2017 m. vestuvių horoskopas: kuriems Zodiako ženklams lemta susituokti

 (3)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ugninio gaidžio metai laikomi itin palankiais sukurti šeimą. Rimtas ir solidus 2017 metų simbolis vertina tradicijas ir vertybes. Gaidys laikomas rimtu naujai sukurtos šeimos globėju, užtikrina jai gerovę ir klestėjimą. Palankiausi 2017 metų mėnesiai sudaryti santuoką:

- balandis;
- liepa;
- lapkritis;
- gruodis.

Vestuvėms astrologai pataria rinktis datas, kuriose kuo daugiau skaičių 7. Pavyzdžiui, 2017.07.07 arba 2017.07.17. Būtinai reikia atsižvelgti į Saulės ir Mėnulio užtemimus – tokiu laikotarpiu apskritai nereikėtų planuoti jokių svarbių reikalų.

2017 m. vedybų horoskopas visiems Zodiako ženklams:

Avinas

Avino ženklo atstovams Ugninio Gaidžio metai apskritai labai sėkmingi. Šiais metais sudaryta santuoka bus tvirta ir laiminga. Po Avino ženklu gimęs vyras įgis patikimą užnugarį, o po šiuo ženklu gimusi moteris – tvirtą petį ir palaikymą. Tačiau sprendimas ištekėti ar vesti neturėtų būti spontaniškas. Jei santykiai dar nepatikrinti, susilaikykite ir kol kas neneškite pareiškimų tuoktis. Sėkminga bus tik ta sąjunga, kurioje abu partneriai yra 100 procentų tikri, kad pasirinko teisingai. Palankus laikotarpis vestuvėms: antra kovo pusė, balandis, rugpjūtis ir lapkritis.

Jautis

Pirmąjį 2017 metų pusmetį Jaučio ženklo atstovai turi labai mažai galimybių oficialiai įregistruoti savo santykius su partneriu (-e). Pagrindinė priežastis – nesutarimai ir dažni barniai, dažniausiai kilę lygioje vietoje. Pavasario pabaiga bus lūžio taškas, kai paaiškės, ar šie santykiai nutrūks, ar pereis į kitą lygmenį. Jaučio ženklo atstovams rekomenduojama vestuves planuoti rudenį, nes vasarą tikėtinas didelis krūvis darbe – numatomos komandiruotės ir degantys terminai.

Dvyniai

Didelė tikimybė, kad Dvyniai 2017 metais sukurs šeimą. Juo labiau, kad šio ženklo atstovams apskritai šie metai bus palankūs. Santykiuose vyraus harmonija ir tarpusavio supratimas. Nešti pareiškimus ir planuoti vestuves rekomenduojama pirmais metų mėnesiais, kad suspėtumėte santuoką įregistruoti palankiausiu laikotarpiu. Astrologų nuomone, tai bus du pavasario mėnesiai ir birželis. Antrasis metų pusmetis bus mažiau stabilus materialia prasme, todėl geriau neplanuokite jokių iškilmių šiam laikotarpiui.

Vėžys

Patys Vėžio ženklo atstovai nebus itin nusiteikę įteisinti savo santykius Gaidžio metais. Tačiau žvaigždės prognozuoja didelę tikimybę, kad taip gali nutikti. Net neilgai trunkantys santykiai gali peraugti į santuoką. Vėžiams vestuves galima kelti visus 2017 metus – visi mėnesiai palankūs, o santuoka bus sėkminga ir klestės. Labai tikėtina, kad ne už kalnų ir šeimos pagausėjimas.

Liūtas

2017 metais Liūtams mažai šansų sukurti šeimą. Visų pirma tai sakytina apie vyrus, nes jie nebus iki galo tikri dėl savo noro įteisinti santykius su išrinktąja. Po Liūto ženklu gimusios moterys gali šiais metais pagaliau sulaukti pasiūlymo tuoktis, bet pačias vestuves geriau atidėti palankesniam laikotarpiui. Tiems Liūto ženklo atstovams, kurie vis dėlto nuspręs kelti vestuves, rekomenduojama iškilmes suplanuoti rudeniui. Palankiausi mėnesiai – spalis ir lapkritis.

