Turi tai pamatyti: Melanios Trump veido išraiška verta milijono

 (104)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Regis, Melaniai Trump dar teks šiek tiek padirbėti su savimi ir įsikalti į galvą, kad nuo šiol stebimas kiekvienas jos žingsnis, žodis ir netgi veido mimikos. Internetas ūžia dėl vaizdelio, kurį Twitter paskyroje paviešino @Marv_Vien. Donaldas atsisukęs kažką sako besišypsančiai Melaniai, bet vos tik jis užsisuka... Išraiška verta milijono! Įdomu, ką gi tokio Donaldas pasakė.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!