10 labiausiai vyrus jaudinančių frazių sekso metu

 (89)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuomet kalba pasisuka apie seksualinio gyvenimo paįvairinimą, pirmiausia suveikia fiziologinis faktorius: kurias kūno vietas ir kaip jas liesti, kaip bučiuotis, kokiomis pozomis paįvairinti seksą. Tačiau egzistuoja ir kitas, ne ką mažiau svarbus dirgiklis: žodžiai, ištariami sekso metu.

„Ištarti ir išgirsti erotiniai žodeliai sužadina galingą dopamino (kuris itin svarbus seksualiam susijaudinimui) proveržį. Šie žodžiai partnerius sužadina tiek emociškai, tiek fiziškai“ - tvirtina seksologė Ian Kerner.

Atrodo paprasta, tiesa? Bet pasakyti žodžiais neretai yra kur kas sunkiau nei parodyti veiksmais. „Dauguma moterų nėra tikros, kad tai, ką jos nori pasakyti, nuskambės seksualiai, todėl paprasčiausiai nutyli“ - priduria seksologė Logan Levkoff.

Neseniai rašėme, kad labiausiai vyrus lovoje įkaitina du paprasti žodeliai - „aš baiginėju“! Tuo pačiu prašėme vyrukų atvirai pasakyti, kokias dar frazes sekso metu jie norėtų išgirsti. Variantų buvo įvairiausių, bet mes atrinkome pasikartojančius ar panašiausius. Prašom, 10 idėjų, kaip pamaloninti savo vyruką žodžiais!

1. „Aš baigiu“. Mūsų apklausti vyrai pripažino, kad tai išties patys karščiausi žodžiai, kokius galima išgirsti sekso metu! Kiekvienas vaikinas trokšta, kad visi žinotų, jog lovoje jis pats geriausias. Ši trumputė frazė labai veiksminga, todėl kartok ją dažnai, bet tik tais atvejais, kai tikrai tai jauti.

2. „Tavo liežuvis daro stebuklus“. Oralinio sekso įgūdžiai – viena iš nedaugelio temų, verčiančių vyrus abejoti savo gebėjimais, todėl jis jausis laimingas išgirdęs, kad viską daro teisingai.

3. „Koks tu didelis“. Tai tiesioginis kreipimasis į jo penį, o ne į jo kūno svorį ar apimtis. Tačiau šioje vietoje nereikėtų persistengti, nes vaikinai labai jautriai reaguoja į ironiją ir sarkazmą (ypač kai kalbama apie jo „pasididžiavimą“).

4. „Vau, tai buvo geriausias seksas mano gyvenime“. Reikia iš tiesų tai patirti, kad galėtum jam tą pasakyti, nes jeigu tai sakai iš gailesčio, tuomet geriau visai nieko nesakyk.

5. „Aš niekada dar nepatyriau toookio orgazmo“. Jeigu jis girdės, kad suteikia tau nepamirštamą malonumą, patikėk, kitą kartą tik dar labiau stengsis pakartoti tą patį.

6. „Daryk su manimi ką tik nori“. Kiekvienas vyras nori išgirsti, kad jo mergina pasiryžusi eksperimentams ir juo pilnai pasitiki!

7. „Šioje pozoje tu toks seksualus“. Girdėti komplimentą visada malonu, o kai garsiai žaviesi mylimojo vyriškumu ir seksualumu, tas malonumas būna dvigubas!

8. „Užsiimkime analiniu seksu“. Tema, kuri daugumai merginų - tabu, o daugumai vaikinų - neįgyvendinta svajonė.

9. „Aš visa virpu“. Tai fizinis įrodymas to, kad jis labai pasistengė, o tu nesuvaidinai patirto malonumo.

10. „Noriu paimti jį į burną“. Toks erotiškumas tiesmukumas kaip mat padaro savo darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...