Trys Zodiako ženklai, kurių gabumų lovoje tikriausiai nepamirši

 (51)
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savų privalumų. Šį kartą - apie tris aistringiausius, lovoje galinčius priversti aiktelėti ir iš malonumo, ir iš nuostabos!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

SKORPIONAS

Apie jį! Lėtos glamonės - ne jam. O štai aistringas ir grubokas seksas - visai kitas reikalas! Skorpionai mėgsta „imti“ moterį staiga, tarsi daugiau niekas neegzistuotų - tik ji, vienintelis jo aistros objektas. Kuri moteris nenorėtų pasijausti pačia svarbiausia? Su šiuo Zodiako ženklu pamiršk lovą. Jam reikia iššūkių, adrenalino, kažko, kas paverstų seksą nepamirštamu prisiminimu. Balkonas, kuriame yra tikimybė būti pastebėtiems smalsių kaimynų, palangė ar ežero pakrantė – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams įspūdžiams. Aistringam greitukui puikiai tiks ir tvirtas stalas ar palangė.

Apie ją! Ji išradinga ir linkusi eksperimentuoti. Kad ir kiek vyras būtų patyręs sekso srityje, Skorpionė tikrai ras kuo nustebinti. Ji nori, kad seksu partneris mėgautųsi taip pat kaip ir ji, o jos mėgavimasis prilygsta ekstazei. Tai pats seksualiausias Zodiako ženklas. Ji vadovaujasi tik instinktu ir niekas jos neįtikins, kad seksas – tai tik jogos pratimų sistema. Moteris Skorpionė viešumoje gali atrodyti kaip tikra ledi, tačiau miegamajame ji tampa patvirkusia meiluže. Skorpionė nenurims, kol nepasieks savo. O neretai ji nori kur kas daugiau nei vyras gali jai duoti, tačiau ji žino kaip tai pasiimti.

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Mergelės, Vėžiai, Žuvys ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Vandeniai ir Liūtai. Skorpionai laikomi pačiu seksualiausiu Zodiako ženklu ir jiems reikia antrosios pusės, kuri palaikytų ir suprastų jų seksualines užgaidas.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui

ŽUVYS

Apie jį! Mėgstančioms eksperimentus, Žuvų ženklo vyrai - tobulas variantas. Jokių kompleksų, jokių tabu ir, regis, nenuslopinamas seksualinis apetitas. Tik nebijok jam parodyti, ko pati nori, antraip rodyti iniciatyvą vienam jam gali greitai pabosti. Lovoje jis ištvermingas, bet šiek tiek nekantrus: nori išbandyti kuo daugiau, kartais nepagalvodamas apie savo antrąją pusę. Vis dėlto, jei aiškiai leisi jam suprasti, kas tau patinka ir ko tau reikia, jis pasistengs patenkinti tavo poreikius.

Apie ją! Ji puikiai išmano kaip elgtis miegamajame, žino sekso subtilybes ir retai kada ištaria „ne“. Ji atsipalaidavusi, todėl malonumą patiria nuo pačių įvairiausių sekso žaidimų. Žuvims seksas - vienas iš esminių santykių elementų, tačiau jos nepamiršta ir jausmų. Ji greitai susijaudina, o erotinės scenos iš televizorių ekranų ar panašaus pobūdžio romanai kartais įkvepia Žuvis atkartoti visa tai realiame gyvenime. Jos aktoriniai gebėjimai padeda įtikinamai reikšti savo erotinius jausmus ir tokiu būdu sužadina vyro seksualinį apetitą. Jeigu jo svajonės sutaps su jos – laukia nepakartojama naktis!

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Skorpionai, Liūtai, Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Šauliai, Mergelės ir Svarstyklės.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui

AVINAS

Apie jį! Miegoti su juo – kažkas panašaus į vaikščiojimą minų lauku, kai negali žinoti, kas tavęs laukia kitame žingsnyje. Jis visuomet pasiruošęs, todėl baksnoti pirštu į nugarą ir raginti tikrai neprireiks. Jis – sekso entuziastas, eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko galbūt dar nematei. Draugauji su Avinu? Nusiteik naujovėms, pasiryžk atsikratyti kompleksų, nes šiam vyrukui „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja.

Apie ją! Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės. Jai tiks viskas: ar tai būtų galinė automobilio sėdynė, ar sofutė ofise, ar kambarys viešbutyje. Kai Avino ženklo moteris užvaldyta geismo, ji nekreipia dėmesio į aplinkos detales. Jeigu suranda tinkamą seksualinį partnerį, ji būna nepasotinama ir labai išradinga. Jei moteris Avinas negaus norimo seksualinio pasitenkinimo, ji paprasčiausiai išeis. Avino ženklo moteris vadovaujasi požiūriu „nenori – nereikia“. Ji turi pernelyg daug galimybių savo seksualinio poreikio patenkinimui, kad imtų nerimauti dėl apatiško meilužio. Užtai pasiryžusiems eksperimentuoti ši moteris tikrai nepasakys „ne“.

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Avinai, Svarstyklės, Šauliai, Dvyniai ir Vandeniai. Mažiausiai suderinami su Žuvimis ir Ožiaragiais. Avinas ir Šaulys sudarytų aistringą ir emocionalią porą, o Liūtas pridėtų pasitikėjimo savimi.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!