Teigiamos ir neigiamos Zodiako ženklų savybės

 (11)
Kiekvieno iš mūsų gyvenimimo statinėje yra ir šaukštas deguto, ir šaukštas medaus. Paskaityk, ką apie tave sako tavo Zodiako ženklas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Teigiamos savybės: noras lyderiauti, aktyvumas, atkaklumas, atvirumas, pasitikėjimas savimi, kovingumas, konkurencingumas, siekimas pirmauti, avantiūrizams.

Neigiamos savybės: karštakošiškumas, agresyvumas, skubotumas ir neapgalvotas elgesys, netaktiškumas, nekantrumas, bandymas primesti savo nuomonę, neapgalvotas elgesys, išdidumas.

Jautis

Teigiamos savybės: atkaklumas, ryžtingumas, kruopštumas, patikimumas, pastovumas, gyvybingumas, praktiškumas, harmoningumas, atsakingumas, pareigingumas.

Neigiamos savybės: naujovių baimė, neapsukrumas, perdėtas laikymasis savo įsitikinimų, užsispyrimas, skūpumas, prabangos troškimas, nenoras savęs riboti, konservatyvumas.

Dvyniai

Teigiamos savybės: gebėjimas lengvai bendrauti, išradingumas ir laki fantazija, jautrumas, greita orientacija, romantiškumas, įtaigumas.

Neigiamos savybės: paviršutiniškumas, perdėtas aktyvumas, daugžodžiavimas, išsiblaškymas ir nenuoseklumas, neatidumas, nepatikimumas.

Vėžys

Teigiamos savybės: jautrumas ir gebėjimas užjausti, jausmingumas, pastovumas ir šeimyniškumas, rūpestingumas, švelnumas, svetingumas.

Neigiamos savybės: pažeidžiamumas, per didelis sentimentalumas, perdėtas atsargumas ir ryžto stoka, permainų baimė, dažna nuotaikų kaita.

Liūtas

Teigiamos savybės: vidinis švelnumas ir pažeidžiamumas, užsipyrimas ir noras judėti į priekį, lyderiavimas, linksmumas, gebėjimas rasti išeitį ir padėti kitiems.

Neigiamos savybės: įžeidumas, nenoras taikstytis prie aplinkybių, perdėtas pasitikėjimas savimi, garbės troškimas, noras valdyti.

Mergelė

Teigiamos savybės: kantrybė, darbštumas, tvarkingumas, pareigingumas, taktiškumas, praktiškumas, dėmesingumas detalėms ir taisyklėms, racionalumas, logiškumas.

Neigiamos savybės: smulkmeniškumas, nuobodumas, priekabumas, kritiškas požiūris, neromantiškumas, šaltakraujiškumas, prastos nuotaikos nevaldymas.

Svarstyklės

Teigiamos savybės: harmoniškumas, teisingumas, polinks į kompromisus, komunikabilumas, jautrumas, gebėjimas užjausti.

Neigiamos savybės: neryžtingumas, nepasitikėjimas savimi, savo problemų permetimas kitiems, komforto, malonumų troškimas, išdidumas, puikybė, neatsargumas.

Skorpionas

Teigiamos savybės: stipri valia, gebėjimas atsitiesti, blaivus išskaičiavimas, bebaimiškumas, užsispyrimas, pasitikėjimas savimi, ryžtingumas, gebėjimas imtis konkrečių veiksmų, polinkis į gilius išgyvenimus.

Neigiamos savybės: griežtumas sau ir aplinkiniams, nesibaigianti savianalizė, valdingumas, pavydumas, kerštingumas, sarkazmiškumas, priekabumas, įtarumas.

Šaulys

Teigiamos savybės: kryptingas tikslo siekimas, optimizmas, noras plėsti savo akiratį ir veikti, energingumas, nuoširdumas, atvirumas, dosnumas.

Neigiamos savybės: perdėtas pasitikėjimas savimi, tuštybė, snobizmas, noras vadovauti kitiems, skubotumas, nepamatuotas savarankiškumas, nekuklumas, norėjimas išsiskirti iš kitų, nepatikimumas.

Ožiaragis

Teigiamos savybės: organizuotumas, įsipareigojimų laikymasis, disciplina, kantrybė, atkaklumas, rezultato siekimas, mokėjimas planuoti.

Neigiamos savybės: konservatyvumas, pesimizmas, konservatyvumas, uždarumas, santūrumas, emocijų tramdymas, nepasitikėjimas aplinkiniais, grubumas, užsispyrimas.

Vandenis

Teigiamos savybės: nepriklausomybė, idealizmas, originalumas, ekstravagantiškumas, revoliucingumas, išradingumas, novatoriškumas.

Neigiamos savybės: nenuspėjamumas, radikalumas, perdėtas tikėjimas savo teisumu, grubumas, žmonių skirstymas į savus ir svetimus, išdidumas, nuomonių kaita, užsispyrimas.

Žuvys

Teigiamos savybės: jausmingumas, romantiškumas, laki vaizduotė, turtingas vidinis pasaulis, supratingumas, nuolankumas, gebėjimas atjausti, paguosti, kompromisiškumas.

Neigiamos savybės: polinkis į depresiją, padidintas jautrumas, nuotaikų kaita, pavydumas, nepatiklumas, neatsparumas aplinkinių poveikiui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.