Zodiako ženklai: štai kodėl tau labai pasiseks 2018 metais

 (1)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Tu pernelyg aktyvi ir per daug myli gyvenimą, kad leistum sau sustoti ir plaukti pasroviui. Tu nuolatos vaikaisi naujų galimybių ir kuo daugiau iššūkių tavo gyvenime, tuo daugiau energijos tu įgauni. Būtent tas smalsumas ir žingeidumas atsipirks, kuomet ateinančiais metais likimas atsiųs projektą, į kurį pasinersi visa širdimi.

Jautis. Dėka savo draugiškumo, šiltumo ir patikimumo, subūrei aplink save labai ištikimų ir atsidavusių draugų ratą. Taigi kitais metais tavo sėkmės garantas - tie žmonės, kuriems tu negailėjai savo laiko. Kai ateis metas surizikuoti ir išlipti iš savo komforto zonos, turėsi tvirtą pagrindą po kojomis.

Dvyniai. Mėgsti stebėti pasaulį ir gerti jo energiją. Būtent šios savybės kitais metais tau labiausiai padės - kai likimas mestelės užuominą apie naują gyvenimo kelią, nedvejok ir pasinaudok galimybe. Tavo gebėjimas skenuoti aplinką leis išpešti maksimaliai gerą rezultatą.

Vėžys. Puikiai jauti savo vidinį „aš“ ir žinai, ko nori iš šio gyvenimo. Net jei kažko baiminiesi, turėtum klausyti savo intuicijos, nes ji retai apgauna. 2018 metais intuicija tau labai pasitarnaus, nes atkeliauja grandiozinės galimybės, kuriomis tiesiog privalai pasinaudoti.

Liūtas. Net jei kažkas atrodo neįmanoma, tu sugebi priversti tai virsti realybe. Ten, kur dauguma žmonių sustotų ir nuleistų rankas, tu pasitelki savo kūrybiškumą, entuziazmą ir užsispyrimą. Ateinančiais metais šis tikėjimas ir gebėjimas pralaužti ledus taps pagrindiniu tavo pagalbininku įveikiant visas kliūtis ir siekiant kitiems nepasiekiamų rezultatų.

Mergelė. Priešingai nei dauguma žmonių, tu moki būti sąžininga pati su savimi. Nebijai analizuoti skirtingų galimų sprendimų, visuomet ieškai geriausio varianto, net jei tai kainuotų milžiniškas pastangas. Kartais aplinkiniams tai atrodo beprasmis laiko švaistymas, tačiau ateinančiais metais priversi juos įsitikinti, kad tavo smulkmeniškumas - sėkmės garantas.

Svarstyklės. Tavo empatija traukia aplinkinius žmones kaip magnetas. Tu turi begalę pažįstamų ir draugų, kurie ištiestų pagalbos ranką ir vidury nakties. Šie žmonės ateinančiais metais taps pagrindiniu tavo ginklu kuriant naujus projektus ir žengiant platų žingsnį į šviesesnį rytojų.

Skorpionas. Tu nepriklausoma, savo tikslų sieki savarankiškai. Kartais tavo užsispyrimas ir ryžtas atrodo keistokai, netgi bauginančiai - tarsi galėtum pereiti kiaurai sienas. Bet ateinančiais metais būtent to tau ir reikės - geležinės valios, kurios tu turi daugiau nei reikia.

Šaulys. Tu tiesiog nepataisoma optimistė. Nesėkmės? Nieko baisaus, viskas įveikiama! Juk po nakties visuomet išaušta rytas. Su tokiomis gyvenimiškomis tiesomis turėtum ramiai pražingsniuoti ir ateinančius metus - be didelių stresų, lengvai pasišokinėdama per gyvenimiškus pakilimų ir nuopolių kalnelius.

Ožiaragis. Visą gyvenimą vaikaisi sėkmės, bet tos lenktynės nesibaigs net ir tuomet, kai ta sėkmė pagaliau tave aplankys. Kodėl? Todėl, kad tau niekada nebus gana! Nuolatinis noras tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų ateinančiais metais atneš pergalės skonį, tik prieš imdamasi naujų aukštumų užkariavimo spėk tuo malonumu pasimėgauti.

Vandenis. Tu neturi laiko analizuoti kiekvienos smulkmenos ir narstyti situacijų po kauliuką - matai bendrą tikslą ir žinai, kaip jį pasiekti. O smulkmenomis tegul užsiima tie, kurie turi daugiau laiko. Toks vadovo lygmens požiūris ateinančiais metais padės išsikovoti aukštas pozicijas ir aplinkinių pagarbą.

Žuvys. Kartais tau atrodo, kad pastangos padėti kitiems yra bevertės. Niekas neįvertina, neatsidėkoja tuo pačiu. Neskubėk smerkti aplinkinių ir neįsileisk pesimizmo, nes anksčiau ar vėliau viskas atsiperka. Ateinantys metai leis tau tuo įsitikinti. Už gerą geru!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!