TOP10: keisčiausios taisyklės, kurių tenka laikytis darbe

 (16)
Ar tavo darbe yra taisyklių, kurios ne tiek juokingos, kiek kvailos? Leidinys Business Insider siūlo pažvelgti į jų sudarytą realių taisyklių sąrašą. Gal tavo darbe viskas ne taip ir blogai?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Viename ofise nevalia naudotis segikliu be specialių apsauginių akinių. Buhalterei tikrai nepasisekė.

2. Egzistuoja ofisas, kuriame vyrams, auginantiems barzdas, sudarytas 5 taisyklių sąrašas, kuriame nurodytas galimas barzdos ilgis, derinimas prie ūsų ir draudimas turėti žandenas.

3. Vienoje teisininkų įmonėje darbuotojas, išeidamas iš savo kabineto, privalo pranešti administratorei kur, kodėl ir kuriam laikui išeina. Ir visai nesvarbu, kad žmogus keliauja tik iki tualeto. Administratorė turi žinoti viską.

4. Norėtum atsinešti į darbą savo mėgstamo mineralinio vandens? Negalima! Ofise stovi mineralinio vandens aparatai ir gerti leidžiama tik iš jų. Be to, įsipilti galima tik į mažas vienkartines stiklines, o vandenį reikia išgerti čia ir dabar. Stiklinaitės negalima neštis ir pasidėti ant stalo.

5. Yra ofisas, kuriame nusičiaudėjus tu tikrai neišgirsi malonaus „į sveikatą“. Vienas jau pabandė būti malonus ir vadovybės sprendimu buvo išsiųstas į profesionalaus elgesio ofise kursus. Ir viskas tik dėl religinių pažiūrų: mūsiškis „į sveikatą“ angliškai skamba „bless you“ (būk palaimintas).

6. Pyksti, kad tavo darbe per mažai laisvės? Štai viename ofise viskas apskaičiuota minutė į minutę: 10:30 galima pasiimti 15 minučių pertrauką, 13:00 prasideda pietūs, o 15:30 – dar viena pertraukėlė. Nė minute anksčiau, nė minute vėliau, kitaip – papeikimas.

7. Vienos advokatų kontoros darbuotoja buvo atleista dėl to, kad savo rankomis nešė dėžutę popieriaus kopijavimo aparatui papildyti. Ofiso taisyklės tai draudžia: nori pernešti kokią nors dėžę – privalai naudotis specialiais dėžių pervežimui skirtais vežimėliais.

8. Kišenėse nevalia laikyti mobiliojo telefono, kramtomos pakelio ar kitų stačiakampio formos daiktų. Galbūt kažkam kyla asociacijos su kitais daiktais?

9. Pasižiūrėk į savo darbo stalą: ar ant jo guli kokių nors asmeninių daiktų? Vienoje Amerikos valstybinėje įstaigoje darbuotojams leidžiama laikyti tik vieną asmeninį daiktą. Darbuotojos, kuri ant stalo buvo pasidėjusi bananą dėžutėje, buvo mandagiai paprašyta pasirinkti kažką vieną.

10. Dirbti sandėlyje žiemos metu – ne pats didžiausias malonumas. Tačiau įsivaizduoji, kaip nelengva turėtų būti plikiams, kuriems valdžia draudžia užsidėti kepures? Gerai bent, kad pirštinės leidžiamos.

Tavo darbe taip pat yra keistų taisyklių? Papasakok apie jas komentaruose!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.