Vasario mėnesio HOROSKOPAS

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vandenis
01 20–02 18

Ilgai ir sunkiai dirbai. Atėjo laikas įgyvendinti savo vizijas. Vasarį tavo ženkle prasidės jaunatis ir 15 d. įvyks dalinis saulės užtemimas, ir visa tai sudarys tau palankias sąlygas svajonėms įgyvendinti. Vasario 18-ąją Saulė atkeliaus į Žuvų ženklą, ir tavo mintys ims suktis apie pinigus. Primink svarbiems asmenims apie savo vertingumą – turėtum sulaukti nemenko atpildo. TAVO METAI. Jausi begalinį dėkingumą už savo gyvenimą, šeimą ir draugus. Nepaprastų karjeros galimybių atsivers gegužę, o atsipalaiduoti galėsi rudenį. Meilei itin palankūs kovas, birželis ir gruodis.
JEI VANDENIS - TAVO VAIKINAS: jam šviečia dideli pokyčiai. Paakink jį skrieti savo svajonių link ir apsisek saugos diržus – laukia smagi kelionė!

Žuvys
02 19–03 20

Tavo vaizduotė nuostabi – nešvaistyk jos! Mėnesio pradžioje ramiai įsitaisyk ant sofos ir skirk laiko idėjoms generuoti – nuo jų turėtų prasidėti tavo finansinė sėkmė. Kai 18 d. į tavo ženklą įriedės Saulė, nebesėdėk namuose, laiką leisk kuo daugiau bendraudama su kitais. Tavo kūrybinė energija pritrauks tinkamų žmonių.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jam gali iš baimės drebėti kinkos. Pasikalbėk su juo apie didžiąsias svajones – tai turėtų jam įkvėpti drąsos.

Avinas
03 21–04 19

Kartais įvykiai ir reiškiniai tiesiog ima ir idealiai sutampa. Dabar sėkmė šypsosi tavo socialiniam gyvenimui, tad laikyk tai leidimu švęsti (ypač per jaunatį, vasario 15-ąją) ir stebėk, kaip gausėja tavo pažįstamų gretos! Vėliau vieną dieną skirk poilsiui, tačiau praleisk ją ypač kokybiškai. Kitaip tariant, ne ant sofos, o mažų mažiausiai SPA. Išnirusi iš dzen bangų 21 d. gali išgirsti jausmingą meilės prisipažinimą.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis jausis kiek sutrikęs, tad laiką kartu derink su bendravimu didesne kompanija – taip padėsi jam suvokti situaciją.

Jautis
04 20–05 21

Taip ir toliau! Naujas ryšys padės pačiupti sėkmę darbe pirmąją mėnesio pusę. Visiškai normalu, jei tave labiausiai gundys galimybė uždirbti, tačiau neskubėk prisiimti atsakomybės – pirmiausia gerai viską išsiaiškink. Mėnesio pabaigoje atšvęsk savo triumfą su senais draugais. Stipri palaikymo komanda padės išlaikyti nusiteikimą aš galiu viską.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis dirbs kaip išprotėjęs. Kai pagaliau baigs savo projektus, pasveikink – juk pergale malonu dalytis.

Dvyniai
05 22–06 20

Išleisk pasižmonėti savo vidinį klajoklį. Užsakyk kelionę į kraštus, kuriuose dar niekad nebuvai. Ten ne tik semkis įkvėpimo ir mėgaukis linksmybėmis, bet ir susirask kelis bičiulius. Tik pasirūpink, kad tavo kelionės netrukdytų darbui, nes jame gali įvykti didelių permainų. Aktyviai bendrauk su savo komanda, ir 21 d. tavo pastangas gali vainikuoti paaukštinimas.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: spontaniška kelionė pakylės jį dvasiškai ir sustiprins judviejų ryšį.

Vėžys
06 21–07 22

Lėtink apsukas. Užuot paknopstomis lėkusi į naują etapą, pirmiausia nusiramink ir pamėgink susivokti. Nuo vasario 15 d., kai prasidės jaunatis, pasijusi apsivaliusi ir pasirengusi siekti tikslų. Ypač darbe. Mėnesio pabaigoje leisk sau atsipūsti – ypač būtų gerai trumpam pabėgti iš įprastos aplinkos.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis jausis išsunktas, nusidirbęs ir kažkoks išsibarstęs. Jam labai praverstų, jei jį išklausytum.

