13 sekso klaidų, kurias vyrai daro dažniausiai

 (36)
Jei po sekso paklausus, ar buvo gera?, mergina sukandusi dantis ištarė taip, greičiausiai meilės žaidimai nebuvo tokie malonūs. Deja, moterys dažnai nutyli, kokie veiksmai jas jaudina, o kokių norėtų išvengti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būtent nutylėjimas, kas jaudina, o kas skaudina, trukdo susikalbėti mylimiesiems. Tačiau tas moteriškas kuklumas dažniausiai atsiranda dėl drąsos trūkumo ir noro neįžeisti partnerio. Todėl vaikinams iš anksto žinoti, ką daryti, o ko vengti, būtų naudinga.

1. Jis nesiprausia duše. Sunku įsivaizduoti vyrą, kuris vengia vandens procedūrų. Bet kartais jam reikia priminti net elementariausias higienos taisykles. Moteris, iš tolo užuodusi vyro prakaito kvapą, tikrai neliks sužavėta pasimatymu.

2. Kaskart renkasi vieną pozą - žinduoliams būdingą šuniuką. Tiesą pasakius, nedaug moterų mėgsta taip mylėtis. Tokioje pozoje moteriai seksas yra mechaninis, nes nėra didelės klitorio stimuliacijos. Taigi labai dažnai seksas gyvūnų poravimosi poza tėra žvilgčiojimas į sieną ir laukimas, ar partneris jau pasitenkino ir šuniuką galima keisti kuo malonesniu. Nereikėtų bijoti pozų įvairovės, nes nuolatinis šokčiojimas tarp misionieriaus ir šuniuko yra tiesiog nuobodu.

3. Nesinaudoja prezervatyvais. Pamiršo, pametė, padovanojo (paskolino?!) draugui – visa tai nėra svarbios priežastys, kad vyras nepagalvotų apie moters saugumą. Kontracepcijos būdus geriau aptarti iš anksto, nes apie juos net neužsiminti yra paprasčiausiai nepagarbu.

4. Vengia preliudijų. Aišku, tvirtovę geriausia užimti šturmu, be jokių ceremonijų. Tačiau moters kūnas trokšta kur kas švelnesnio priėjimo, tai instrumentas, kurį svarbu suderinti. Būna situacijų, kai tiks būtent toks netikėtumas. Tačiau jei kiekvieną kartą vyras užpuls savo mylimąją kaip plėšrūnas, po kurio laiko seksas pradės ją bauginti.

5. Piktnaudžiauja grubiu seksu. Pirmą kartą moteris gali įsijausti ir pažaisti, nes jai bus įdomu. Tačiau reguliariai naudodamas tą patį grubaus užkariautojo ir vergės scenarijų, vaikinas rizikuoja pasikeisti su moterimi vaidmenimis. Jis bus auka, o ji – įsiaudrinęs agresorius ir apie seksą čia net nėra kalbos.

6. Netyrinėja moters kūno. Dauguma vyrų yra įsitikinę, kad moterys turi 3 erogenines zonas (burną, krūtinę ir tarpkojį). Kaklui, ausims, pilvui, nugarai ir klubams dažnai netenka vyriškų glamonių. O ką jau kalbėti apie tai, kad dalis moterų patiria tik klitorinį orgazmą.

7. Atkakliai lenkia merginos galvą žemyn. Oraliniai malonumai – savanoriškas reikalas. Nereikia bandyti nusukti mylimosios kaklo, kad būtų suteiktas trokštamas malonumas. Jei tikrai to norisi, verčiau merginą įkvėpti savo pavyzdžiu – švelniai bučiuoti jos tarpkojį.

8. Nebučiuoja jos į lūpas. Sekso metu bučiuoti savo mylimai lūpas yra tiesiog privaloma. Juk tai pats paprasčiausiai veiksmas, tačiau kartu ir labai jaudinantis, moteriai labai jausmingas ir svarbus. Deja, dažnai meilės žaidimuose įsisiautėję vaikinai lūpas tiesiog pamiršta.

9. Gąsdinančiai tyli. Tai kraštutinumas, tad jei vaikinas labai kuklus, geriau moteriai sekso metu pakuždėti švelnių ir meilių žodelių.

10. Klausia, kelintas yra jai. Protinga moteris žino, kad teisingo atsakymo į šį klausimą nėra. Ką ji atsakytų, vyras nusivils, o moteris liks kalta. Viskas todėl, kad moteris privalo turėti paslapčių, o tikslus vyrų skaičius pradangina šį moters paslaptingumą.

11. Lygina ją su kitomis. Lengva užuomina apie buvusiąją atims svarbiausią santykių dalyką – pasitikėjimą. Moteris, pati to nenorėdama, ims rungtyniauti su kita, tai nemalonu ir žemina. Ta, su kuria yra mylimasi, turi jaustis taip, lyg būtų vienintelė ir nepakartojama.

12. Užmiega po sekso. Net jei vyras po sekso išsikrovė taip, kad akys merkiasi it traukiamos magnetų, tai nėra priežastis, kad galėtų užknarkti po įspūdingos kulminacijos. Po sekso nereikia įsitraukti į diskusijas, pakanka apkabinti mylimąją ir pasimėgauti tuo artumu.

13. Po sekso išeina. Tai greičiausiai baisiausias dalykas, kurį vyras gali padaryti - moteriai tai didžiausias įžeidimas. Skubaus pasitraukimo iš meilės lauko niekuo pateisinti negalima. Jei vyras rado laiko atvažiuoti pas moterį ir pasimylėti, tai turi rasti bent pusvalandį ir su ja pabendrauti. Reikėtų gerbti savo moterį ir neleisti jai pasijausti taip, lyg ji būtų pamesta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.