12 keblių romantikos dilemų

 (6)
Vaikinas tiki, kad susitikinėja su didžiakrūte gražuole, deja, lemiamą akimirką suvokia rankoje laikąs tik pakietintą liemenėlę. Turbūt girdėjai kokį milijoną šio anekdoto variacijų. Kol klausaisi, juokinga. Deja, iš lūpų į lūpas perduodami juokeliai grįsti pačiais tikriausiais nutikimais. O čia juokai jau menki, ypač kai jauti: tuoj tuoj – ir tavo pasimatymo detalės virs smagiais tautosakos rieduliukais.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ką daryti? Nieko. Bent jau kol perskaitysi šį straipsnį. O tada, labai tikėtina, kai kurios problemos praras problemos statusą.

Ar nieko baisaus... per pasimatymą mūvėti taliją dailinančias kelnaites?

Taip! Svarbu tik viena – jaustis patogiai ir pasitikėti savimi. Taigi jei figūrą dailinančios kelnaitės tau pasitikėjimo suteikia, drąsiai jas maukis. Nemanyk, kad tai tam tikros rūšies apgaulė, nes kiek nuslepia tavo tikrąsias formas. Makiažas juk irgi šį bei tą slepia, bet kažkodėl niekam nekyla klausimų, ar jis tinkamas per pasimatymą.

Ar nieko baisaus... planuoti sekso seansus, kai santykiai jau nusistovėję?

Be abejo! Vakar jauteisi pavargusi, šiandien sudirgusi, rytoj irgi būtinai rasi priežastį nesimylėti... Liaukis, mergaite! Seksas gyvybiškai svarbus, be jo santykiai negali būti normalūs ir visaverčiai! Todėl jau geriau mylėtis pagal grafiką, užuot ieškojus dingsties kuo greičiau lovoje nusisukti į sieną.

Ar nieko baisaus... pasiimti nakvynės svečiuose krepšį, nors vaikinas dar nekvietė pasilikti?

Nieku gyvu! Jeigu manai, kad yra tikimybė nakvoti draugo namuose, į įprastą rankinę įsimesk dantų šepetėlį ir apatinius. Vaikinas nieko nepastebės, o tu jausiesi apsirūpinusi. Tik, būk gera, jokio lagamino dydžio naktinio krepšio!

Ar nieko baisaus... mylintis galvoti apie kitus?

Kartais. Specialistų nuomone, moterų smegenys daugiaprocesės – galime ir mylėtis, ir dar šį bei tą apgalvoti. Tokios išvykos į lankas mažina nerimą ir budrumą lemiančios smegenų srities aktyvumą, todėl tokiais atvejais mes netgi lengviau pasiekiame orgazmą.

Ar nieko baisaus... neuždaryti tualeto durų atliekant mažą reikalą?

Nepaversk to įpročiu! Gal tu ir patogiai jautiesi demonstruodama jam viską, bet ar norėtum, kad ir jis būtų toks atviras? Kartais truputėlis paslapties – tikrai ne pro šalį.

Ar nieko baisaus... pasiūlyti apmokėti savo sąskaitą ir įsižeisti, jei vaikinas tokį pasiūlymą priima?

Taip! Jei žmogus nori malonumų, jis turi už juos ir mokėti. Kitaip tariant, jei vaikinas pakvietė tave į pasimatymą, jis turi apmokėti ir sąskaitą. Mandagu pasiūlyti prisidėti, bet nieko keista, kad jautiesi nustebusi, jei vaikinas pritariamai linkteli galvą: trauk piniginę, mažule...

Ar nieko baisaus... tik tyliai žavėtis labai mielu mylimojo bičiuliu?

Kol tai liks paslaptis. Aišku, jei jauti ribas. Gali svajoti ir alpti, kol tai nekenkia tavo tikriesiems santykiams. Bet jeigu fantazijų ima darytis per maža, panūsti savo geidulingas svajones įgyvendinti, kyla labai logiškas klausimas: ar tikrai draugauji su tuo vyru?

Ar nieko baisaus... perdėtai girti mylimąjį, kad jis – pats geriausias meilužis?

Hmmm... Galbūt... Vyrų ego būtina glostyti. Nuolat, intensyviai ir be pauzių. Kad ir kokių žavių vyrukų tavo kelyje būtų pasipainioję anksčiau, gyvybiškai svarbu priversti mylimąjį patikėti, kad jis – pats nuostabiausias vaikinas pasaulyje. Nuolat giriamas jis ims manyti, kad ir tu esi pati nuostabiausia pasaulyje mergina.

Ar nieko baisaus... atsisakyti sekso, kad nubaustum mylimąjį?

Baisu! Jeigu esi dėl ko nors supykusi, problemą spręsk ramiu pokalbiu, bet ne sekso boikotu. Tai pats tiesiausias kelias priversti mylimąjį jaustis atstumtą ir sužlugdytą. Nesielk taip!

Ar nieko baisaus... norėti kokią naktį praleisti vienai nors ir degant meile savo vaikinui?

Žinoma! Natūralu norėti šiek tiek laiko tik sau. Tai visiškai nereiškia, kad esi nesugyvenamo būdo ar kad tau rūpi šalia esantis žmogus. Esame individualybės, todėl netgi sveika šiek tiek pabūti atskirai.

Ar nieko baisaus... prisiminti eksą būnant su nauju vaikinu?

Retkarčiais. Ištraukti buvusiuosius iš atminties užkaborių natūralu, bet vis dėlto tegul jie kuo dažniau lieka praeityje. Juk visiškai nesudėtinga prisiminti senus gerus laikus nesvarstant, kodėl judviejų su eksu keliai išsiskyrė.

Ar nieko baisaus... suvaidinti orgazmą, kad vaikinas jaustųsi gerai?

Šiukštu! Jei nepatiri orgazmo, nekišk galvos į smėlį – būk drąsi ir pasikalbėk su mylimuoju, ko iš jo tikiesi lovoje, kas tave jaudina. Sąžiningumas – tai ženklas, kad esate tvirta pora ir galite vienas kitam suteikti tikro džiaugsmo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...