Zodiako ženklų klaidos santykiuose

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo trūkumų, juk idealūs žmonės tiesiog neegzistuoja. Svarbiausia – suprasti savo antrąją pusę ir išmokti mylimą žmogų priimti tokį, koks jis yra.

Avinas: priekabumas
Šis zodiako ženklas tiesiog negali gyventi be meilės. Ir nors kartais Avinai nori pasirodyti esantys šalti ir abejingi romantiškiems santykiams, jų sielos gelmėse siaučia tikras cunamis. Jie trokšta mylėti ir būti mylimi.

Santykiuose su jais reikia būti itin atspariems kritikai. Kartais Avinai iš partnerio tikisi pernelyg daug. Dėl to jie gali kabinėtis net prie smulkmenų. Jeigu antroji pusė juos vis dažniau nuvilia, Avinai gali nutraukti santykius nė nedvejodami.

Jautis: užaukštinta savivertė
Vos nusistovėjus santykiams, Jaučiai pradeda demonstruoti savo ego. Atrodo, jie pernelyg geros nuomonės apie save. Užmezgęs ilgalaikius santykius, šio ženklo atstovas pasirūpina ir savo įsitvirtinimu.

Nusiteikite, kad nuolat teks klausytis Jaučio pagyrų. Šis Zodiako ženklas mėgsta iškelti save aukščiau kitų. Reaguoti į tai reikėtų supratingai ir laikas nuo laiko verta palepinti Jautį komplimentu. Jis tai dievina.

Dvyniai: greitai perdega
Šiandien Dvyniai tiesiog dega meile, o rytoj, žiūrėk, žiūri į tave kaip į tuščią vietą. Šiam ženklui būdingas emocinis nestabilumas. Vieną akimirką Dvyniai karštai myli, o jau kitą kenčia nuobodulį.

Norint išlaikyti šį Zodiako ženklą šalia savęs, reikės nuolat puoselėti santykius, paįvairinant juos netikėtomis naujovėmis ir demonstruojant puikią seksualinę išmonę. Labai tiks aplinkos pakeitimas ir bendros kelionės. Tai Dvyniams tikrai neleis nuobodžiauti.

Vėžys: užvaldo partnerio asmeninę erdvę
Vėžius galima laikyti idealiais globėjais. Jie be galo mylės ir rūpinsis savo antrąja puse. Tačiau tame yra ir neigiama pusė: Vėžys linkęs įsibrauti į asmeninę partnerio erdvę.

Nusiteik perdėtam rūpesčiui iš jo pusės. Kartais tai labai erzina, todėl nuolat stenkis nukreipti Vėžio dėmesį kitur, pasiūlydama jam įdomų laisvalaikio praleidimo būdą. Tą laiką, kol jis bus užsiėmęs, galėsi skirti sau.

Liūtas: ima, bet nenori duoti mainais
Šiam zodiako ženklui gyvybiškai svarbu būti dėmesio centre. Visas pasaulis privalo suktis aplink Liūtą. Savo prigimtimi jis panašus į aktorių, kuriam svarbi šlovė ir visuotinis pripažinimas.

Nusiteik tam, kad Liūtas elgsis taip, lyg būtų kviestinė žvaigždė. Jis tikėsis iš tavęs prisipažinimo meilėje, dovanų, iniciatyvos. Todėl nuo pat pirmos santykių dienos pratink savo partnerį ne tik gyventi meilės laukimu, bet ir pačiam ją dovanoti.

Mergelė: smulkus šnipinėjimas
Mergelėms kartais kyla abejonių dėl savo partnerio. Norėdamos įsitikinti jo ištikimybe, jos gali griebtis ir šnipinėjimo metodų. Tad matomoje vietoje geriau nepalikti savo telefono, nes Mergelė tikrai jį patikrins.

Tiesą pasakius, Mergelėms dėmesį ir rūpestį reikėtų rodyti nuolatos. Bet svarbu neperžengti asmeninės erdvės - laisvė ir nepriklausomybė šio Zodiako ženklo atstovams labai svarbi.

