Viena tavo Zodiako ženklo savybė, kuriai neįmanoma atsispirti

 (10)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų bruožų - tiek gerų, tiek ne itin patrauklių. Šį kartą – apie stipriausias tavo charakterio puses.

Avinas - nerimstanti kovotoja siela

Avinai visuomet energingi ir pasiryžę pasikalbėti. Jiems nuoširdžiai įdomu išgirsti apie viešajame transporte sutiktą keistuolį ar padiskutuoti dėl pernelyg didelio gyventojų skaičiaus žemėje. Avinai puikūs klausytojai, bet ir patys pakalbėti mėgėjai. Matyt ne veltui astrologai Avinams rekomenduoja rinktis politiko kelią, nes būtent šioje srityje jie gali visu pajėgumu išnaudoti savo privalumus.

Klaidinga manyti, kad Avinai yra naivios kietakaktės avelės, tikinčios vien tik šviesiais ir gerais dalykais. Žinoma, jie tiki ir viliasi, bet tik tol, kol svetimo žmogaus koja įžengia į jų asmeninę erdvę. Kažin ar kam pavyks nuskriausti Aviną, jo šeimą ar draugus. Dėl jam priklausančių ir svarbių dalykų Avinai pasirengę kovoti iki galo. Turbūt būtent dėl šios priežasties juos itin vertina artimieji.

Jautis - pagalbos ranka

Standartinė situacija: vidury nakties jis rašo svarbią metinę ataskaitą, kurią jau po poros dienų reikės pristatyti įmonės vadovams, tačiau tuo pačiu yra pasiryžęs pagloboti artimųjų paliktus mažuosius. Na, kaip gi gali atsisakyti padėti? Jei tokia situacija ir nutiktų, neabejotinai pagrindinio herojaus vaidmuo čia atitektų Jaučiui.

Žmogus, į kurį pagalbos galima kreiptis bet kuriuo paros metu. Jaučiai tai daro ne tik tam, kad patenkintų savimeilę, bet ir dėl gerumo, kurio turi tikrai daug. Dar Jaučiai yra ištikimi, jų stipri valia ir kilniaširdiškumas. Taigi nenustebkite, jei pamatysite Jautį, kuris viena ranka šluosto ašarų upelius, o kita skaičiuoja kupiūras, kurias paaukos fondui, pagalbą teikiančiam Afrikoje skursiantiems vaikams. Juk Jautis – humaniškumo pavyzdys, kuriam gerųjų savybių galima tik pavydėti.

Dvyniai - gyvenimo džiaugsmas

Visi puikiai žino, kad su Dvyniais niekada nebūna nuobodu – jų visada visur yra daug. Jie susipažinę su naujovėmis, žino geriausias vietas poilsiui ir gali susitarti su bet kuo ir bet kada, kad tik pavyktų surengti sau ir savo draugams nepakartojamą poilsį ant vandenyno kranto be didelių išlaidų.

Dvynių skleidžiamos magijos paslaptis – jų neįtikėtinas draugiškumas ir fenomenali atmintis. Jie pažįsta visus: kiemsargį kaimyniniame kieme, ledų pardavėją, didelės įmonės vadovą. Maža to, Dvyniai ras laisvą minutę su kiekvienu iš jų paplepėti apie viską.

Vėžys - užuovėja nuo negandų

Vėžiai yra svajingi, galbūt dėl to kartais gali pasirodyti, kad jie kiek naivoki. Vis tik šio Zodiako ženklo atstovai labai atsargūs ir viską apgalvojantys, todėl į jų artimiausių draugų ratą pakliūti nėra paprasta.

Santykiuose Vėžiai stengiasi sukurti šilumos ir abipusės naudos kupiną atmosferą, nes Vėžių prisirišimas prie namų ir žmonių yra beribis. Taigi užsitarnavus Vėžio prielankumą galima turėti draugą visam gyvenimui. Vėžiai visuomet jus priims, išklausys, paguos ir duos naudingą patarimą.

Liūtas - kelrodė žvaigždė

Ten kur yra Liūtas, visada būna gerai. Liūtai moka išsirinkti tokią vietą, kur tobulai įdegsi, bet nenudegsi. Su Liūtais jausitės komfortiškai ir saugiai.

Liūtai net ir patys to nenorėdami dažnai tampa sąlygas diktuojančiais lyderiais, paskui kuriuos seka minios. Vidinė jų tvirtybė ir pasitikėjimas savimi tiesiog užburia. Net jei Liūtas jaučiasi sugniuždytas, jis niekada to neparodys aplinkiniams ir savo žaizdas išsilaižys tyliai vienumoje. Matyt dėl to būnant šalia Liūto visuomet jautiesi saugus ir užtikrintas.

