Teigiamos ir neigiamos Zodiako ženklų savybės

 (11)
Kiekvieno iš mūsų gyvenimimo statinėje yra ir šaukštas deguto, ir šaukštas medaus. Paskaityk, ką apie tave sako tavo Zodiako ženklas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Teigiamos savybės: noras lyderiauti, aktyvumas, atkaklumas, atvirumas, pasitikėjimas savimi, kovingumas, konkurencingumas, siekimas pirmauti, avantiūrizams.

Neigiamos savybės: karštakošiškumas, agresyvumas, skubotumas ir neapgalvotas elgesys, netaktiškumas, nekantrumas, bandymas primesti savo nuomonę, neapgalvotas elgesys, išdidumas.

Jautis

Teigiamos savybės: atkaklumas, ryžtingumas, kruopštumas, patikimumas, pastovumas, gyvybingumas, praktiškumas, harmoningumas, atsakingumas, pareigingumas.

Neigiamos savybės: naujovių baimė, neapsukrumas, perdėtas laikymasis savo įsitikinimų, užsispyrimas, skūpumas, prabangos troškimas, nenoras savęs riboti, konservatyvumas.

Dvyniai

Teigiamos savybės: gebėjimas lengvai bendrauti, išradingumas ir laki fantazija, jautrumas, greita orientacija, romantiškumas, įtaigumas.

Neigiamos savybės: paviršutiniškumas, perdėtas aktyvumas, daugžodžiavimas, išsiblaškymas ir nenuoseklumas, neatidumas, nepatikimumas.

Vėžys

Teigiamos savybės: jautrumas ir gebėjimas užjausti, jausmingumas, pastovumas ir šeimyniškumas, rūpestingumas, švelnumas, svetingumas.

Neigiamos savybės: pažeidžiamumas, per didelis sentimentalumas, perdėtas atsargumas ir ryžto stoka, permainų baimė, dažna nuotaikų kaita.

Liūtas

Teigiamos savybės: vidinis švelnumas ir pažeidžiamumas, užsipyrimas ir noras judėti į priekį, lyderiavimas, linksmumas, gebėjimas rasti išeitį ir padėti kitiems.

Neigiamos savybės: įžeidumas, nenoras taikstytis prie aplinkybių, perdėtas pasitikėjimas savimi, garbės troškimas, noras valdyti.

Mergelė

Teigiamos savybės: kantrybė, darbštumas, tvarkingumas, pareigingumas, taktiškumas, praktiškumas, dėmesingumas detalėms ir taisyklėms, racionalumas, logiškumas.

Neigiamos savybės: smulkmeniškumas, nuobodumas, priekabumas, kritiškas požiūris, neromantiškumas, šaltakraujiškumas, prastos nuotaikos nevaldymas.

Svarstyklės

Teigiamos savybės: harmoniškumas, teisingumas, polinks į kompromisus, komunikabilumas, jautrumas, gebėjimas užjausti.

Neigiamos savybės: neryžtingumas, nepasitikėjimas savimi, savo problemų permetimas kitiems, komforto, malonumų troškimas, išdidumas, puikybė, neatsargumas.

Skorpionas

Teigiamos savybės: stipri valia, gebėjimas atsitiesti, blaivus išskaičiavimas, bebaimiškumas, užsispyrimas, pasitikėjimas savimi, ryžtingumas, gebėjimas imtis konkrečių veiksmų, polinkis į gilius išgyvenimus.

Neigiamos savybės: griežtumas sau ir aplinkiniams, nesibaigianti savianalizė, valdingumas, pavydumas, kerštingumas, sarkazmiškumas, priekabumas, įtarumas.

Šaulys

Teigiamos savybės: kryptingas tikslo siekimas, optimizmas, noras plėsti savo akiratį ir veikti, energingumas, nuoširdumas, atvirumas, dosnumas.

Neigiamos savybės: perdėtas pasitikėjimas savimi, tuštybė, snobizmas, noras vadovauti kitiems, skubotumas, nepamatuotas savarankiškumas, nekuklumas, norėjimas išsiskirti iš kitų, nepatikimumas.

Ožiaragis

Teigiamos savybės: organizuotumas, įsipareigojimų laikymasis, disciplina, kantrybė, atkaklumas, rezultato siekimas, mokėjimas planuoti.

Neigiamos savybės: konservatyvumas, pesimizmas, konservatyvumas, uždarumas, santūrumas, emocijų tramdymas, nepasitikėjimas aplinkiniais, grubumas, užsispyrimas.

Vandenis

Teigiamos savybės: nepriklausomybė, idealizmas, originalumas, ekstravagantiškumas, revoliucingumas, išradingumas, novatoriškumas.

Neigiamos savybės: nenuspėjamumas, radikalumas, perdėtas tikėjimas savo teisumu, grubumas, žmonių skirstymas į savus ir svetimus, išdidumas, nuomonių kaita, užsispyrimas.

Žuvys

Teigiamos savybės: jausmingumas, romantiškumas, laki vaizduotė, turtingas vidinis pasaulis, supratingumas, nuolankumas, gebėjimas atjausti, paguosti, kompromisiškumas.

Neigiamos savybės: polinkis į depresiją, padidintas jautrumas, nuotaikų kaita, pavydumas, nepatiklumas, neatsparumas aplinkinių poveikiui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.