4 dalykai, apie kuriuos sekso metu neprasižiok

 (13)
Gluminanti tyla sekso metu - nieko gera, tačiau žeidžiančios kalbos ar tušti pliurpalai yra ne ką geriau. Štai 4 temos, kurių mylintis geriau nepaliesti.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. NELYGINK VAIKINO SU BUVUSIAIS

Vienas nemaloniausių dalykų, apie kurį gali prasižioti sekso metu, yra tavo buvę vaikinai ir jų sugebėjimai lovoje. Pagalvok ir kaip pati pasijustum, jei vyras, su kuriuo esi lovoje, imtų tave lyginti su buvusiomis.

2. NEKALBĖK APIE BUVUSIŲJŲ SKAIČIŲ

Mažiau dėmesio skirk praeičiai, žiūrėk į ateitį. Koks tikslas jam pareikšti, kad nors draugavai tik su 5 vaikinais, mylėtis teko su dvigubai daugiau. Jei vyras į tave žiūri labai rimtai, jam tai girdėti bus nemalonu. Kiekvienas vyras giliai širdyje trokšta, kad jo mylimoji būtų tik jo.

Fotolia nuotr.

3. NESAKYK, KAD JIS NESUGEBA TAVĘS PATENKINTI

Apie problemas santykiuose būtina kalbėtis, tačiau tik ne sekso metu. Apie tai, ką mylimasis daro blogai, geriau diskutuoti prieš arba po veiksmų. Prisimink, kad įžeidinėti partnerio negalima, sakydama pastabas būk švelni, nesielk kategoriškai ir agresyviai.

4. NEKALBĖK APIE SAVO KOMPLEKSUS IR TRŪKUMUS

Yra ir tokių moterų, kurios vyro lyg ir neįžeidžia, tačiau siaubingai jį nervina dejonėmis apie savo išvaizdą. Kam tu būsi seksualiai patraukli, jei dejuosi apie šlaunų storį, nosies ilgį ar spuogus ant kaktos. Savo moteriškas bėdas geriau pasipasakok geriausiai draugei, o ne vyrui sekso metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.