Zodiako ženklų temperamentas – kaip jie elgiasi santykiuose ir ko ieško

 (8)
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas
Avinas – pirmas iš Zodiako ženklų, priklauso ugnies stichijai. Net jo gyvenimo šūkis skamba gana drąsiai: „Aš pirmas“. Amžinai išliekantis vaiku, švelnus ir sentimentalus (ko niekuomet nepagalvotum iš pirmo žvilgsnio), Avinas be kita ko, neįtikėtinai seksualus. Jis nepasotinamas ir jeigu savo energijos neišreikš per seksą, kentėti gali visos kitos gyvenimo sritys. Tačiau mylėti Ugnies vaikas moka tikroviškai ir nuoširdžiai. Be to jis labai pažeidžiamas. Įsimylėjęs Avinas savo meilės objektą iškelia nepamatuotai aukštai ir siaubingai išgyvena, jei šis netikėtai nukrenta nuo pakylos, nes Avinui net mintis, kad jis gali klysti, yra nepakeliama.

Jautis
Žemiška būtybė, todėl tvirta. Jautis pastovus, todėl patikimas. Jau vien mintis apie kažkokią neištikimybę jį sukrečia. Šeimoje šis paprastas ir nekompleksuotas darbštuolis – geriausias patikimumo garantas. Be to, pagal savo aistrą, Jautis tarp Zodiako ženklų yra antras po Avino. Vieno dalyko, kurio Jautis netoleruoja, tai partnerių, kurie mėgsta įvairovę. Jausmus ir viską, kas yra romantiška, jis piešia rožinėmis spalvomis, niekada neišeina pirmas ir labai skausmingai išgyvena išdavystę.

Dvyniai
Dvyniai priklauso intelektualiai Oro stichijai ir nuolat jaučia bendravimo poreikį. Jiems būdingos dažnos nuotaikų kaitos. Dvyniai nuolat ieško ryškių asmenybių ir dievina flirtą. Seksualiniuose santykiuose su Dvyniais reikia daryti tai, ko jie iš Jūsų nelaukia. Reikia pastebėti, kad juos labiau domina protas, nei kūnas, taip kad prieš einant su juo į pasimatymą, būtina perskaityti naujausias žinias. Priešingu atveju rizikuojate prarasti partnerį.

Vėžys
Tai – pirmasis iš trijų Vandens ženklų, todėl jis visa savo esybe spinduliuoja emocijas. Vėžys labai jautrus ir pasižymi puikia intuicija. Nedidelė žavesio ir emocijos dozė – ir Jūs pasijausite kaip naujai gimę. Vėžiai pasižymi puikiu humoro jausmu, bet tuo pačiu ir stipriu noru tūnoti savo lizdelyje, pripildytame mažais vėžiukais. Nėra tokių paslapčių meilės srityje, kurios būtų nežinomos šio ženklo atstovui. Sekse jam erotika ir emocijos neatsiejamos, be to, jis su partneriu gali likti net praėjus meilei ir likus vien maloniems prisiminimams.

Liūtas
Liūtas – tai antrasis Ugnies ženklas, todėl jis labai šiltas ir emocionalus, tačiau tuo pačiu ir labai karališkas. Didingasis Liūtas žavisi viskuo, kas susiję su grožiu. Liūto nereikia mokyti meilės meno, jis jau išlaikęs visus šios srities egzaminus. Turintiems reikalų su Liūtu, reikia atminti, kad jis pripažįsta tik tikrąją meilę, priešingu atveju nemato prasmės gyventi.

Mergelė
Mergelė – labai intelektualus Žemės ženklas, visi jos nuotykiai paprastai prasideda nuo stulbinančios idėjos. Ji pamišusi dėl savo sveikatos ir eina iš proto dėl kiekvienos smulkmenos. Neapsikenčia nešvaros ir netvarkos, labai organizuota ir išlaikyta. Pirma, ką nori Mergelė žinoti apie savo partnerį, tai – ar jis pakankamai protingas. Jeigu jis atitiks šį reikalavimą, tai seksas su Mergele bus nuostabus ir niekam neprilygstantis. Jeigu ne – sekso nebus visai.

