10 populiariausių sekso pozų

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Medicinos portalas DrEd.com savo skaitytojams parengė rimtą apklausą seksualinio gyvenimo tema. Klausimų buvo pačių įvairiausių, tačiau šį kartą - apie populiariausias sekso pozas, teikiančias daugiausiai pasitenkinimo tiek vyrams, tiek moterims.

Išanalizavus apklausos dalyvių atsakymus paaiškėjo, kad abiejų lyčių atstovai pirmąją vietą skyrė tai pačiai sekso pozai - vadinamajam „šuniukui“, kuomet moteris stovi keturiomis, o vyras - jai už nugaros. Tyrimo rengėjus tokie rezultatai nustebino, mat jie buvo įsitikinę, kad dailiosios lyties atstovės rinksis „romantiškesnį“ misionieriaus variantą. Juk manoma, kad būtent ši poza labiausiai leidžia pajusti emocinį artumą, kuris itin svarbus moterų seksualiniam pasitenkinimui. Nė velnio! Moterys mėgsta šiek tiek aistringiau ir... grubiau!

Štai ir visas sąrašas (ir taip, mes puikiai suprantame, kad paskutiniai trys punktai - ne visai pozos. Tačiau duomenys tokie, kokie jie yra)


1. Šuniuko poza
2. Misionieriaus poza
3. Jojikės poza
4. Kojos ant pečių
5. 69 poza
6. Gulint ant šono
7. Atbulos jojikės poza
8. Oralinis seksas
9. Analinis seksas
10. Seksas ant stalo


O kad jau kalbame apie seksą ir pozas... Šiek tiek įkvėpimo vakaro malonumams tikrai nepamaišys. Žemiau rasi geriausias COSMO pozas, kurias verta išbandyti.

Smalsiems pabandymams:
Geriausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą

Tikriems ekspertams:
Penkios sekso pozos pažengusiems

Naujiems potyriams:
Labiausiai jaudinančios sekso pozos, kai moteris viršuje

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.