Mergelė

Ugninis Gaidys palankus Mergelėms. Vienišiems šio ženklo atstovams jis žada susitikimą su būsimu vyru (būsima žmona). O tiems, kurie yra ilgalaikiuose santykiuose, rekomenduojama kuo greičiau susimąstyti apie vestuves, kad nepraleistumėte palankaus laikotarpio. Mergelėms patys sėkmingiausi bus vasaros mėnesiai ir rudens pradžia. Žvaigždės rekomenduoja negailėti lėšų vestuvių ceremonijai, nes 2017 metų simbolis itin vertina iškilmes ir prabangą.

Svarstyklės

Daugumą Svarstyklių ženklo atstovų aplankys mintys apie vestuves, ir puiku – tai labai laiku. Žvaigždės rekomenduoja nedelsti su iškilmėmis, galima drąsiai planuoti prašmatnią ceremoniją. Santuokinis gyvenimas bus lengvas, be rūpesčių, gausus teigiamų emocijų. Registruoti santuoką Svarstyklėms palankiausia balandį, rugsėjį arba vasaros mėnesiais.

Skorpionas

Skorpionų partneriai turi būti pasiruošę tam, kad jų išrinktieji dar kuriam laikui atidės vizitą į santuokų rūmus. Šio ženklo atstovai 2017 metais visiškai nebus pasiruošę oficialiai įteisinti santykius. Tiems, kas vis dėlto nuspręs susituokti, žvaigždės rekomenduoja laikytis klasikinių tradicijų ir stiliaus. Palankiausias laikotarpis vestuvių ceremonijai: vasaros vidurys, rudens pabaiga arba žiemos pradžia.

Šaulys

Labai tikėtina, kad 2017 metais Šaulio ženklo atstovai susituoks. Metų totemas palankus šiam Zodiako ženklui, todėl galima kelti prašmatnias vestuves. Astrologai rekomenduoja Šauliams būtinai vykti į povestuvinę kelionę, kad ir netoli. Netgi poros, kurios neplanavo artimiausius porą metų oficialiai užregistruoti savo santykių, susimąstys apie vestuves. Palankiausi mėnesiai vestuvėms: rugpjūtis, rugsėjis ir spalis (pirmoji pusė).

Ožiaragis

Ožiaragiams šiemet rūpės ne vestuvės. 2017-aisiais jų laukia daug darbo ir galimybė kilti karjeros laiptais. Praktiški šio ženklo atstovai nuspręs perkelti vestuves į ateinančius metus. Tačiau jei vestuvės vis dėlto suplanuotos, verta jas iškelti. Partneris arba partnerė taps patikima atrama kelyje į karjeros aukštumas. Palankiausiai metas registruoti santuoką: visi pavasario mėnesiai ir gruodis.

Vandenis

Vandeniams taip pat rūpės jų pačių raida ir savirealizacija. Vestuvės tiesiog neįeina į jų planus. Tik tos poros, kurių santykiai trunka ilgiau nei penkerius metus, gali ryžtis tokiam rimtam žingsniui. Gaidys jiems žada santuokinę laimę, klestėjimą ir stiprų emocinį kontaktą. Astrologai pataria Vandeniams numatyti ceremoniją vasarai. Rekomenduojama apsiriboti tik santuokos įregistravimu arba iškelti kuklias vestuves artimiausiems žmonėms. Nepalankus metas: rudens mėnesiai, gegužė ir gruodis.

Žuvys

Emocingosios Žuvys bus pasiruošusios dosnumo gestams ir kilniems poelgiams, bet nesusijusiems su piršlybomis ir vestuvėmis. 2017 metais jiems nėra labai palanku sudaryti santuoką. Didelė tikimybė, kad apie išrinktąjį (-ąją) susidarysite skubotą nuomonę. Kad nenusiviltumėte, geriau perkelkite oficialią registraciją dar kuriam laikui, ypač jei kartu esate nelabai seniai. Išimtis taikoma ilgalaikiams santykiams, bet žvaigždės rekomenduoja dėl viso pikto sudaryti vedybinę sutartį. Vestuves patariama planuoti spalį ar lapkritį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!