Svarstyklės: flirtas su kitais
Šis Zodiako ženklas dievina flirtą ir priešingos lyties atstovų rodomą dėmesį. Tai pakelia Svarstyklių savivertę, daro jas jų pačių akyse labiau geidžiamomis. Flirtas Svarstyklėms – įprastas reiškinys, kuris niekaip nesietinas su išdavyste.

Pastebėjus, kad Svarstyklės pernelyg įsijautė į flirtą su kitais, savo santykiams suteikite daugiau romantikos. Padarykite juos švelniais ir vertingais. Duokite suprasti Svarstyklėms, ko jos gali netekti.

Skorpionas: įkyrumas
Skorpionai negali pakęsti, kai kas nors braunasi į jų asmeninę erdvę. Tačiau patys elgiasi gana įkyriai. Tačiau patys tų ribų dažnai nejaučia ir jiems patikusiam asmeniui tiesiog neduoda ramybės.

Skorpionams svarbu suprasti, kad jų antrosios pusės taip pat turi balso teisę ir nereikia už jas priiminėti sprendimų. Tegu jos nors kartą išsirenka restoraną pagal savo skonį ar suorganizuoja romantišką pasimatymą. Ne visada iniciatyva turi būti rodoma tik iš Skorpiono pusės.

Šaulys: per didelis uždarumas
Gana dažnai Šauliai santykių nevertina rimtai. Jie stengiasi išvengti, o tiksliau, bijo rimtų ir gilių jausmų. Šis Zodiako ženklas nepratęs atsiverti pirmam sutiktajam. Ir net pragyvenus su juo pakankamai ilgą laiką, Šaulys gali taip ir išlikti neatvėręs savo širdies.

Norint laimėti Šaulio pasitikėjimą, santykiuose turi vyrauti nuoširdumas. Menkiausias melas ar nutylėjimas – raudona signalinė šviesa Šauliui. Jeigu jis nors kiek tavo atžvilgiu dvejoja, niekada gyvenime neatvers tau savo širdies.

Ožiaragis: emocijų slėpimas
Mylėdamas Ožiaragis niekada to neparodo atvirai. Jam nebūdingas perdėtas emocionalus virpėjimas. Ko gero nepavyks sutikti Ožiaragio, dainuojančio savo mylimajai serenadas po langais ar deklamuojančio savo kūrybos eiles.

Šis Zodiako ženklas nemėgsta vaidinti meilės, tačiau po abejingumo kauke slepia savo švelnius jausmus. Tiesiog Ožiaragis nepratęs šaukti apie tai visam pasauliui. Dėl vieno dalyko tikrai neverta abejoti: nors šis žmogus ir nėra labai romantiškas, tačiau jis patikimas ir atsidavęs.

Vandenis: santykiai – ne pirmoje vietoje
Vandeniai ne itin mėgsta visą savo laiką skirti santykiams ir romantikai. Jiems tai nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Vandeniai dažnai savo energiją iššvaisto kitiems reikalams, o jų partneris dėl to jaučiasi pamirštas ir pamestas.

Vandenis – labai dalykiška asmenybė. Jis negali savo dėmesio ilgam sutelkti tik į vieną reikalą. Jam norisi viską suspėti. Tokiu būdu jis pasiekia neįtikėtinų karjeros aukštumų. Tiesiog reikia išmokti atlaidžiau žiūrėti į jo begalinį užimtumą.

Žuvys: savo pyktį išlieja ant partnerio
Kartais neigiamai energijai būtinas išsiliejimas. Gyvenimiškų aplinkybių užspęstas Žuvis apninka stresas ir apatija. Norėdamos nors kiek nuraminti nervus, Žuvys dažniausiai pyktį išlieja ant savo antrosios pusės.

Jeigu matai, kad Žuvys prastai nusiteikusios, geriausia kurį laiką palikti jas vienumoje. Bet koks bandymas kalbėti baigsis pykčiu ar audringu santykių aiškinimusi. Pabuvus vienumoje su savo mintimis, Žuvims priges aistros ir nurims siela.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!