Vaikystėje visi tyčiojosi iš šios mergaitės, tačiau...

 (8)
Cody Hall
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmą kartą pravėrusi chirurgų duris, Cody mama išgirdo neigiamą atsakymą - operuoti pernelyg rizikinga ir reikia palaukti, kol mergytei sueis bent 6 metukai. Įgimta hemangioma buvo tokia didelė, kad dengė praktiškai pusę mergaitės veido, tačiau mama žinojo, kas laukia dukters, jeigu šis defektas nebus pašalintas - nuolatinės patyčios, badymai pirštais ir šnabždesiai už nugaros - to savo vaikui nelinkėtų niekas.

Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press

Cody mama nenuleido rankų ir kreipėsi į daugybę specialistų, kol galiausiai rado chirurgus, sutikusius operuoti. Suma skrydžiams ir pačioms operacijoms buvo tikrai nemenka, tad šeima nusprendė prašyti bendruomenės pagalbos: ši nuotrauka buvo išspausdinta 1993 metų Northamptonshire Telegraph gegužės numeryje, o praėjus vos kelioms valandoms į tėvų sąskaitą jau plaukė pirmieji pinigai.

Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press

Vos per pusantro mėnesio pavyko surinkti 100 tūkstančių svarų ir šeima iškeliavo į Ameriką. Pirmoji operacija buvo atlikta 1993 liepos mėnesį, kuomet Cody buvo vos vieneri metukai. Odos persodinimas, veido plastika, oftalmologinės korekcijos, daugybė lazerinių procedūrų... Per 14 metų mergaitei buvo atlikta 18 operacijų.

Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press
Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press


Vidurinės mokyklos lankymą Cody prisimena su siaubu, juk klasiokams jos išvaizda buvo pagrindinė aptarinėjimų tema. „Mokykloje dažnai išgirsdavau klausimų apie savo išvaizdą, gatvėje žmonės mane nužiūrinėdavo. Toks dėmesys labai liūdino ir vertė jaustis nejaukiai“ - pasakoja mergina ir tikina būsianti amžinai dėkinga jai padėjusiems chirurgams ir savo tėvams, kurie niekada nenuleido rankų. Randai ant veido vos pastebimi, o Cody gali džiaugtis įprastu gyvenimu. Beje, galbūt visi šie išgyvenimai paskatino merginą pasirinkti ir savo gyvenimo kelią - ji dirba Ketteringo ligoninės chirurginiame skyriuje.

Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press

O ir asmeniniame merginos gyvenime viskas tvarkoje - sulaukusi 17 metų Cody susipažino su Lewisu, o šių metų lapkričio 10 dieną pora sumainė žiedus. „Tai buvo labai emocinga diena, net apsiverkiau, pamačiusi Lewisą prie altoriaus. Tačiau tai buvo džiaugsmo ašaros“ - po jautrios ceremonijos žurnalistams pasakojo Cody.

Cody Hall
Cody Hall
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!