Tik nedidelė dalis žmonių turi pinigų trikampį ant savo delno

 (73)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pinigai, turtas ir garbė – gal garsiai prisipažins ne visi, bet slapta to trokšta dauguma. Kartą darėme eksperimentą su būrėjomis (gali paskaityti čia) ir viena jų pasakė - 99% žmonių ateina dėl meilės, bet nei vienas nepamiršta tuo pačiu pasidomėti ir apie pinigus.

Ar tiki, kad tavo delno linijose užkoduoti gyvenimo vingiai? Apie tai, kokį vaidmenį pinigai vaidins tavo gyvenime ir ar lengvai tu praturtėsi, galima sužinoti iš delno. Pagal chiromantiją, pinigų trikampis yra išsidėstęs delno centre.

Kaip matai paveikslėlyje, pinigų trikampis susiformuoja iš pagrindinių delno linijų: galvos ir likimo. Tiesa, nepamiršk, kad žiūrėti reikia į dešinės rankos delno linijas. Jeigu likimo tau nulemta uždirbti daug pinigų, tuomet tai atsispindės ant abiejų delnų. Akivaizdu, kad pelnyti šlovę ar uždirbti didelius pinigus neįmanoma be atitinkamų protinių, valios, atkaklumo gebėjimų, o neretai ir sėkmingo likimo. Todėl pagrindinėmis pinigų ženklo atraminėmis sienutėmis tampa svarbiausios delno linijos (galvos ir likimo).

Daug žadančiu piniginiu ženklu laikomas uždaras ir gana didelis trikampis. Būtent tokį tu matai paveikslėlyje.

Uždaras trikampis reiškia, kad šios rankos savininko pinigai ir įgytas turtas bus ne tik išsaugoti, bet ir nuolat pasipildys, o pagal trikampio dydį galima spėti apie turtų gausą. Uždaras trikampis taip pat rodo, kad būtent šios rankos savininkas bus visiškai patenkintas savo materialine padėtimi, nepriklausomai nuo sumos. Juk yra žmonių, kuriems ir nedidelė pinigų suma yra didelis turtas, tačiau yra ir tokių, kuriems milijonų mažai.

Jeigu pinigų trikampis nėra uždaras ar kuri nors jo kraštinė sutrūkinėjusi, tai reiškia nestabilias pinigines įplaukas arba neatsakingą jų valdymą.

Taip pat atkreipk dėmesį į nedideles linijas, kurios išsišakoja iš gyvenimo linijos ir driekiasi aukštyn, link pirštų.

- Jeigu tokia linija užsibaigia ties Jupiterio kalvele (nukreipta į rodomąjį pirštą), reiškia, kad žmogus, laikui bėgant pasieks savo tikslą, sulauks sėkmės, padarys karjerą ir pinigus uždirbs asmeninių ambicijų ir gebėjimu pritraukti aplinkinių dėmesį, dėka.

- Jeigu tokia linija užsibaigia ties Saturno kalvele (nukreipta į vidurinį pirštą), pinigai ateis tik per sunkų, monotonišką darbą.

- Jeigu materialinės gerovės linija baigiasi ties Saulės kalvele (nukreipta į bevardį pirštą), tai sako, kad pinigus ir turtus pritraukti žmogui pavyksta dėka jo sugebėjimų ir talento.

Jeigu tokia linija užsibaigia ties Merkurijaus kalvele (nukreipta į mažąjį pirštelį), tai reiškia, kad pinigai bus uždirbti iš komercinės ir mokslinės veiklos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!