10 populiariausių sekso pozų

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Medicinos portalas DrEd.com savo skaitytojams parengė rimtą apklausą seksualinio gyvenimo tema. Klausimų buvo pačių įvairiausių, tačiau šį kartą - apie populiariausias sekso pozas, teikiančias daugiausiai pasitenkinimo tiek vyrams, tiek moterims.

Išanalizavus apklausos dalyvių atsakymus paaiškėjo, kad abiejų lyčių atstovai pirmąją vietą skyrė tai pačiai sekso pozai - vadinamajam „šuniukui“, kuomet moteris stovi keturiomis, o vyras - jai už nugaros. Tyrimo rengėjus tokie rezultatai nustebino, mat jie buvo įsitikinę, kad dailiosios lyties atstovės rinksis „romantiškesnį“ misionieriaus variantą. Juk manoma, kad būtent ši poza labiausiai leidžia pajusti emocinį artumą, kuris itin svarbus moterų seksualiniam pasitenkinimui. Nė velnio! Moterys mėgsta šiek tiek aistringiau ir... grubiau!

Štai ir visas sąrašas (ir taip, mes puikiai suprantame, kad paskutiniai trys punktai - ne visai pozos. Tačiau duomenys tokie, kokie jie yra)


1. Šuniuko poza
2. Misionieriaus poza
3. Jojikės poza
4. Kojos ant pečių
5. 69 poza
6. Gulint ant šono
7. Atbulos jojikės poza
8. Oralinis seksas
9. Analinis seksas
10. Seksas ant stalo


O kad jau kalbame apie seksą ir pozas... Šiek tiek įkvėpimo vakaro malonumams tikrai nepamaišys. Žemiau rasi geriausias COSMO pozas, kurias verta išbandyti.

Smalsiems pabandymams:
Geriausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą

Tikriems ekspertams:
Penkios sekso pozos pažengusiems

Naujiems potyriams:
Labiausiai jaudinančios sekso pozos, kai moteris viršuje

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.