TOP10: keisčiausios taisyklės, kurių tenka laikytis darbe

 (16)
Ar tavo darbe yra taisyklių, kurios ne tiek juokingos, kiek kvailos? Leidinys Business Insider siūlo pažvelgti į jų sudarytą realių taisyklių sąrašą. Gal tavo darbe viskas ne taip ir blogai?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Viename ofise nevalia naudotis segikliu be specialių apsauginių akinių. Buhalterei tikrai nepasisekė.

2. Egzistuoja ofisas, kuriame vyrams, auginantiems barzdas, sudarytas 5 taisyklių sąrašas, kuriame nurodytas galimas barzdos ilgis, derinimas prie ūsų ir draudimas turėti žandenas.

3. Vienoje teisininkų įmonėje darbuotojas, išeidamas iš savo kabineto, privalo pranešti administratorei kur, kodėl ir kuriam laikui išeina. Ir visai nesvarbu, kad žmogus keliauja tik iki tualeto. Administratorė turi žinoti viską.

4. Norėtum atsinešti į darbą savo mėgstamo mineralinio vandens? Negalima! Ofise stovi mineralinio vandens aparatai ir gerti leidžiama tik iš jų. Be to, įsipilti galima tik į mažas vienkartines stiklines, o vandenį reikia išgerti čia ir dabar. Stiklinaitės negalima neštis ir pasidėti ant stalo.

5. Yra ofisas, kuriame nusičiaudėjus tu tikrai neišgirsi malonaus „į sveikatą“. Vienas jau pabandė būti malonus ir vadovybės sprendimu buvo išsiųstas į profesionalaus elgesio ofise kursus. Ir viskas tik dėl religinių pažiūrų: mūsiškis „į sveikatą“ angliškai skamba „bless you“ (būk palaimintas).

6. Pyksti, kad tavo darbe per mažai laisvės? Štai viename ofise viskas apskaičiuota minutė į minutę: 10:30 galima pasiimti 15 minučių pertrauką, 13:00 prasideda pietūs, o 15:30 – dar viena pertraukėlė. Nė minute anksčiau, nė minute vėliau, kitaip – papeikimas.

7. Vienos advokatų kontoros darbuotoja buvo atleista dėl to, kad savo rankomis nešė dėžutę popieriaus kopijavimo aparatui papildyti. Ofiso taisyklės tai draudžia: nori pernešti kokią nors dėžę – privalai naudotis specialiais dėžių pervežimui skirtais vežimėliais.

8. Kišenėse nevalia laikyti mobiliojo telefono, kramtomos pakelio ar kitų stačiakampio formos daiktų. Galbūt kažkam kyla asociacijos su kitais daiktais?

9. Pasižiūrėk į savo darbo stalą: ar ant jo guli kokių nors asmeninių daiktų? Vienoje Amerikos valstybinėje įstaigoje darbuotojams leidžiama laikyti tik vieną asmeninį daiktą. Darbuotojos, kuri ant stalo buvo pasidėjusi bananą dėžutėje, buvo mandagiai paprašyta pasirinkti kažką vieną.

10. Dirbti sandėlyje žiemos metu – ne pats didžiausias malonumas. Tačiau įsivaizduoji, kaip nelengva turėtų būti plikiams, kuriems valdžia draudžia užsidėti kepures? Gerai bent, kad pirštinės leidžiamos.

Tavo darbe taip pat yra keistų taisyklių? Papasakok apie jas komentaruose!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.