Zodiako ženklai - kas su kuo geriausiai dera lovoje

 (38)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rasti antrąją pusę, tobulai tinkančią seksualine prasme - ne taip jau lengva, kaip gali pasirodyti. Juk seksas - tai ne tik fizinis veiksmas. Pavyzdžiui, Dvyniams su Liūtais gali būti sunku, nes Dvyniai - labiau duodantis Zodiako ženklas, o Liūtas - daugiau imantis. Taigi tokiuose seksualiniuose santykiuose Dvynys nesijaus labai laimingas, o Liūtui viskas atrodys nuostabu.

Avinas

Puikiai tinka Avinai, Svarstyklės, Šauliai, Dvyniai ir Vandeniai. Mažiausiai suderinami su Žuvimis ir Ožiaragiais. Avinas ir Šaulys sudarytų aistringą ir emocionalią porą, o Liūtas pridėtų pasitikėjimo savimi.

Jautis

Puikiai tinka Vėžiai, Mergelės ir Ožiaragiai. Mažiausiai suderinami su Liūtais, Vandeniais ir Skorpionais. Jaučiai įprastai ilgai renkasi savo antrąją pusę, o santykiuose labiausiai vertina kantrumą ir ištikimybę.

Dvyniai

Puikiai tinka su Vandeniais, Svarstyklėmis ir Dvyniais. Galima harmonija su Jaučiais ir Liūtais. Mažiausiai suderinami su Žuvimis, Mergelėmis ir Šauliais. Dvyniai labai mėgsta bendravimą, todėl jiems reikalingas partneris, galintis patenkinta bendravimo poreikį net lovoje.

Vėžys

Puikiai tinka Skorpionai, Žuvys, Avinai, Jaučiai ir Liūtai. Mažiausiai suderinami su Ožiaragiais ir Svarstyklėmis. Svarbiausia Vėžiams, kad jų seksualinis partneris būtų ir patikimas draugas.

Liūtas

Puikiai tinka su Avinais, Šauliais, Svarstyklėmis ir Dvyniais. Mažiausiai tinka Vandeniai, Jaučiai, Mergelės, Skorpionai ir Ožiaragiai. Liūtai atrodo labai šalti, tačiau širdyje vis dėlto yra romantikai, jiems reikalingas ne tik seksas, bet ir harmoningi santykiai.

Mergelė

Puikiai tinka Skorpionai ir Mergelės. Mažiausiai tinka Vandeniai, Svarstyklės ir Vėžiai. Mergelėms reikia tokio partnerio, kuris galėtų suprasti jų nuotaikų kaitas ir leistų joms būti savimi.

Svarstyklės

Puikiai tinka Dvyniai, Šauliai, Liūtai, Avinai ir Vandeniai. Mažiausiai tinka Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Svarstyklės mėgsta grožį ir harmoniją - jiems reikia, kad antroji pusė rodytų dėmesį ir jas tiesiog dievintų.

Skorpionas

Puikiai tinka Mergelės, Vėžiai, Žuvys ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Vandeniai ir Liūtai. Skorpionai laikomi pačiu seksualiausiu Zodiako ženklu ir jiems reikia antrosios pusės, kuri palaikytų ir suprastų jų seksualines užgaidas.

Šaulys

Puikiai tinka Avinai, Liūtai, Vėžiai, Vandeniai ir Skorpionai. Mažiausiai tinka Šauliai. Šauliams reikia partnerio, kuris turėtų puikų humoro jausmą, būtų optimistas ir duotų maksimalią laisvę.

Ožiaragis

Puikiai tinka Mergelės, Jaučiai, Žuvys ir Skorpionai. Mažiausiai tinka Avinai, Vėžiai, Svarstyklės ir Šauliai. Viduje Ožiaragiai yra pažeidžiami, todėl ieško ganėtinai tvirtų partnerių, tačiau tokių, kurie nepultų jų valdyti.

Vandenis

Puikiai tinka Vėžiai, Svarstyklės, Avinai, Dvyniai ir Šauliai. Mažiausiai tinka Liūtai, vandeniai, Jaučiai ir Skorpionai. Svarbiausias dalykas renkantis partnerį - intelektas.

Žuvys

Puikiai tinka Skorpionai, Liūtai, Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Šauliai, Mergelės ir Svarstyklės. Žuvys labai jausmingos, todėl joms reikia partnerio, kuris mokėtų rodyti dėmesį ir jų neįspraustų į kampą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.