Svarstyklės
Šie Oro stichijos vaikai grožį supranta tada, kada jis subalansuotas. Jų šūkis – dieviška harmonija bet kuriuo paros metu. Jos nemėgsta pykčių ir skandalų (bet niekaip jų neišvengia, nes dažnai ir pačios įpila žibalo į ugnį), užtat lengvai įsimyli ir iki kraštutinumo idealizuoja meilę. Tiesa, nusivilia taip pat labai greitai. Apie Svarstykles būtina žinoti vieną dalyką - jos turi būti dėmesio centre, kitaip nieko nebus.

Skorpionas
Gyvas atitikmuo posakiui: „Tyliame užutėkyje velniai veisiasi“. Asmenybė patraukli ir paslaptinga, Skorpionas visada paslapčia siekia būti padėties šeimininku, valdyti visus ir vadovauti iš užkulisių. Skorpionas priklauso Vandens stichijai ir jeigu jis rimtai susidomės, tai bus nuostabus, dinamiškas, temperamentingas bei ištikimas partneris. Išoriškai elegantiškas ir išlaikytas, jis kruopščiai slepia savo stiprią ir švelnią sielą. „Viskas arba nieko“ – Skorpiono šūkis. Į lovą Skorpionas nesiveržia, bet jeigu jau jis ten su tavimi atsidurs – laikykis.

Šaulys
Labai mėgsta laisvę, taip kad nėra ko ir stengtis pririšti jį prie vienos vietos. Šalia to, Šaulys neįtikėtinai jausmingas ir negali kiekvieną naktį žaisti tų pačių žaidimų. Jis ir meilėje trokšta nuotykių. Vienintelis būdas išlaikyti jį prie savęs – kartkartėmis dviese surengti tikras orgijas. Jeigu to padaryti negali, su Šauliu geriau nesusidėti.

Ožiaragis
Pats žaviausias šio Žemės ženklo bruožas – sugebėjimas pasijuokti pačiam iš savęs, tačiau juos nuolat kamuoja kaltės jausmas dėl nepasiektų užsibrėžtų tikslų. Šie žmonės negali gyventi be saldaus šlovės kvaitulio. Išoriškai rimtas ir santūrus, jis mėgsta žemiškus malonumus ir šioje srityje būna neįtikėtinai išradingas. Jo ambicijos neleidžia jam užmegzti „nerimto“ romano ir palikti partnerį nepateisinus jo lūkesčių.

Vandenis
Šis ženklas visada pasirengęs stebinti ir šokiruoti. Paskutinis iš trijų Oro ženklų, visada veržiasi į laisvę. Meilėje ieško dosnumo ir aukšto lygio santykių, kitokie paprasčiausiai jo netenkina. Gyventi kartu, neįteisinus santykių – kiekvieno Vandenio svajonė. Seksu užsiima jau vien tam, kad išbandytų įvairovę. Vandenis nepripažįsta jokių taisyklių meilėje, nebent sukuria jas pats.

Žuvys
Žuvys net pačios sau kartais išlieka paslaptimi. Jos gali būti stebuklingai mistinės, subtilios, dvasingos ir tuo pačiu labai artistiškos. Paskutinis iš Vandens stichijos ženklų – neįtikėtinai jautrios, tad su jomis reikia elgtis labai atsargiai... Labai dažnai jaučiasi savo vaizduotės aukomis. Žuvims meilė – visada drama, net jeigu išoriškai viskas atrodo ramiai. Neįtikėtinai erotiškos, bet sugebančios tenkintis knygomis, melodramomis ir gražiais sapnais. Be to, jos gali jaustis visiškai laimingos su savo partneriu ir tuo pačiu ieškoti naujų pažinčių. Svarbiausias dalykas, kad dar niekam nepavyko Žuvų apgauti ir likti nenubaustam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.