3 dalykai, kurių vyras niekada neturėtų iš tavęs išgirsti

 (2)
Šiek tiek pavydo gali pakurstyti meilės aistras, tačiau peržengti ribų nereikėtų. Tad jei tau kils noras pakutenti jo paširdžius ir atkreipti į save dėmesį, spausk stabdžius - tai tikrai neprives prie gero!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Patikėk, mes tikrai ne šventuolės ir santykiuose esame padariusios ne vieną klaidą, o kiek dar istorijų prisiklausome iš mūsų skaitytojų... Gerai, kad iš klaidų galima bent jau pasimokyti. O tuomet pasidalinti savo patirtimi su tavimi. Tad šį kartą kalbame apie išbandytus pavydo kurstymo metodus, kurių tau kartoti nerekomenduojame.

Erotinių sapnų taktika

„Norėjau sukelti draugui pavydą, todėl papasakojau, kad sapnavau labai erotišką sapną su kitu vyru. Nežinau, koks velnias mane tempė už liežuvio, bet spontaniškai pridūriau, kad sapne buvau tik aš ir mano buvęs mylimasis. Norimo efekto tikrai nesulaukiau - dabartinis draugas tiesiog pažiūrėjo į mane ir ramiai paklausė: „Kam tu man tai pasakoji? Labai norėtum išgirsti, ką sapnuoju aš?“ Supratau padariusi rimtą klaidą“ - Viltė.

Tu - ne vienintelis

„Susipykau su savo vaikinu dėl kažkokio menkniekio ir viskas peraugo į kur kas rimtesnį santykių aiškinimąsi. Norėjau jam parodyti, kad be jo tikrai neprapulsiu, todėl pradėjau pasakoti, kiek dėmesio sulaukiu - gal man vertėtų pagalvoti apie savo ateitį su kuo nors kitu? Vaikinas tik paklausė, ar jau išsirinkau su kuo konkrečiai iš tos gausybės dabar būsiu ir trenkęs durimis išėjo. Maniau, kad aistros nurims ir susitaikysim, bet taip neįvyko. Supratau, kad gąsdinimai - tikrai ne pati geriausia taktika“ - Ilona.

O tavo draugas...

„Buvau jauna, kvaila ir pavydi - nuolatos terorizuodavau savo tuometinį draugą dėl kitų merginų jam rodomo dėmesio. Ir vieną dieną nusprendžiau keisti taktiką - pati sukelti jam pavydą. Todėl pradėjau rodyti įvairius simpatijos ženklus jo geriausiam draugui: lyg tarp kitko įterpdavau jo vardą įvairiose situacijose, pagirdavau... Mačiau, kad mano draugą tai labai veikia. Galiausiai jo geriausias draugas kažkur dingo - nebeužeidavo į svečius, nepasirodydavo draugų vakarėliuose, jeigu ten būdavome ir mes. Po kurio laiko išsiaiškinau, kad jiedu pasikalbėjo ir mano vaikino geriausias draugas nusprendė pasitraukti iš mudviejų kelio - kad mano simpatija neperaugtų į ką nors daugiau. Taip kvailai bandydama sukelti pavydą savo vaikinui, atėmiau iš jo geriausią draugą. Teko taisyti šią klaidą ir atvirai papasakoti, kad jokios simpatijos jam nejaučiau...“ - Diana.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.