiai stimuliuoja moters klitorių.

3. Moksliniai tyrimai taip pat rodo, kad bučinys gali mums atskleisti nemažai genetinės informacijos apie partnerį. Taip pat bučiniai instinktyviai nurodo, ar tas žmogus mums gera pora.

Kuomet bučiuojame kitą asmenį, visi mūsų jutimai yra nukreipti į vertinimą – net mūsų uoslė. Ar kada nors buvo taip, kad pabučiavote žmogų ir supratote, kad nebejaučiate jam romantiškų jausmų? Tai yra gana dažna reakcija. Olbanio universiteto psichologo Gordon Gallup atliktais tyrimais buvo išaiškinta, kad net 59 procentai vyrų ir 66 procentai moterų yra nusprendę nutraukti santykius dėl prasto pirmo bučinio. Gali būti, kad daugeliu atvejų mums nepatiko kvapas. Kodėl? Juk kiekvienas žmogus turi savo natūralų kvapą, kuris mums gali suteikti informacijos apie jo DNR ir vaisingumą. Pavyzdžiui, moterims labiausiai patinka tie vyrai, kurie turi galimybę genetiškai sukurti visiškai kitokią imuninę sistemą, nei gali jos. Tai susiję su idėja, jog vyras su kitokia imunine sistema gali moteriai suteikti genetinį pranašumą, tad jos vaikas turėtų visapusišką ir stiprią imuninę sistemą. Moterys gali pasąmoningai suprasti šias subtilybes paprasčiausiai užuosdamos vyro kūno kvapą. Taigi, bučinys tikrai puikus dalykas.

4. Moters burnos kvapas gali suteikti vyrui informacijos apie jos vaisingumą.

Per menstruacijas, moterys dažniausiai turi nemažai bakterijų savo burnoje, dėl kurių dažnai būna blogas burnos kvapas. Istoriškai daugeliui vyrų tai padėjo į porą išsirinkti pačias vaisingiausias moteris.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...