3 klausimai, kurie padės suprasti, ar JIS tikrai tavo antroji pusė

 (3)
Išsiskirti niekuomet nebūna lengva, ypatingai tuomet, kai dar dvejoji ir svarstai O gal...? Vis dėl to, anksčiau ar vėliau priimti sprendimą reikės.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tu juk puikiai supranti, kad realybėje idealių santykių nebūna. Kartais tenka ieškoti kompromisų, taikytis su antros pusės įpročiais, išmokti nutylėti ir nusileisti. Santykių pradžioje visa tai atrodo vieni niekai, tačiau laikas bėga ir paprasčiausi dalykai, kurie kažkada nekėlė jokių problemų, staiga ima beprotiškai erzinti. Kartais tenka susidurti ir su sunkesnėmis situacijomis, kuomet jautiesi vieniša, įskaudinta, išduota... Protas rėkia PALIK, o širdis sako ATLEISK. Prieš žengdama šį svarbų žingsnį, pabandyk užduoti sau 3 paprastus klausimus, kurie padės suprasti, kokį vaidmenį JIS vaidina tavo gyvenime.

Ar tu nori su savo vyru pragyventi visą gyvenimą? Pabandyk atsipalaiduoti ir įsivaizduok jus abu po penkerių, dešimties, trisdešimties metų. Ar sugebėtum susitaikyti su visais jo esamais trūkumais? Ar norėtum, kad būtent jis būtų šalia tavęs?

Ar nori susilaukti su juo vaikų? Visai nesvarbu, ar jūs jau turite vaiką ar ne. Ir nesvarbu, kad galbūt nenorėtum vaikučio konkrečiai šiuo metu. Pabandyk įsivaizduoti ateitį, tarkim, artimiausius 5 metus. Jeigu tu norėtum vaikų, tačiau ne su šiuo žmogumi, galbūt metas padėti tašką jūsų istorijoje?

Ką tu prarandi? Pasistenk būti racionali ir ant lapuko susirašyk visus neigiamus jūsų santykių aspektus. Pavyzdžiui: jis mane nuolatos kontroliuoja, todėl aš negaliu jaustis pakankamai laisva; jis per daug pavydus ir aš pavargau nuolatos teisintis, nors nieko blogo nepadariau ir pan. Tuomet kitoje lapelio pusėje surašyk teigiamus dalykus, dėl kurių tau būtų gaila prarasti šį žmogų. Pavyzdžiui: jis labai rūpestingas, todėl šalia jo visuomet jaučiuosi saugi ir rami; jis moka mane išklausyti bei nuraminti ir pan.

Atidžiai perskaityk šį sąrašą ir pagalvok, ką naujo šiame gyvenime galėtum atrasti išsiskyrusi ir kokių tau brangių bei svarbių dalykų netektum. Galbūt paaiškės, kad iš tiesų tu nieko neprarasi, tiesiog išsivaduosi nuo bereikalingo balasto ir išmoksi kvėpuoti pilna krūtine?

Labai dažnai moterys nesiryžta skirtis, bijodamos nesurasti nieko geresnio už dabartinį vyrą – tebūnie gruboką, tingų, tačiau savą. Neleisk šiai baimei tavęs užvaldyti! Jei šalia savo vyro jautiesi prastai, jūsų bendras gyvenimas tavęs nebetenkina, o bandymai pakeisti situaciją nedavė jokių teigiamų rezultatų – tikriausiai blogesnio varianto jau ir nebebus, o štai geresnis - tikrai tikėtinas.

Dar vieni spąstai – dauguma moterų paprasčiausiai gaili savo vyrų, gaili savęs, gaili prarasto laiko. Nepamiršk, kad santykiai iš gailesčio neatneš laimės nei tau, nei jam.

Įsiklausyk į savo vidinį balsą ir pabandyk suprasti, ko tau reikia iš tikrųjų. Svarbiausia – neskubėk ir nepasiduok emocijoms, kurios gali labai suklaidinti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.