25 sekso idėjos, kurios išves jį iš proto

 (75)
Jauti, kad jau metas įberti šiek tiek aitrių pipiriukų į savo intymų gyvenimą? Mes turime tau kelias labai karštas idėjas. Paversti jas realybe ar ne - spręsti tik tau!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Šuniuko poza lovoje tikrai nenustebins, o ar dažnai tą darai prie sienos? Kai tavo vyrukas ruošis kur nors, nebijok parodyti, kokia esi susijaudinusi: apsikabink, suimk jį už plaukų ir aistringai pabučiuok, o tuomet suėmusi jo ranką perbrauk sau žemiau pilvo, kad abejonių dėl tavo jaudulio nebeliktų. Pasikelk sijoną (o gal tu jau be jo?), atsisuk į sieną, delnais atsiremk į ją ir leisk vaikinui į tave įsiskverbti iš nugaros. Greitukas prieš pat išėjimą… Visą likusį vakarą jis galvos tik apie tave.

2. Prieš pat grįžtant vaikinui namo įkaitink pati save, bet ne iki kulminacijos. Lik nuoga, tegu vaikinas tave pamato įkaitusią. Papasakok jam, ką veikei, ir kulminacija bus nepakartojama abiem.

3. Ryte, kai tavo vyrukas ruošis į darbą, gulėk lovoje ir švelniai glamonėk savo kūną, stebėdama, kaip jis rengiasi. Bet neleisk jam tavęs liesti. Patikėk, darbo pabaigos jis lauks kaip niekada.

4. Įsitaisiusi Kaubojės poza atsilošk ir išskėsk kojas. Tai ne tik suteiks naujų pojūčių vaikinui, bet ir pamalonins jį ypatingu intymiausios tavo vietelės vaizdu.

5. Netikėti gašlūs žodeliai gali įkaitinti kiekvieno vyro kraują. Kai jis bus kuo nors užsiėmės prie kompiuterio, prieik, suimk jo pasididžiavimą per kelnes ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.

6. Vyrai teigia, kad jiems labai patinka pati pirmojo įsiskverbimo akimirka. Pamėgink penio neapžioti, o įstumti pro gerai aplaižytas, beveik sučiauptas lūpas. Darydama oralinį seksą, retkarčiais padaryk pertraukėlę ir leisk jo peniui prisiliesti prie kitų savo kūno vietų: krūtinės, pilvo ar makšties.

7. Gurkštelėk šiek tiek karštos arbatos ir pamalonink jį aistringomis glamonėmis burna. Tuomet tą patį padaryk burnoje palaikiusi leduką. Karščio ir šalčio poveikis suteikia neįtikėtinų pojūčių.

8. Pabusti ir iškarto patekti į sekso rojų… Tai patiktų kiekvienam vyrui. Kai tavo vyrukas miegos, uždek keletą žvakučių prie lovos ir apžerk jo kūną. Kai jis pradės iš lėto budintis, lėtai nusivilk naktinukus, paimk vieną leduką ir lėtai brauk juo nuo kaklo link krūtinės, kad sušaldytas vanduo imtų tirpti ir tekėti tavo apnuogintu kūnu. Seksualiai atlošk galvą, išsiriesk ir paglamonėk savo krūtis. Nuo šių vaizdų taviškis jau tikrai bus susijaudinęs.

9. Pasislink šiek tiek žemiau ir švelniai lyžtelėk jo pasididžiavimą, tuo pačiu lėtai glamonėdama rankomis. Neskubėk.. erzink jį... priversk tavęs geisti... prieš akis dar visa naktis. Bučiuodama jo kūną grįžk prie ausies ir pašnibždėk, kaip norėtum pajusti jį savyje. Jis tikrai negalės atsisakyti.

10. Sekso metu stebėti ritmingai judančius savo ir partnerio kūnus – vienas iš labiausiai jaudinančių dalykų. Uždek keletą žvakių, kad matytųsi tik jūsų šešėliai ir mėgaukis ne tik pojūčiais, bet ir vaizdais.

11. Išbandyk šiek tiek aštresnius pojūčius: vakare namuose užgesinkite šviesą, kad iš lauko pusės jūsų nesimatytų ir pasimylėkite tiesiog prie lango.

