Video įrašas, kuris turėtų priversti Meghan Markle pasijusti nepatogiai

 (6)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastaruoju metu būsimoji princo Harry žmona Meghan Markle yra bene labiausiai aptarinėjama garsenybė. Žiniasklaidos puslapiai mirga žinutėmis apie Meghan santykius su karaliene (kaip žinia, ši moteris bet ko į savo šeimą tikrai neįsileidžia, o visi rūmai gyvena pagal jos sukurtas taisykles), nuolatos aptarinėjama pirmoji jos santuoka ir į viešumą keliami praeities šešėliai, spėliojama, kaip po santuokos pasikeis jos gyvenimas ir ko būsimai kunigaikštienei teks atsisakyti vardan titulo.

O mes siūlome nusikelti šiek tiek atgalios, kuomet ir pati Meghan tikriausiai neįsivaizdavo, kad visai netrukus jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, o dalyvavimas vienoje pramoginėje laidoje bus labai susijęs su jos ateitimi. Apie ką mes čia? UKTV laidos „Dave“ kolektyvas nusprendė surengti Meghan žinių patikrinimą: iš JAV kilusiai aktorei teko atsakyti į nelengvus klausimus apie Jungtinę Karalystę, kurioje... Mehgan nuo šiol ir gyvens.

Pamačiusi klausimą „Koks yra nacionalinis Anglijos gyvūnas“ Meghan tik skėstelėjo rankomis ir paklausė „Ar turėčiau tai žinoti?“ O taip, Mehgan, dabar tu tikrai turėsi tai žinoti! Siūlome pažiūrėti video pačiai (video anglų kalba).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.