3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anot seksologų, būtent analinio sekso dėka kai kurios moterys pagaliau sugeba pasiekti orgazmą, kurio nebūna įprasto sekso metu. Tiesiojoje žarnoje yra ypatingų zonų, kurių stimuliavimas sukelia stiprų susijaudinimą. Sakoma, kad stimuliuojant anusą, moterys patiria už klitorinį ar vaginalinį intensyvesnį orgazmą.Tad ką daryti, kad viskas pavyktų kuo sklandžiau? Dalinamės keliais naudingais patarimais!

1. Analinis dušas

Dažniausia baimė, susijusi su analiniu seksu, kyla dėl higienos sumetimų. Tad pradedame nuo svarbiausio - analinio dušo. Jausiesi ramesnė žinodama, kad niekas iš tos vietelės neišsprūs pačiame įkarštyje, tad galėsi labiau atsipalaiduoti. Sekso prekių parduotuvėse gali rasti tikrai platų įvairių formų tam skirtų daikčiukų pasirinkimą. Jei anksčiau nesi bandžiusi, rekomenduojame rinktis prietaisą, kuris turi siaurą antgalį. Naudingas patarimas tau: nepamiršk prieš tai panaudoti lubrikanto, kad nejaustum diskomforto dėl analinėje angoje atsiradusio svetimkūnio.

2. Lubrikantai

Analinio sekso nebandžiusios merginos dažniausiai baiminasi nemalonių pojūčių ir skausmo. Neslėpsime - iš pradžių iš tiesų gali būti keistoka ir net šiek tiek skausminga, jeigu skubėsi ir tinkamai nepasiruoši. Tam tikslui tiesiog būtinas lubrikantas! Yra lubrikantų, sukurtų specialiai analiniam seksui - jie turi šaldomąjį ir nemalonius pojūčius slopinantį efektą, tačiau jeigu esi pradedančioji, geriau rinktis įprastą lubrikantą. Ir tam yra svari priežastis: pažeisti analinę angą labai lengva, tad būtų kur kas geriau, jeigu lubrikantas neslopintų tavo pojūčių ir tu galėtum įvertinti įsiskverbimų dažnumą bei gilumą.

3. Analiniai stimuliatoriai

Kam jie reikalingi? Tam, kad pasiruoštum lytiniam aktui ir pripratintum analinės angos raumenis prie įsiskverbimų. Analiniai stimuliatoriai būna pačių įvairiausių dydžių, tad rekomenduojame įsigyti kelis - nuo mažiausių iki vidutinių. Pradėk, žinoma, nuo mažiausio, kuris sukels mažiausiai diskomforto. Kai kurie analiniai stimuliatoriai turi vibravimo funkciją, padedančią patirti dar daugiau malonumo! Tad prieš sueitį su antrąja puse, skirkite laiko preliudijai ir paeksperimentuokite su šiais žaisliukais. Tik nepamiršk lubrikanto - kuo daugiau, tuo geriau!

Svarbus vaidmuo tavo partneriui

Nebijok aptarti su partneriu, kaip viskas turėtų vykti. Jokių skubotų įsiskverbimų! Pirmiausia tavo partneris turėtų leisti tau apsiprasti su neįprastais potyriais, švelniai glamonėti ir masažuoti tavo išangę, kad apsiprastum ir atsipalaiduotum.

Pajutusi, kad esi visiškai pasirengusi, atsargiai nukreipk savo partnerio penį į savo išangę, iškvėpdama maksimaliai atsipalaiduok. Įsiskverbimas turi būti lėtas, iš pradžių negilus, kad apsiprastum. Pirmam kartui geriau būtų pasirinkti tokią pozą, kurioje pati galėtum kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.