Naujųjų metų mada pagal Zodiako ženklą

 (6)
Ir vėl Naujieji. Pagal rytietiškąjį kalendorių ateina Žiurkės metai. Daugumai kyla pagrįstas klausimas - negi visi drabužiai turi būti pilki. Žinoma, ne. Žiurkė ne tokia jau priekabi, kaip gali pasirodyti. Ji leidžia kiekvienam Zodiako ženklui pabrėžti savo priklausomumą vienai stichijų ir pasirinkti savą aprangos stilių.
J.Galliano modelis
2008 m. pavasario-vasaros J.Galliano kolekcija.
© Sipa Press/Scanpix

Jei jūsų stichija - Žemė (esate Jautis, Mergelė ar Ožiaragis), galite rinktis visus alyvinės spalvos atspalvius - nuo švelnaus lyg rūku aptraukto iki žibuoklinio. Tiks ir alyvinė, ir anyžių spalva. O šokoladinė gali pabrėžti žemiškųjų moterų pasitikėjimą savimi. Apskritai Žemės ženklo moterų stilius Naujųjų vakarą turėtų būti klasikinis ir elegantiškas, neperkrautas papuošimais ir nevėjavaikiškas.

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai gali mėgautis savąja Oro stichija. Drąsios iškirptės, blizgantys tviskantys audiniai, perregimos skraistės ant pečių, švelnūs pūkuoti boa - tai kaip tik jums. Brangenybės ar taurieji akmenys papildytų visumą.

Vandens stichija suteikia galimybę Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims pabrėžti savo jausmingumą, emocionalumą, tačiau kartu likti paslaptingais. Šių Zodiako ženklų atstovėms naujametę naktį tiks švelniai žiburiuojančių, bet ne žėrinčių audinių suknelės, pabrėžiančios figūrą. Nekrentantys į akis, bet brangūs papuošalai - tai, ko reikia.

Ugnies stichija leis Avinams, Liūtams ir Šauliams būti drąsiais, ryškiais, originaliais. Tas savybes diktuoja ir audiniai - visų raudonos spalvos atspalvių, - ir drabužių modeliai. Priblokškite aplinkinius eksperimentais! Tas pat pasakytina ir apie papuošalus - jums naujametę naktį leistina absoliučiai viskas.

Svarbiausia, kad naujametę naktį būtumėte apsirengusios tais drabužiais, kurie tinka jums ir prie veido, ir prie figūros. Tik tada galėsite džiaugtis pačios ir grožiu stebinti aplinkinius.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Mada

Dizainerių patarimai rudeniui ir žiemai: susidraugaukite su spalvomis

Šį rudenį ir žiemą madingos norinčios būti moterys neprivalo iškuopti savo spintos, viską išmesti ir prisipirkti naujų daiktų. Ir šiemet madingi bus tamsių spalvų paltukai, o ryškią megztą suknelę ar megztinį ir džinsus apsivilkusios dailiosios lyties atstovės taip pat bus stilingos.

Kokios formos akiniai madingi šiais metais

„Ieškok dramatiškesnio įvaizdžio“, – taip būtų galima apibendrinti naujausias rudens ir žiemos sezono akinių rėmelių tendencijas. Garsiausių mados namų dizaineriai norintiems būti stilingais šį sezoną siūlo rinktis nestandartinių formų bei sodresnių spalvų akinius.

Savaitės stiliaus nesėkmės (10)

Žvaigždės žino, kaip atkreipti aplinkinių dėmesį, tačiau kartais jos stipriai persistengia. Kas suklupo mados pusiaukelėje šį kartą?

Kitą sezoną karaliaus kietos merginos įvaizdis

Mados namai „Burberry“ pristatė naują pavasario ir vasaros kolekciją, kurioje podiumu žengė drąsios, šiuolaikiškos ir pašėlusios merginos - tos, kurioms atsidaro visos durys. Akivaizdu, kad kitą pavasario sezoną vienas madingiausių bus modernus ir elegantiškas rokenrolo karalaitės įvaizdis.

Gražiausios vakarinės suknelės iš mados savaitės (1)

Niujorko mados savaitė pasibaigė, prasidėjo Londono, o netrukus garsiausi dizaineriai pristatys savo kolekcijas Milane bei Paryžiuje. Šį kartą gražiausios vakarinės ir kokteilinės suknelės, sklendusios Niujorko ir Londono podiumais.

Sunku patikėti, ką kuria Victoria Beckham

Buvusi dainininkė Victoria Beckham jau ne vienerius metus tvirtai nardo mados vandenyse. Jos mados namai - vieni sėkmingiausių, o kuriami drabužiai - vieni geidžiamiausių.

LOFTAS FEST pramogautojų stilius (7)

Praėjusį savaitgalį praūžęs "Loftas Fest" mirgėjo ne tik atlikėjų gausa, bet ir čia užsukusiais pramogautojais. Vieni pasidavė tamsos šauksmui, kiti drąsiai rinkosi ryškiaspalvį stilių. Žvilgtelk, ką "Lofte" pavyko užfiksuoti COSMO fotografui.

Gimtadienio mergaitės Beyonce stiliaus pamokos iš gatvės (2)

Dainininkė Beyonce šiandien švenčia 34-ąjį gimtadienį. Queen B spėjo pavergti mūsų širdis ne tik dainomis, bet ir stiliaus pasirinkimais. Tai moteris, kuri moka pabrėžti savo pranašumus ir myli kiekvieną savo kūno centimetrą.