Liūtas
07 23–08 22

Laukia kelionė laiko mašina į praeitį. Kažkas, kas apvertė tavo gyvenimą praėjusį rugpjūtį, grįžta žaisti antro kėlinio. Prieš šokdama į tą pačią balą, apsispręsk, ko iš tiesų nori. Beje, turime galvoje ir karjeros pokyčius. Antra vertus, nesvarbu, kas tai bus, – tu vis tiek dėl to turėtum jaustis be galo laiminga. Kliaukis instinktais – jie tave nuves tinkamu keliu. Ypač vasario 25 d.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jei judu iki šiol dar normaliai nepasikalbėjote apie savo jausmus, dabar tam tinkamas metas.

Mergelė
08 23–09 22

Tu esi gyvas įrodymas, kad multitaskinti – misija įmanoma! Mėnesio pradžioje susitvarkyk namus, atlik suplanuotus darbus ir apskritai elkis kaip brandi moteris. Kai viskas bus įveikta, pasijusi kaip daugiakovės čempionė. Vasario 10-ąją į tavo santykių zoną atkeliaus meilės planeta Venera, o tai reiškia dauuug seksualių akimirkų. Vieniša? Pasiruošk – Kupidono strėlė jau sukasi į tave.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis jausis iki ausų tave įsimylėjęs. Ramiai leisk jam su tavimi elgtis kaip su karaliene.

Svarstyklės
09 23–10 22

Šį mėnesį keliausi meilės tuneliu. Jei esi vieniša, vasario 14 arba 15 d. gali sutikti tokį šaunuolį, kad pakirs kojas. Tik nesileisk meilės taip apakinama, kad daugiau nieko nepastebėtum. Laikykis įprastos dienotvarkės ir nustatytų terminų – tai padės mėgaujantis meile neprisidirbti kitose gyvenimo srityse.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jei nepaprastai nustebinęs jis staiga išnyko, netylėk ir pasakyk, ką jauti. Tau reikia patikimo žmogaus.

Skorpionas
10 23–11 21

Tavo pojūčiai ir jausmai vasarį bus ypač stiprūs. Jausmų kupina širdis drauge su aiškiai matančiomis akimis ves tave į pergalę, tad pasiruošk veikti. Nebijok, nebūsi vieniša – tave palaikys ištikima komanda. Kai vasario 18-ąją Saulė įriedės į Žuvis, tave užplūs kūrybinis įkvėpimas – turėtum pasijusti beveik kaip šių dienų Šekspyras.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis bus išsiblaškęs ir vis kur nors dings. Nesmerk jo, verčiau meiliai apkabink – tai pagerins jam nuotaiką.

Šaulys
11 22–12 21

Tavo smegenys – kaip didelė pinteresto lenta. Užuot švaisčiusi šį įkvėpimo šaltinį visokioms pavienėms distrakcijoms, pamėgink suformuoti kasdienę rutiną. Tavo ženkle itin aktyviai veiks Marsas, todėl kils noras paisyti nuojautos. Vis dėlto pirmiausia sutelk patikimą komandą (tai bus ypač svarbu mėnesio pabaigoje) ir tik tada imkis kitos didelės idėjos.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis žongliruoja daugybe užduočių. Jei jauti, kad tau jo darbų verpete visiškai nebelieka vietos, judviem vertėtų atsisveikinti.

Ožiaragis
12 22–01 19

Kam tos švytėjimo teikiančios priemonės, jei tu ir be jų spinduliuoji! Ypač prie šio švytėjimo prisidės mėnesio pradžioje baigti projektai ir pagerėjusi finansinė padėtis. Atsispirk norui išleisti visus pinigus. Švęsk kitaip – paskutinės 10 vasario dienų bus tobulos meilei ir draugams, tad mėgaukis nuostabiu metu.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: nusiteikite vakarėliams. Jis pasitikės savimi ir bus puikios nuotaikos, tad superefektas garantuotas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!