4 dalykai, apie kuriuos sekso metu neprasižiok

 (13)
Gluminanti tyla sekso metu - nieko gera, tačiau žeidžiančios kalbos ar tušti pliurpalai yra ne ką geriau. Štai 4 temos, kurių mylintis geriau nepaliesti.
© Shutterstock nuotr.

1. NELYGINK VAIKINO SU BUVUSIAIS

Vienas nemaloniausių dalykų, apie kurį gali prasižioti sekso metu, yra tavo buvę vaikinai ir jų sugebėjimai lovoje. Pagalvok ir kaip pati pasijustum, jei vyras, su kuriuo esi lovoje, imtų tave lyginti su buvusiomis.

2. NEKALBĖK APIE BUVUSIŲJŲ SKAIČIŲ

Mažiau dėmesio skirk praeičiai, žiūrėk į ateitį. Koks tikslas jam pareikšti, kad nors draugavai tik su 5 vaikinais, mylėtis teko su dvigubai daugiau. Jei vyras į tave žiūri labai rimtai, jam tai girdėti bus nemalonu. Kiekvienas vyras giliai širdyje trokšta, kad jo mylimoji būtų tik jo.

Fotolia nuotr.

3. NESAKYK, KAD JIS NESUGEBA TAVĘS PATENKINTI

Apie problemas santykiuose būtina kalbėtis, tačiau tik ne sekso metu. Apie tai, ką mylimasis daro blogai, geriau diskutuoti prieš arba po veiksmų. Prisimink, kad įžeidinėti partnerio negalima, sakydama pastabas būk švelni, nesielk kategoriškai ir agresyviai.

4. NEKALBĖK APIE SAVO KOMPLEKSUS IR TRŪKUMUS

Yra ir tokių moterų, kurios vyro lyg ir neįžeidžia, tačiau siaubingai jį nervina dejonėmis apie savo išvaizdą. Kam tu būsi seksualiai patraukli, jei dejuosi apie šlaunų storį, nosies ilgį ar spuogus ant kaktos. Savo moteriškas bėdas geriau pasipasakok geriausiai draugei, o ne vyrui sekso metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 dalykai, apie kuriuos sekso metu neprasižiok (13)

Gluminanti tyla sekso metu - nieko gera, tačiau žeidžiančios kalbos ar tušti pliurpalai yra ne ką geriau. Štai 4 temos, kurių mylintis geriau nepaliesti.

13 sekso klaidų, kurias vyrai daro dažniausiai (36)

Jei po sekso paklausus, ar buvo gera?, mergina sukandusi dantis ištarė taip, greičiausiai meilės žaidimai nebuvo tokie malonūs. Deja, moterys dažnai nutyli, kokie veiksmai jas jaudina, o kokių norėtų išvengti.

7 taisyklės, kurių ginčo metu laikosi tvirtos poros

Greičiausiai idealūs santykiai neegzistuoja, net ir tvirčiausioms poroms pasitaiko nesutarimų. Tačiau vieni ginčus geba spręsti mąstydami racionaliai, nepasiduodami emocijoms, o kiti, deja, po beprasmių ginčų gali ir nusigręžti nuo vienas kito. Ką daryti, kad nereikėtų gailėtis?