10 slaptų sekso svajų, kuriomis mėgaujasi moterys

 (20)
Per susirinkimą staiga suvoki: užuot klausiusis kolegų, įsivaizduoji, kaip odiniu bizūnėliu pliaukši direktoriui per sėdynę! Nesuk dėl to galvos, juolab – neatrink sau širdies ir savęs nesmerk. Fantazijos – vienas nuostabiausių mūsų pasąmonės kūrinių, o štai čia – dešimt moterų populiariausiųjų sekso svajų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Seksas su esamu partneriu

Scenarijus gali būti įvairiausias: kas intymaus su juo jau nuveikta, ką dar norėtųsi su juo išdarinėti. Tai populiariausia moterų fantazija. Pasirodo, ranka pasiekiamas kūnas ir kraujas kaitina gerokai stipriau nei gražuoliai iš paveikslėlių. Nemanyk, kad tokios fantazijos nuobodžios ar niekam tikusios. Atvirkščiai, jei tave kaitina kaip tik jos, vadinasi, ir seksualinis, ir asmeninis gyvenimas klostosi puikiai.

2. Seksas su kitu vyru

Vaizduotei neįsakysi: ji gali imti ir pakišti visai kitą vyrą, o ne tą, kuris šalia. Nesijausk kalta ir ištvirkusi. Juk ištikimybę laužai tik vaizduotėje, ne realiame gyvenime. T. Cox teigimu, ši fantazija – savotiškas gynybinis mechanizmas. „Jei turi partnerį, nereiškia, kad visi geidžiami vyrai dingo tau iš akiračio“, – ramina ji. Tačiau svetimavimą skatinančias mintis kaip nors įveikti reikia: vaizduotė šiuo atveju – saugiausias būdas.

3. Išdykavimai su moterimi

Dažniausia ši fantazija – tik smalsumas, visiškai nesietinas su polinkiu į lesbiečių žaidimus tikrovėje. Apie moterį esame linkusios fantazuoti ir dar dėl vienos priežasties: atrodo nuostabu atsidurti lovoje su būtybe, kuri tavo erogenines zonas išmano ne menkiau, nei tu pati, žino, kur, kaip bučiuoti, liesti, laižyti.

4. Kunilingas

Nemažai moterų viešai deklaruoja, kad šis dalykas joms nepriimtinas, vis dėlto tai – net ketvirta pagal populiarumą seksualinė fantazija. Ir ko čia drovėtis – vieno iš gyvenimo malonumų?! Štai, paklausyk: vaikinas, sagstydamas tavo kūną bučiniais, leidžiasi žemyn, kol atsiduria tau tarp kojų, ir lieka ten laaabai ilgai... Argi neuždeganti svajonė?

5. Pati nuostabiausia

Ak, kaip malonu įsivaizduoti save nepasotinamos aistros ir troškimų objektu. Ypač jei realiame gyvenime kilę pasitikėjimo savimi problemų. Bet ši fantazija nėra vien tavo ego išraiška. Ji ypač populiari tarp moterų, kurioms sunku atsipalaiduoti ir kurios pratusios už viską jaustis atsakingos.

6. Romantiškas seksas

Seksualinės fantazijos tikrai neturi būti susijusios tik su nešvankybėmis ir naujais seksualiniais potyriais. Anaiptol – kai kurioms moterims pakanka ir svajonių apie gražų, švelnų seksą. Tokį, kuriame pirmu smuiku griežia emocijos. Bet jei negali atsikratyti vaizdinių, kaip atsiduodi jam mėnesienoje ant jūros kranto, vadinasi, arba tau tikrame gyvenime trūksta romantiškų santykių, arba prisižiūrėjai per daug moteriškų filmų.

7. Jėgos naudojimas

Ši fantazija sena kaip pasaulis ir paplitusi labiau, nei gali įsivaizduoti. Jei mintyse tau patinka dominuoti, būti agresyviai ar demonstruoti fizinę jėgą, vadinasi, realybėje greičiausia elgiesi visiškai priešingai ir pernelyg daug žmonių tau aiškina, kaip turėtum elgtis. Fantazuodama gali pati tapti valdove. Šia svaja dalykis su mylimuoju – vyrų, kurie trokšta būti kontroliuojami, netrūksta. Kad ir kokį scenarijų nutartumėte įgyvendinti, svarbiausia – sutarti dėl saugaus žodžio, kurį išgirdęs partneris suprastų: pakaks, metas liautis.

8. Seksas už pinigus

Gausu moterų, kurios fantazijose įsidarbina striptizo šokėjomis arba elitinėmis prostitutėmis, sutinkančiomis savo svajonių vyrą. Pirmuoju atveju jos save įsivaizduoja scenoje smaigstomas daugybės vyrų žvilgsnių. Iš tikrųjų tai liudija norą paglostyti savo ego. Ar tik netrūksta pasitikėjimo savo kūnu? Antruoju atveju jų galvose veikiausiai sukasi kadrai iš filmo „Graži moteris“. Tokių svajų būdinga toms, kurios kasdienybėje slopina savo seksualinius troškimus. Todėl net ir vaizduotėje tuo užsiima tik todėl, kad privalo: juk joms už tai mokoma.

9. Eksperimentai

Tai gali būti supančiotos rankos, sado–mazo, grupinis seksas, vaidmenų žaidimas, seksas viešoje vietoje – visa tai, ką dažniausia siejame su žodžiu fantazija. „Daugelis moterų nesidrovi eksperimentuoti mintyse, tačiau tik nedaugelis drįstų tai prisipažinti vyrui, nes bijo būti pasmerktos“, – tvirtina T.Cox. Gaila, nes šios svajos dažniausia reiškia, kad tavo seksualiniai poreikiai yra nepatenkinti arba tu negali būti atvira su partneriu.

10. Seksualus nepažįstamasis

Tu sėdi bare – seksuali, graži, vieniša. Jis prieina prie tavęs – ne pažinties megzti. Tau nerūpi jo vardas ir veidas. Tau rūpi tik gyvuliškas seksas. Juo ir užsiimate artimiausiame viešbutyje. Ši fantazija paprastai aplanko tas, kurios tikrovėje bijo būti pasmerktos. Mintis apie seksą dėl sekso rodo, kad tau reikia gryno malonumo, be jokių emocinių saitų. Veikiausia esi iš tų, kurios visais būdais stengiasi patenkinti partnerį, o save – pamiršta. Tas nepažįstamas fantazijų vyriškis – tai šansas bent jau pasvajoti tik apie savo malonumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!