Zodiako ženklai: nuo ko pradėti 2018 metus

© Unsplash/Christopher Burns

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Joks darbas tau nebaisus. Tačiau nesibaimink nukrypti į šoną (o tai ne visuomet paprasta tokio užsispyrusiu ženklo atstovei) ir mėgaukis naujais iššūkiais. Išsikelk naują tikslą ir siek jo įsivaizduodama, kad tai tavo asmeninis iššūkis, kurį privalai įveikti. Tik nepasinerk vien tik į darbus - šiais metais tau būtina atrasti balansą savo gyvenime.

Jautis. Metų pradžia - idealus metas atsikratyti praeities šešėlių, o tau tai padaryti tiesiog būtina. Bet kokios neigiamos emocijos ir likusios nuoskaudos bei viltys trukdys judėti į priekį. Tad rask savyje jėgų atverti naują, švarų gyvenimo lapą.

Dvyniai. Tu puikiai žinai apie dvi savo asmenybės puses. Vieną tikrąją, kurią kruopščiai slepi po devyniais užraktais ir kitą skirtą visuomenei. Šiais metais turi išmokti atsiriboti nuo svetimų nuomonių. Tu neprivalai būti kitų linksmintoja, nuodėmklausė ir palaikytoja. Kartais gali pabūti tiesiog savimi.

Vėžys. Šio ženklo atstovai dažnai vadinami namų ir šeimos saugotojais. Tačiau tai nereiškia, kad turi sėdėti užsidariusi tarp keturių sienų. Šiais metais tau ypatingai svarbi socializacija, naujos patirtys ir pažintys, tad užverk namų duris ir lėk, kur akys veda.

Liūtas. Niekas net neabejoja, kad esi visa ko karalienė. Bet protingas karalius ne tas, kuris išdidžiai sėdi soste ir visiems nurodinėja. Protingas tas, kuris klausosi, ką šneka kiti. Nuo to tau šiais metais ir reikėtų pradėti - dažniau išgirsti kitų nuomones ir patarimus.

Mergelė. Tu stengiesi visiems padėti ir pernelyg daug darbų užsikrauni ant savo pečių. Šiuos metus turėtum pradėti nuo žodžio „ne“. Nustok savęs klausinėti, kas be tavęs viską padarys. Kai tu atsitrauksi, atsiras ir tas, kas viską padarys už tave. Išmok į viską žiūrėti paprasčiau.

Svarstyklės. Tavo Zodiako ženklo simbolis - teisybės svarstyklės, tačiau teisėjo plaktuką šiais metais paslėpk giliausiose kertėlėse. Neturi spręsti svetimų problemų ir konfliktų, nes galutiniame variante liksi kalčiausia. Šiais metais tavo reikalai privalo būti pirmoje vietoje, tad šiek tiek daugiau egoizmo tau nepamaišys.

Skorpionas. Turi įprotį kaupti nuoskaudas. Gal ne visuomet tai parodai, tačiau kažkur giliai pasąmonėje blogi prisiminimai tvarkingai sudėlioti į lentynėles ir reikalui esant išlenda net neprašyti. Šiais metais turi sudėti visus taškus ir iš savo gyvenimo išbraukti tuos žmones, kurie į tavo gyvenimą įneša negatyvių emocijų.

Šaulys. Tu vertini savo laisvę, bet laisvė nereiškia, kad turi būti vieniša. Tegul 2018 būna tie metai, kuomet plačiau atversi savo sielos duris ir leisi žmonėms tave geriau pažinti. Nustok slėptis po savo kiautu ir gyventi įsikibusi savo susigalvotų principų. Gyvenimas tuo ir nuostabus, kad yra permainingas ir nenuspėjamas.

Ožiaragis. Visuomet viską kruopščiai analizuoji ir apsvarstai visus galimus kelius. Esi bet kam pasirengusi, tačiau tas perdėtas svarstymas apnuodija tavo mintis. Galiausiai pati susikuri įsivaizduojamų galimų problemų ir jomis gyveni. Šiais metais turi tai pakeisti - leisk gyvenimui tekėti sava vaga, o problemas spręsk tuomet, kai jos atsiranda.

Vandenis. Turi daugiau laiko skirti darbui su savimi. Jeigu gyvenime tavęs kažkas netenkina, galbūt metas pakeisti savo požiūrį? Kai norėsis kritikuoti, pabandyk atrasti pozityvių pusių. Kai norėsis pasiųsti ką nors velniop, tiesiog nusišypsok ir atidėk tai kitai dienai, kuomet tave taip įsiutinusi situacija tikrai nebeatrodys tokia erzinanti.

Žuvys. Tavo Zodiako ženklui žadami tikrai įspūdingi metai, tad nepaleisk savo laimės paukštės ir maksimaliai išnaudok savo galimybes. Pradėk lankyti kokius nors kursus, kurie pravers kopiant karjeros laiptais. Daugiau investuok į savo išvaizdą ir kultūrinį gyvenimą - tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, įneš į tavo gyvenimą naujų spalvų. Būk aktyvi, viskuo domėkis, bendrauk - pamatysi, kokia įdomi gali būti kiekviena diena.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.