Trumpas IQ testas: pasitikrink, ar įveiksi mūsų užduotis

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip sureaguotum, jeigu pokalbio dėl darbo metu potencialus tavo darbdavys pradėtų klausinėti kiek neįprastų dalykų, niekaip nesusijusių su tavo patirtimi ar asmeninėmis savybėmis?

Didžiosiose Japonijos kompanijose galimiems kandidatams neretai tenka spręsti loginius testus. Ko juose klausiama? Siūlome paskaityti ir pabandyti atsakyti. Teisingus atsakymus rasi pelyte pažymėjusi baltą plotą po klausimu.

Restorane vienas klientas pasiskundė padavėjui, kad jo kavoje plaukioja musė. Padavėjas paėmė seną puodelį ir atnešė naują. Klientas paragavo kavos ir iš karto pareiškė, kad tai ta pati kava, tiesiog iš jos ištraukta musė. Kaip jis tai suprato?

Atsakymas: į senąjį puodelį klientas jau buvo įsipylęs cukraus. O naujai atnešta kava jau buvo pasaldinta.

Vienas mokslininkas paskaičiavo, kad per visą dieną dvi jo žirgo kojos nužingsniavo 18 kilometrų, o kitos dvi kojos – 19 kilometrų. Kaip tai įmanoma?

Atsakymas: žirgas ėjo ratu.

Jonas tris dienas praleido ligoninėje. Jis nesirgo ir nesusižeidė, tačiau išrašant iš ligoninės, Joną teko nešti. Kodėl?

Atsakymas: prieš tris dienas Jonas šioje ligoninėje gimė.

Rankose tu laikai du įprastus kiaušinius. Vieną laikai rankoje nejudindama, o kitu užsimoji ir trenki per pirmąjį kiaušinį. Abu kiaušiniai susiliečia tomis pačiomis vietomis, pavyzdžiui, viršūnėlėmis. Kuris kiaušinis įtrūks: tas, kurio nejudinai ar tas, kuriuo trenkei?

Atsakymas: abu kiaušiniai turi vienodus šansus suskilti.

Drakonas turi 3 galvas ir 3 uodegas. Vienu kirčiu galima nukirsti: arba 1 galvą, arba 1 uodegą, arba 2 galvas, arba 2 uodegas. Jei nukirsi 1 uodegą – jos vietoje ataugs 2 uodegos. Jei nukirsi 2 – ataugs 1 galva. Jei nukirsi 1 galvą – ataugs 1 nauja galva. Jei nukirsi 2 galvas – niekas neataugs. Turi tik 9 kirčius. Kaip įveikti drakoną?

Atsakymas: reikia 3 kartus nukirsti po vieną uodegą, tuomet 3 kartus po dvi uodegas ir 3 kartus po dvi galvas.

Dažniausiai gatvėse sėdintys batų valytojai siūlo savo paslaugas visiškai nemokamai. Tačiau klientai patys jiems sumoka pinigus. Kodėl?

Atsakymas: nemokamai nuvalomas tik vienas batas, todėl klientai susimoka, kad abu batai atrodytų vienodai.

Prancūzai sugalvojo, kaip greitai mobilizuoti kareivius karo atveju. Kad įgyvendintų šį planą, jiems reikėjo paaukoti vieną žmogų. Kuris tai žmogus?

Atsakymas: paskutinis, kuris ateis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!