13 neištikimybės signalų: greičiausiai jis nusižiūrėjo kitą

Ne, ne, ne... Tikrai nenorim, kad taptum paranojike ir kiekviename žingsnyje bandytum įžvelgti galimą pavojų. Bet atsargumas gėdos nedaro!
vyras
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Viskas gerai! Jis padaugino alkoholio ir lūžo svetimoje lovoje drauge su dar trimis svečiais. Tarp jų – kažkokia pana. Bet! Vienas svarbiausių dvidešimtmečių išgyvenimo įgūdžių – gebėjimas prisitvojus susirasti patogią vietą miegoti. Todėl nėra ko pykti, jei jis lūžo su dar krūva žmonių viename kambaryje. Miegoti šalia ko nors tikrai nėra tas pat, kaip miegoti su kuo nors.

Nieko gero! Jis miega lovoje su kažkokia pana. Net jei tarp jų nebuvo sekso, vis tiek nieko gero. Nes tai – intymu ir asmeniška.

2. Viskas gerai! Kažkokia merga kabina jį bare. Na, kodėl gi turėtum pykti, kad jis ir dar kam nors patinka? Džiaukis ir didžiuokis, kad jis – tavo.

Nieko gero! Per vakarėlį jis burkuoja kampe su kita. Būna draugiškas elgesys ir būna pernelyg draugiškas elgesys.

3. Viskas gerai! Jis nusiuntė pažįstamai žaismingą žinutę, kurią galima vadinti bandymu flirtuoti. Antra vertus, tai gali būti ir labai NE OK – viskas priklauso nuo konteksto. Tačiau veikiausia tai vaikinui yra visiškai nepiktybinis veiksmas.

Nieko gero! Jis užsiima sekstingu. Vienas dalykas bičiulei ar pažįstamai parašyti: „Atrodei pritrenkiamai“, visai kas kita – vardinti, ką jis su ja norėtų padaryti.

4. Viskas gerai! Jis pamiršo ištrinti savo paskyrą iš pažinčių svetainės. Nepradėk eiti iš proto tik todėl, kad draugė benaršydama pažinčių svetainę aptiko tavo vaikino paskyrą (jei ją aptikai tu, pirmiausia pasakyk, ką pati ten veikei?). Visiškai gali būti, kad ta anketa ten atsidūrė dar iki tol, kol jis sutiko tave. Jei tik nematai, kad jis šiuo metu prisijungęs, manyk, kad ta paskyra tiesiog pamiršta.

Nieko gero! Tinderis ką tik supiršo tavo geriausią draugę su juo. Vaikinas aiškina, kad čia tik šiaip, smaginasi? Bet pilna ir kitų smagių programėlių, kurios sukurtos tikrai ne dėl sekso su nepažįstamais.

5. Viskas gerai! Jis saugo savo daiktus. Plius telefoną. Vien dėl to, kad nepaleidžia jo iš rankų, dar nereiškia, kad būtinai susirašinėja su kita. Tai gali reikšti ir tai, kad jis tiesiog rūpinasi savo asmenine nuosavybe.

Nieko gero! Jis kaskart slepia telefoną ar išjungia jo ekraną, vos tik pasirodai akiratyje. „Ir vėl nudvėsė“, – teisinasi pamatęs tavo klausiamą žvilgsnį.

6. Viskas gerai! Jo eksė jam atsiuntė žinutę. Gali būti milijonas nekaltų priežasčių, kodėl taip įvyko ir kodėl jie apskritai iki šiol bendrauja: nuo gimtadienių iki, deja, mirties.

Nieko gero! Jo eksė atsiuntė žinutę dvyliktą nakties, ir jis išėjo iš kambario jai atrašyti. Skamba įtartinai? Todėl, kad taip ir yra.

7. Viskas gerai! Jis dažnai keliauja darbo reikalais. Tik nepradėk vien dėl to, kad nesimatote taip dažnai, kaip tau norėtųsi, manyti, jog jis turi kitą. Vaikinas tiesiog užimtas!

Nieko gero! Jis visada keliauja paskutinę minutę arba į keistas vietas. Tokias, iš kurių tau na niekaip negali prisiskambinti. Beje, jo kolegos apie tas keliones nieko nežino. Gal iš tiesų jo darbe pasitaiko skubių kelionių, tačiau jei nuojauta kužda, kad kažkas ne taip ir jo istorijų galai nesueina, vadinasi, tikrai kas nors yra ne taip.

8. Viskas gerai! Po darbo jis jaučiasi pavargęs, todėl pastaruoju metu retai randa tau laiko. Tai – dar ne įrodymas, kad jis neištikimas. Gal tiesiog jam stresinė situacija darbe arba dabar jis turi skirti daugiau laiko artimiesiems. Neskubėk daryti išvadų.

Nieko gero! Jis tau sako, kad nori pailsėti namie, o tada kas nors iš tavųjų jį pamato bare. Ne vieną. Neblaivą. Pirma, jis tau meluoja. Antra, kai jis išgėręs, o tavęs šalia nėra, jam kur kas paprasčiau nuklysti kairėn.

9. Viskas gerai! Pastaruoju metu jis dažnai lieka darbe dėl svarbaus projekto. Nėra reikalo sielotis vien dėl to, kad jo darbotvarkė laikinai pasikeitė.

Nieko gero! Jis nuolat pasilieka po darbo su kolega. Kartais jie nusėda kokiame bariuke kokteilių. Paklausinėjus išaiškėja, kad kolega – labai simpatinga kolegė.

10. Viskas gerai! Nors jau pusmetį susitikinėjate, vis dar nematei jo šeimos. Nieko bloga neskubėti, šeši mėnesiai – ne toks jau ilgas tarpsnis.

Nieko gero! Jūs susitikinėjate metus, o tu vis dar nematei jo šeimos. Tai – ženklas, kad jis į santykius nežiūri labai rimtai. Nebent jo tėvai gyventų kitoje šalyje arba jis su jais būtų ne itin artimas.

11. Viskas gerai! Jis neskubėjo priimti tavo kvietimo susidraugauti feisbuke. Feisbukui – jau dešimt metų, kai kurie žmonės juo nė nebesinaudoja. Taigi atsipalaiduok.

Nieko gero! Jo paskyra itin įslaptinta ir privati. Matyt, turi ką slėpti, jei nematai ne tik, ką jis rašo, bet ir su kuo draugauja.

12. Viskas gerai! Tu dar nematei jo draugų. Na ir kas, gal jie – labai užimti žmonės!

Nieko gero! Susipažinai su jo vyriškosios lyties draugais, tačiau iki šiol nematei nė vienos bičiulės, apie kurias jis pasakojo. Turi būti priežastis, kodėl jis vengia jus supažindinti.

13. Viskas gerai! Jis įdėjo asmenukę su moterimi, kurios nepažįsti. Gal kvailioja darbo vakarėlyje, tikrai nėra dėl ko nerimauti.

Nieko gero! Jis įdeda daug asmenukių su ta pačia nepažįstama moterimi iš skirtingų vakarėlių. Tačiau įprastai vaikinai nekenčia asmenukių. Daugiau nei viena su kuo nors – jau nemenkas žygdarbis. Dėl bet ko vaikinas taip nesistengs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.