12. Mylėdamasi jojikės poza, nenusileisk iki apačios, tegul į tave įsiskverbia tik pats jo pasididžiavimo galiukas. Šiek tiek paerzink jį tokiu būdu, sukelk geismą, o tuomet jau parodyk viską, ką moki!

13. Užrišk jam ant akių šilkinę skarelę, apsižerk, suimk plaukus ir atlošusi jo galvą aistringai krimstelėk jam į ausį, bučiuok kaklą, galiausiai įsisiurbk į jo lūpas. Tuomet leisk jam įsiskverbti į tave ir pradėk judėti, suėmusi jo rankas, kad jis negalėtų tavęs liesti. Kai pajausi, kad jis kaip reikiant įsiaudrino, rankas gali paleisti. Tegul iniciatyvos dabar imasi jis.

14. Jei namuose turi sportavimui skirtą kamuolį, išnaudok jį meilės žaidimams. Paridenk iki sienos, pasodink ant kamuolio savo mylimąjį, apsižerk jį ir... Intensyvūs pojūčiai garantuoti!

15. Prieš jam baiginėjant, pradėk intensyviau sutraukinėti savo intymios vietelės raumenis. Tai sustiprins jo orgazmą.

16. Ar žinai, kokia sekso poza labiausiai įkaitina vyrų fantaziją? Pabūk atbula jojike: apsižerk jį, tačiau atsukusi ne veidą, o nugarą!

17. Nori pamaloninti jį oraliniu seksu? Pamiršk lovą: pasodink ant kėdės, pririšk rankas prie turėklų ir pirmyn! Nepamiršk akių kontakto – tai labai įaudrina.

18. Paerzink jį, kai pasimylėti nebus galimybės, pavyzdžiui, kokiame nors renginyje. Kai niekas nematys, uždėk ranką ant jo tarpkojo, žiūrėdama jam tiesiai į akis ir šelmiškai šypsodamasi. Jam beliks tik įsivaizduoti, ką su juo padarytum, jei būtumėte dviese.

19. Rytinis seksas – geros nuotaikos užtaisas visai dienai. Prabudusi suimk jo pasididžiavimą į rankas, švelniai paglamonėk ir prisiglausk prie mylimojo nugara, kad jis galėtų į tave įsiskverbti. Tingi šaukštelio poza – tobulas variantas rytiniam seksui.

20. Į indelį įsimesk ledo kubelių ir pakviesk mylimąjį kartu į dušą. Kol abu lepinsitės maloniai karštu vandeniu, ledo kubeliu švelniai brauk jam per pilvą ir šlaunis. Toks kontrastas tikrai sužadins jausmus! Nori dar didesnio efekto? Trumpam įsidėk leduką į burną, kad ji atšaltų, atsiklaupk ir švelniai apžiok jo penį. Netikėtas šaltis ir tuoj pat užplūsianti šiluma suteiks nepamirštamų pojūčių.

21. Apsivilk ilgus marškinėlius, kojines iki kelių ir... pamiršk apatines kelnaites. Tegul tai būna tavo apranga namų tvarkymosi dieną. Kiekvienas tavo pasilenkimas žadins jo aistrą.

22. 48% vyrų prisipažino svajojantys pamatyti, kaip jų moteris liečia pati save. Nesidrovėk, tai atrodo labai seksualiai! Tik sukurk tinkamą aplinką, pavyzdžiui, kur nors šone uždek porą žvakučių, kurių skleidžiama šviesa blausiai apšviestų tavo kūną.

23. Susitark su vaikinu, kad šią naktį vadovauji tu. Užsidėk ausinuką, įsijunk tave erotiškiausiai nuteikiančią dainą (pakankamai garsiai) ir judėk pagal muziką, visiškai atsipalaidavusi ir įsijautusi į ritmą.

24. Moterys turi tašką G, o vyrai - nedidelį plotelį tarp sėklidžių ir išangės. Prieš orgazmą pirštais spustelėk šį tarpelį ir įsitikinsi, kad tai tikrai viena iš jautriausių jo kūno vietų.

25. Kai kartu važiuosite namo automobiliu, pražerk savo kojas ir pradėk švelniai save glamonėti. Tau tikrai neteks pačiai prašyti, kad jis sustotų artimiausioje aikštelėje ar tiesiog šalikelėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.