Naujųjų metų mada pagal Zodiako ženklą

 (6)
Ir vėl Naujieji. Pagal rytietiškąjį kalendorių ateina Žiurkės metai. Daugumai kyla pagrįstas klausimas - negi visi drabužiai turi būti pilki. Žinoma, ne. Žiurkė ne tokia jau priekabi, kaip gali pasirodyti. Ji leidžia kiekvienam Zodiako ženklui pabrėžti savo priklausomumą vienai stichijų ir pasirinkti savą aprangos stilių.
J.Galliano modelis
2008 m. pavasario-vasaros J.Galliano kolekcija.
© Sipa Press/Scanpix

Jei jūsų stichija - Žemė (esate Jautis, Mergelė ar Ožiaragis), galite rinktis visus alyvinės spalvos atspalvius - nuo švelnaus lyg rūku aptraukto iki žibuoklinio. Tiks ir alyvinė, ir anyžių spalva. O šokoladinė gali pabrėžti žemiškųjų moterų pasitikėjimą savimi. Apskritai Žemės ženklo moterų stilius Naujųjų vakarą turėtų būti klasikinis ir elegantiškas, neperkrautas papuošimais ir nevėjavaikiškas.

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai gali mėgautis savąja Oro stichija. Drąsios iškirptės, blizgantys tviskantys audiniai, perregimos skraistės ant pečių, švelnūs pūkuoti boa - tai kaip tik jums. Brangenybės ar taurieji akmenys papildytų visumą.

Vandens stichija suteikia galimybę Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims pabrėžti savo jausmingumą, emocionalumą, tačiau kartu likti paslaptingais. Šių Zodiako ženklų atstovėms naujametę naktį tiks švelniai žiburiuojančių, bet ne žėrinčių audinių suknelės, pabrėžiančios figūrą. Nekrentantys į akis, bet brangūs papuošalai - tai, ko reikia.

Ugnies stichija leis Avinams, Liūtams ir Šauliams būti drąsiais, ryškiais, originaliais. Tas savybes diktuoja ir audiniai - visų raudonos spalvos atspalvių, - ir drabužių modeliai. Priblokškite aplinkinius eksperimentais! Tas pat pasakytina ir apie papuošalus - jums naujametę naktį leistina absoliučiai viskas.

Svarbiausia, kad naujametę naktį būtumėte apsirengusios tais drabužiais, kurie tinka jums ir prie veido, ir prie figūros. Tik tada galėsite džiaugtis pačios ir grožiu stebinti aplinkinius.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Mada

Savaitės stiliaus nesėkmės (1)

Vienas renginys, viena akimirka ir daugybė pro šalį stilistiniais sprendimais prašovusių garsenybių. "Met Gala" iškilmės šįmet tapo absurdiškų įvaizdžių vakaru, o tikėtasi ištaigingo mados pobūvio.

Ką reikia turėti spintoje, kad jaustumeisi patogiai, o atrodytum stilingai

Kartais rodos, kaip kitoms pavyksta atrodyti taip nepriekaištingai, stilingai ir nesikankinti dėl įvaizdžio? Neįpareigojančio stiliaus paslaptis - lengvai pritaikomi, madingi ir patogūs daiktai.

Atspėk, kuri rankinė brangesnė ir LAIMĖK GROŽIO RINKINIUS

Pasitikrink, ar pavyks atskirti prabangą nuo greitosios mados. Už tavo pastangas - nuotaiką keliantys L'OCCITANE grožio rinkiniai!

Stiliaus taisyklės tobulam pavasario įvaizdžiui (1)

Mada tarnauja tau, tereikia išmokti pasinaudoti jos siūlomomis naujienomis. Šios taisyklės veikiau yra šiltojo sezono patarimai, kurie padės iš spintos vyti nuobodulį ir nepasiklysti tendencijų gausoje.

6 patarimai padėsiantys atrodyti stilingiau

Kartais trūksta tik tos vienos detalės, kad įvaizdis atrodytų vientisesnis, stilingesnis ir patrauklesnis. Šie patarimai padės ne tik sudėlioti viską į vietas, bet ir palengvins kasdienį drabužių derinimą.

4 madingiausi sezono džinsai ir jų deriniai (10)

Kiekvieną sezoną viena labiausiai dominančių mados temų - džinsų tendencijos. Juk tai drabužis metų metus nesitraukiantis iš mūsų spintų, kažin ar rastume patogesnį.

Draugių kurtiems tamsoje švienčiantiems daiktams - festivalininkų simpatijos ir tarptautinis pripažinimas (1)

Viltės Martusevičienės ir Aušros Kačinskaitės įsuktas šviečiančių drabužių prekių ženklas pelnė tarptautinį pripažinimą pasauliniuose dizaino apdovanojimuose „Red Dot 2016“. Apdovanojimą už geriausią metų produkto dizainą pelnė žieminė kepuraitė su atšvaito funkcija „Hello!Moon Reflective Winter Hat“.

Kaip šiandien rengiasi viena vulgariausių vadinta Carmen Electra (4)

Anksčiau modelis ir aktorė Carmen Electra buvo gretinama su kitomis vulgarumo nestokojančiomis garsenybėmis. Vis dėlto balandžio 20-ąją gimtadienį švenčianti gražuolė pamažu atsisakė šarkiško blizgesio ir tapo kur kas elegantiškesnė.

Labiausiai gundantys drabužiai ir aksesuarai (2)

Dažnai pažiūrėjus į Holivudo žvaigždes galima pamanyti, kad kuo drabužis atviresnis, tuo labiau viliojantis. Vis dėlto kur kas didesnį (ir teigiamą) įspūdį palieka subtiliai gundanti apranga - paslaptis visuomet trauks labiau nei per akimirką atskleistos kortos. Štai keli drabužiai ir juos lydintys aksesuarai, padėsiantys susikurti geidulingą įvaizdį.

Kokie aksesuarai pavasarį madingi, o kokius turi pamiršti (7)

Ant podiumų galime pamatyti ne tik aprangos, makiažo, bet ir aksesuarų tendencijas. Šį kartą ir apie madingus aksesuarus, ir apie tuos, kuriuos vertėtų paslėpti atokiau.