23 būdai gyvenimo meilei pagauti

Buvai pasižadėjusi iki atostogų sutikti antrąją pusę. Paskui – susipažinti su Juo per atostogas. Galiausiai net ir tos prašvilpė, o tau vis dar nepavyko užmegzti naujos pažinties. Ką gi, reikalo imkis iš peties!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Šalin negatyvą! Neieškok kliūčių ten, kur jų nėra. Jei į tave žvilgtelėjo patrauklus vaikinas – veikiausiai todėl, kad jis tavimi žavisi, o ne baisisi!

2. Pasitikėk savimi. Bijai žengti pirmą žingsnį, nes baisu suklysti. Rezultatas – taip ir lieki trypčioti vietoje. Pagaliau patikėk savo sėkme ir veik ryžtingai. Užuot bijojusi, kad jo nesudominsi, drąsink save: „Aš – ne blogesnė!“

3. Vyrai irgi bijo. Nė neįsivaizduoji, kiek nervų ir jaudulio kai kuriems vyrams kainuoja akimirkos, kol jie apsisprendžia žengti pirmą žingsį. Suprask jų baimes ir mokėk padrąsinti: žvilgsniu, šypsena, gestais.

4. Antras šansas. Vyrukas leptelėjo ką nors kvailo? Neskubėk jo nurašyti beviltiškųjų kategorijai. Gal kaltas jaudulys, gal tai – akimirkos nesusipratimas. Suteik jam antrą šansą ir tęsk pokalbį. O pasiųsti po velnių suspėsi visada!

5. Mylėk save. Išmok savimi žavėtis, džiaukis savo sąmoju – tada jį įvertins ir kiti. Asmeninę laimę lengviausiai privilioja... optimizmas!

6. Nesislapstyk. Jei jis tau patinka – leisk suprasti. Dabar ne metas žaisti katę ir pelę bei kurti dirbtines kliūtis. Tiesiog į flirtą atsakyk flirtu.

7. Išjunk kritiką. Vos metusi pirmą žvilgsnį matai, kad jis nuo tavo susikurto idealo nutolęs šviesmečiais? Mesk antrą žvilgsnį. Daugybė porų prisipažįsta pažinties pradžioje manę, kad jie – pernelyg skirtingi.

8. Kuklumas nepuošia. Kad labiau pasitikėtum savimi, kasdien sau mintyse pakartok, kokia nuostabi esi, vardyk savo gerąsias savybes.

9. Negudrauk. Vaikinas prašo tavo telefono numerio, o tu velniškai bijai, kad nepaskambins, taigi jo tiesiog nesakai. Lengviau žinoti, kad nepaskambino, nes nežinojo numerio, nei bergždžiai laukti, kada paskambins turėdamas numerį ? Vis dėlto surizikuok. Gal tai – tavo geriausias šansas?

10. Pralaimėtojų nėra. Flirtuojant jų tiesiog negali būti. Jei pažintis „nesusiklijavo“ – nenusivilk: tai tiesiog nebuvo tavo žmogus.

11. Gundyk akimis. Išmok pasakyti savo troškimus žvilgsniu. Kuo išraiškingesnis jis bus, tuo daugiau šansų, kad tau pasiseks!

12. Ieško visi! Vakarėliuose, kurortuose, netgi biuro koridoriuose – vieniši vyrai nuolat ieško vienišų moterų. Taigi atkreipk į juos dėmesį. Juk jūsų interesai sutampa!

13. Dovanos sau. Jei nauja suknelė, bateliai ar auskarai padeda tau pasijusti geriau – dovanok juos sau. Dovanos atsipirks su kaupu, jei leis tau tapti žavesnei ir geidžiamesnei.

14. Alternatyva. Savaitgalį esi pasiruošusi šėlti ir dūkti, bet... niekas nekviečia į jokį vakarėlį? Suorganizuok jį pati! Ir paragink drauges atsivesti po vienišą pažįstamą draugą!

15. Už jūrų marių. Arba visai arti. Leiskis į kelionę ar ekskursiją. Ten progų susipažinti taip pat nestigs, o kadangi keliausi viena – teks daugiau bendrauti su bendrakeleiviais, tarp kurių, tikėtina, bus ir vienišų vyrų.

16. Gaudyk signalus. Įvairiausios vietos, kur lankaisi kasdien, net ir prekybos centras - puiki proga pažinčims užmegzti. Gali prašyti simpatingo vaikino ką nors paduoti nuo aukščiausios lentynos arba pradėk lengvą pokalbį lūkuriuodama eilėje.

17. Visuomeninė iniciatyva. Talkos ar akcijos, pavyzdžiui „Darom!“ – ne tik gražios iniciatyvos, kurios bent nedidelį pasaulio lopinėlį padaro geresniu, gražesniu, bet ir susibūrimas, kur galima sutikti bendraminčių ir... tau į poras tinkančių žmonių.

18. Koncentruok dėmesį. Nors ir kaip būtų malonu, kad visi vakarėlio vyrai ryte ryja tave akimis, išsirink vieną tikslą, nes vaikydamasi visų nieko nepeši.

19. Puiki klausytoja. Susipažinus su juo svarbiau ne gražbyliauti, o mokėti išklausyti. Paradoksalu, bet žmonės geriausiais pašnekovais ir laiko tuos, kurie moka išklausyti. Be to, geriau jį pažindama žinosi, kaip apsukti jam galvą!

20. Neskubėk prisistatyti. Užteks, kad jis žinos tavo vardą. Smulkiau apie save galėsi papasakoti kitą kartą, kol kas išlik šiek tiek paslaptinga.

21. Skųstis nemandagu. Todėl liaukis pokalbio metu aimanavusi, koks kiaulė yra tavo vadovas ir kaip tau įkyrėjo beviltiška kova su celiulitu. Pirma, tu jam pasirodytum pernelyg atvira, antra, problemos ir flirtas – nesuderinami dalykai!

22. Atsikvėpk. Neskubėk visur suspėti. Kai norėsis - tiesiog patinginiauk, pabūk viena su savimi. Taip ne tik atgausi jėgas, bet ir dar kartą pamąstysi, ko iš tikrųjų nori ir ar ieškai ten, kur reikia.

23. Rimtumas nepageidaujamas. Nevertink savo paieškų pernelyg rimtai. Tai – labiau žaidimas nei darbas. Taigi šypsokis ir džiaukis kiekviena diena – su pora ar be jos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.