3 sekso pozos, garantuojančios nepamirštamus pojūčius

Karštos, oi kokios karštos pozos šį kartą tavęs laukia! Pasinerk į nepamirštamus pojūčius, pradėdama saldžia preliudija ir užbaigdama aistringu susijungimu.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sekso poza: Aistringa preliudija

Technikos subtilybės: atsigulk ant lovos krašto, po nugara pasidėk keletą pagalvių, kad tavo užpakaliukas būtų aukščiau, nei įprastai. Kojas užkelk vaikinui ant krūtinės. Tegul mylimasis įaudrina tave liežuviu stovėdamas ir laikydamas tave už kojų.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Geriausi meilės žaidimai prasideda nuo palengva stiprėjančių pojūčių, peraugančių į tikrą audrą.

Sudėtingumo laipsnis – vidutinis. Visgi jeigu nieko panašaus anksčiau nesate bandę, prieš siūlydama tokią meilės žaidimų įžangą įsitikink, kad ji vaikinui priimtina.


Sekso poza: Titanikas

Technikos subtilybės: vieną koją kelk ant kėdės, kitą statyk ant grindų. Paprašyk vaikino apkabinti tave per liemenį ir įsiskverbti iš nugaros. Pati tuo pat metu apkabink rankomis vaikino klubus – lengviau išlaikysi pusiausvyrą viena koja stovėdama ant žemės. Ši poza teiks didžiausią malonumą, jei vaikinas – kiek aukštesnis už tave.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Nugara glausdamasi prie vaikino krūtinės jausi artimą kontaktą su mylimu žmogumi.

Sudėtingumo laipsnis – lengva.


Sekso poza: Tiksinti bomba

Kai norisi pailsėti po sunkių savaitės darbų, įmantrios sekso pozos gali ir palaukti. Išmėgink Tiksinčią bombą – iš lėto stiprėjantį neapsakomą malonumą (ypač – tau).

Technikos subtilybės: sodink mylimąjį ant žemos kėdės, o pati lėtai sėskis ant jo taip, kad tavo keliai sudarytų 90 laipsnių kampą su grindimis. Mėgaukis mylimojo erekcija lėtai, leisdama iš pradžių jam įsiskverbti vos keletą centimetrų, vėliau pamažu gilindama pojūčius.

Kodėl tai subalansuota būtent tau? Gali lengvai koordinuoti didžiojo O intensyvumą. Tiksinti bomba suteiks jaukių intymumo akimirkų abiem: lengvai išlaikysite akių kontaktą ir galėsite bučiuotis į valias. Kai prie didžiojo O priartėsite abu, paprašyk mylimojo pirštais pastimuliuoti tau klitorį – malonumo bombos sprogimas garantuotas!

Sudėtingumo laipsnis – lengva.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.