Mergelė - rūpestingumo deivė

Jei patekote į Mergelės bendravimo ratą, galite sau ant kaklo kabinti medalį ir džiaugtis, nes šio Zodiako ženklo atstovai neįtikėtinai dėmesingai elgiasi su artimaisiais. Tiesa, tapti geriausiu Mergelės draugu yra itin sudėtinga, tačiau jei jau laimė jums nusišypsojo, galite būti tikri, kad Mergelė niekada jūsų nepaliks net ir pačioje nemaloniausioje situacijoje.

Svarstyklės - harmonijos skleidėjos

Viešoje vietoje pasirodžiusios Svarstyklių ženklo merginos nepastebėti tiesiog neįmanoma. Apima jausmas, kad tokią merginą pabučiavo pats angelas, nes ji traukia lyg magnetas. Malonus priedas prie gamtos Svarstyklėms suteikto žavumo – neįtikėtinas taikumas. Svarstyklėms pavyksta išvengti didesnių konfliktų, nes jos linkusios ieškoti kompromisų.

Šio ženklo merginos taip stipriai stengiasi, kad visi aplinkui būtų laimingi, kad netgi gali elgtis taip, kaip nėra naudinga joms pačioms, kad tik visiems aplink būtų gerai. Svarstyklės pasižymi švelnumu, todėl mėgsta, kad jas suptų menas ir grožis, nes nori, kad jų vidinis pasaulis būtų kupinas harmonijos ir meilės.

Skorpionas - priešingybių trauka

Nors įprastai sudaro visiškai priešingą įspūdį, iš tiesų Skorpionai pasižymi nuoširdumu ir emocionalumu. Juose puikiai dera kraštutinybės - audringas temperamentas, verčiantis užsiplieksti nuo menkiausios žiežirbos ir švelnumas, skatinantis globoti ir rūpintis. Matyt dėl tokių priešingybių su Skorpioniu niekuomet nebūna nuobodu. Labai įvairiapusė asmenybė.

Šaulys - nuoširdus atvirumas

Šaulys – amžinas vaikas, visada atviras pasauliui, turintis daugybę idėjų ir lūkesčių, mėgstantis pasakiškas istorijas. Su tokiais žmonėmis visada labai lengva ir malonu: jie gali papasakoti daugybę juokingų ir nelabai linksmų gyvenimiškų istorijų, kartu be didesnių sunkumų išgerti porą butelių vyno, o vakaro pabaigoje karštai prisipažinti meilėje. O svarbiausia, kiekvieną kartą Šauliai tai daro nuoširdžiai.

Ožiaragis - pagalba nepaisant visko

Vieniems atrodo, kad jis pernelyg išdidus, kitiems – paslaptingas ir neprieinamas. Nors Ožiaragiai gali atrodyti tikri kietakakčiai, iš tikrųjų jie labai švelnūs, jautrūs ir geraširdžiai, laukiantys, kada gi atsiras žmogus, kuris pamatys jų jautrią sielą. Geriausias Ožiaragio bruožas tas, kad jis padės nepaisant visko, net jeigu manys, kad esate neteisūs ir renkatės netinkamą kelią. Taip, jis burbės, bandys jus pamokyti gyvenimo tiesų, bet galiausiai vis tiek išties jums pagalbos ranką.

Vandenis - neblėstantis entuziazmas

Jei kas nors darbe pasiūlo užsisakyti sušių, nusipirkti šampano ir pasiųsti viską ir visus po velnių, Vandenio ženklo atstovas nieko nelaukdamas sureaguos į tokius pasiūlymus teigiamai. Vandeniai – neįtikėtini padarai, galintys visur įžvelgti privalumų, o trūkumų paprasčiausiai nepastebėti. Bet kokia juokais ar netyčia išsakyta idėja Vandenio vertinama kaip raginimas imtis veiksmų. Taigi nieko keisto, kad vakare į parduotuvę duonos išėjęs Vandenis pakeliui gali prigriebti kelionę į šiltus kraštus vien tik todėl, kad eidamas pamatė užrašą: „Jūra laukia tavęs“.

Žuvys - globėjiška apsauga

Žuvys visada mėgins apsaugoti, kad tik neįsipainiotum į nemalonią istoriją. Juk taip ir būna: tai vynu baltus marškinius apipili, tai nagą nusilauži, tai į pasivaikščiojimą išsiruošusi senu sportiniu kostiumu buvusį vaikiną su nauja drauge sutinki. Juk Žuvys tave įspėjo, kad taip gali nutikti! Niekada nevertėtų abejoti Žuvų teisumu, nes jos turi neįtikėtiną intuiciją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.