Tik nedidelė dalis žmonių turi pinigų trikampį ant savo delno

 (73)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pinigai, turtas ir garbė – gal garsiai prisipažins ne visi, bet slapta to trokšta dauguma. Kartą darėme eksperimentą su būrėjomis (gali paskaityti čia) ir viena jų pasakė - 99% žmonių ateina dėl meilės, bet nei vienas nepamiršta tuo pačiu pasidomėti ir apie pinigus.

Ar tiki, kad tavo delno linijose užkoduoti gyvenimo vingiai? Apie tai, kokį vaidmenį pinigai vaidins tavo gyvenime ir ar lengvai tu praturtėsi, galima sužinoti iš delno. Pagal chiromantiją, pinigų trikampis yra išsidėstęs delno centre.

Kaip matai paveikslėlyje, pinigų trikampis susiformuoja iš pagrindinių delno linijų: galvos ir likimo. Tiesa, nepamiršk, kad žiūrėti reikia į dešinės rankos delno linijas. Jeigu likimo tau nulemta uždirbti daug pinigų, tuomet tai atsispindės ant abiejų delnų. Akivaizdu, kad pelnyti šlovę ar uždirbti didelius pinigus neįmanoma be atitinkamų protinių, valios, atkaklumo gebėjimų, o neretai ir sėkmingo likimo. Todėl pagrindinėmis pinigų ženklo atraminėmis sienutėmis tampa svarbiausios delno linijos (galvos ir likimo).

Daug žadančiu piniginiu ženklu laikomas uždaras ir gana didelis trikampis. Būtent tokį tu matai paveikslėlyje.

Uždaras trikampis reiškia, kad šios rankos savininko pinigai ir įgytas turtas bus ne tik išsaugoti, bet ir nuolat pasipildys, o pagal trikampio dydį galima spėti apie turtų gausą. Uždaras trikampis taip pat rodo, kad būtent šios rankos savininkas bus visiškai patenkintas savo materialine padėtimi, nepriklausomai nuo sumos. Juk yra žmonių, kuriems ir nedidelė pinigų suma yra didelis turtas, tačiau yra ir tokių, kuriems milijonų mažai.

Jeigu pinigų trikampis nėra uždaras ar kuri nors jo kraštinė sutrūkinėjusi, tai reiškia nestabilias pinigines įplaukas arba neatsakingą jų valdymą.

Taip pat atkreipk dėmesį į nedideles linijas, kurios išsišakoja iš gyvenimo linijos ir driekiasi aukštyn, link pirštų.

- Jeigu tokia linija užsibaigia ties Jupiterio kalvele (nukreipta į rodomąjį pirštą), reiškia, kad žmogus, laikui bėgant pasieks savo tikslą, sulauks sėkmės, padarys karjerą ir pinigus uždirbs asmeninių ambicijų ir gebėjimu pritraukti aplinkinių dėmesį, dėka.

- Jeigu tokia linija užsibaigia ties Saturno kalvele (nukreipta į vidurinį pirštą), pinigai ateis tik per sunkų, monotonišką darbą.

- Jeigu materialinės gerovės linija baigiasi ties Saulės kalvele (nukreipta į bevardį pirštą), tai sako, kad pinigus ir turtus pritraukti žmogui pavyksta dėka jo sugebėjimų ir talento.

Jeigu tokia linija užsibaigia ties Merkurijaus kalvele (nukreipta į mažąjį pirštelį), tai reiškia, kad pinigai bus uždirbti iš komercinės ir mokslinės veiklos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!