Naujųjų metų mada pagal Zodiako ženklą

 (6)
Ir vėl Naujieji. Pagal rytietiškąjį kalendorių ateina Žiurkės metai. Daugumai kyla pagrįstas klausimas - negi visi drabužiai turi būti pilki. Žinoma, ne. Žiurkė ne tokia jau priekabi, kaip gali pasirodyti. Ji leidžia kiekvienam Zodiako ženklui pabrėžti savo priklausomumą vienai stichijų ir pasirinkti savą aprangos stilių.
J.Galliano modelis
2008 m. pavasario-vasaros J.Galliano kolekcija.
© Sipa Press/Scanpix

Jei jūsų stichija - Žemė (esate Jautis, Mergelė ar Ožiaragis), galite rinktis visus alyvinės spalvos atspalvius - nuo švelnaus lyg rūku aptraukto iki žibuoklinio. Tiks ir alyvinė, ir anyžių spalva. O šokoladinė gali pabrėžti žemiškųjų moterų pasitikėjimą savimi. Apskritai Žemės ženklo moterų stilius Naujųjų vakarą turėtų būti klasikinis ir elegantiškas, neperkrautas papuošimais ir nevėjavaikiškas.

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandeniai gali mėgautis savąja Oro stichija. Drąsios iškirptės, blizgantys tviskantys audiniai, perregimos skraistės ant pečių, švelnūs pūkuoti boa - tai kaip tik jums. Brangenybės ar taurieji akmenys papildytų visumą.

Vandens stichija suteikia galimybę Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims pabrėžti savo jausmingumą, emocionalumą, tačiau kartu likti paslaptingais. Šių Zodiako ženklų atstovėms naujametę naktį tiks švelniai žiburiuojančių, bet ne žėrinčių audinių suknelės, pabrėžiančios figūrą. Nekrentantys į akis, bet brangūs papuošalai - tai, ko reikia.

Ugnies stichija leis Avinams, Liūtams ir Šauliams būti drąsiais, ryškiais, originaliais. Tas savybes diktuoja ir audiniai - visų raudonos spalvos atspalvių, - ir drabužių modeliai. Priblokškite aplinkinius eksperimentais! Tas pat pasakytina ir apie papuošalus - jums naujametę naktį leistina absoliučiai viskas.

Svarbiausia, kad naujametę naktį būtumėte apsirengusios tais drabužiais, kurie tinka jums ir prie veido, ir prie figūros. Tik tada galėsite džiaugtis pačios ir grožiu stebinti aplinkinius.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Mada

DANIJA išrinko jaunąją dizainerę – Rugilę Gumuliauskaitę (1)

Avalynės tinklas DANIJA kartu su nauja rudens kolekcija paskelbė: ieškomas dizaineris! Speciali komisija ir gerbėjai Facebook tinkle išrinko jaunąją dizainerę, su kuria DANIJA toliau bendradarbiaus – Rugilę Gumuliauskaitę.

Įvaizdžio triukai norinčioms atrodyti lyg mados ikona (1)

Lyg ir apranga dera, lyg ir makiažas neprastas, plaukai klauso, bet vistiek - iki mados ikonos kaip iki mėnulio. O pasirodo, prilygti stilingiausioms gali pakeitusi tik porą detalių.

Naujos rudeniško įvaizdžio idėjos, kurių dar nebandei + KONKURSAS! (3)

Išbandyk keletą drąsesnių įvaizdžio idėjų. Jos lyg ir paprastos, tačiau pamėgtos daugybės stileivų iš įvairių mados sostinių. Nepamiršk, kad nuo iki sudėliotas įvaizdis, tai ne tik apranga, bet ir tinkamas makiažas bei aromatas.

Ką siūlo mada: stilingi ir patogūs rudens bateliai kiekvienai

Garsiausių mados namų podiumais žengia ekstravagantišką avalynę avinčios manekenės, tačiau kasdienybėje svarbu ne tik puiki išvaizda, bet ir patogumas, pritaikomumas. Šį rudenį ir žiemą GEOX džiugina avalyne, kuri atitinka kiekvienos mūsų troškimus.

Drabužių ir aksesuarų deriniai, kurie niokoja tavo įvaizdį (3)

Yra derinių, kurie akimirksniu sugadins tavo išvaizdą, nesvarbu, kokie madingi drabužiai ar aksesuarai būtų. Žvilgtelk į šiuos 5 įvaizdžius ir brauk juos iš galimybių sąrašo.

Naujos rudens ir žiemos aulinukų tendencijos +3 madingiausi makiažo įvaizdžiai (3)

Paskutinį rudens mėnesį pasirūpink stilinga ir šilta avalyne. Šaltąjį sezoną vyrauja vyriško stiliaus elementai, tad įvaizdį sušvelnink subtiliu makiažu. Šį kartą ne tik apie avalynės, bet ir apie grožio tendencijas.

Praeities vaiduoklis vėl madoje - platėjantys džinsai (12)

Platėjantys džinsai – tikras vaiduoklis iš praeities. Love it or Hate it, bet jie čia ir niekur nežada trauktis (bent jau kurį laiką).

Pagrindinės šaltojo sezono avalynės tendencijos (3)

Šį sezoną į madą grįžo grubesnio stiliaus avalynė, tačiau nesitraukia ir kiek švelnesnė - elegantiška. Svarbiausia išsirinkti aulinukus, kurie derėtų prie tavo garderobo ir atitiktų poreikius: būtų ne tik stilingi, bet ir patogūs.