4 dalykai, apie kuriuos sekso metu neprasižiok

 (13)
Gluminanti tyla sekso metu - nieko gera, tačiau žeidžiančios kalbos ar tušti pliurpalai yra ne ką geriau. Štai 4 temos, kurių mylintis geriau nepaliesti.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. NELYGINK VAIKINO SU BUVUSIAIS

Vienas nemaloniausių dalykų, apie kurį gali prasižioti sekso metu, yra tavo buvę vaikinai ir jų sugebėjimai lovoje. Pagalvok ir kaip pati pasijustum, jei vyras, su kuriuo esi lovoje, imtų tave lyginti su buvusiomis.

2. NEKALBĖK APIE BUVUSIŲJŲ SKAIČIŲ

Mažiau dėmesio skirk praeičiai, žiūrėk į ateitį. Koks tikslas jam pareikšti, kad nors draugavai tik su 5 vaikinais, mylėtis teko su dvigubai daugiau. Jei vyras į tave žiūri labai rimtai, jam tai girdėti bus nemalonu. Kiekvienas vyras giliai širdyje trokšta, kad jo mylimoji būtų tik jo.

Fotolia nuotr.

3. NESAKYK, KAD JIS NESUGEBA TAVĘS PATENKINTI

Apie problemas santykiuose būtina kalbėtis, tačiau tik ne sekso metu. Apie tai, ką mylimasis daro blogai, geriau diskutuoti prieš arba po veiksmų. Prisimink, kad įžeidinėti partnerio negalima, sakydama pastabas būk švelni, nesielk kategoriškai ir agresyviai.

4. NEKALBĖK APIE SAVO KOMPLEKSUS IR TRŪKUMUS

Yra ir tokių moterų, kurios vyro lyg ir neįžeidžia, tačiau siaubingai jį nervina dejonėmis apie savo išvaizdą. Kam tu būsi seksualiai patraukli, jei dejuosi apie šlaunų storį, nosies ilgį ar spuogus ant kaktos. Savo moteriškas bėdas geriau pasipasakok geriausiai draugei, o ne vyrui sekso metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.