Tavo Zodiako ženklas ir svarbiausias gyvenimo tikslas

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visi trokštame ir ieškome skirtingų dalykų: vieniems tai gali būti meilė, kitiems – harmonija. Kai žinai, ko tiksliai nori, gali susitelkti į šį tikslą atmesdama nesvarbias ir nereikšmingas užduotis. Astrologija gali padėti sužinoti, kokie slapti motyvai tūno tavo asmenybėje, kokie esminiai tavo poreikiai ir kaip nutiesti kelią tavo tikslų link.

Avinas – iššūkiai

Jaučiate poreikį gauti itin aukštus įvertinimus laikydami egzaminus, jums būtina sėkmė dalyvaujant žaidimuose. Taip pat jaučiate būtinybę spręsti problemas ir užduotis. Avinams tiesiog būtina ne tik ką nors daryti, o daryti tai geriausiai iš visų. Turite nuolatos mesti sau iššūkį, nes tik tokiu būdu įmanoma išsaugoti susidomėjimą ir motyvaciją. Kol siekiate būti geriausi, nugalėtojai, tol jūsų gyvenimas turi prasmę.

Jautis – komfortas

Jums reikalingi patogūs namai, geras maistas ir maloni aplinka. Be šių dalykų jūsų gyvenimas netenka spalvų, taigi darysite viską, ką tik galėsite, kad aplink save sukurtumėte komfortą. Tikėtina, kad jaučiate būtinybę periodiškai save palepinti. Tiesa, dėl šių tikslų įgyvendinimo esate pasirengę daug ir sunkiai dirbti.

Dvyniai – bendravimas

Jums būtinas jausmas, kad turite bendravimo ratą. Dvyniams gyvybiškai svarbu reikšti savo jausmus, idėjas ir patirtį žinant, kad kiti tai girdi ir supranta. Jums nėra geresnio jausmo už tą, kuris užplūsta, kai jaučiamas tarpusavio ryšys su žmonėmis. Nesvarbu, ką sakote, tiesiog visada jaučiate poreikį kuo nors dalintis su kitais.

Vėžys – supratingumas

Jums būtinas suvokimas, kad jūsų jausmai yra teisingi, o tie, kurie yra arčiausiai jūsų, supranta ne tik jūsų jausmus ir pojūčius, bet ir tai, kodėl jaučiatės būtent taip. Norite, kad jie jus užjaustų, suprastų, ką reiškia būti jūsų kailyje, ir matytų dalykus per jūsų matymo prizmę.

Liūtas – garbinimas

Jūs trokštate, kad kiti būtų jums ištikimi ir žvelgtų tik į jus, garbintų jus ir labai jus vertintų. Žinote, kad esate ryškiai spindinti žvaigždė, bet jums reikalingas nuolatinis aplinkinių patvirtinimas, nes tik tokiu atveju galite jausti užtikrintumą.

Mergelė – patirtis

Turite pasiekti geriausių rezultatų srityje, kurioje vykdote veiklą. Tiesa, geriausių rezultatų jums reikia ne visose srityse iš karto, o tik tose, kurios jus domina. Jei esate rašytojas, rašyti turite tobulai. Jei muzikantas, tobulinsite savo meistriškumą iki aukštumų. Galbūt esate savamokslis, bet tai neturi reikšmės, jei veikla jums teikia malonumą.

Svarstyklės – balansas

Mėginate praktikuoti nuosaikumą visose srityse, nors ne visada tai pavyksta. Jums patinka, kai viskas būna maksimaliai subalansuota ir harmoninga. Mėginate susikurti ramų namų gyvenimą ir apsupate save pozityviais ir išsilavinusiais žmonėmis. Nuo toksiškų asmenų stengiatės laikytis kuo atokiau ir jų vengiate.

Skorpionas – aistra

Patiriate tikrų tikriausią aistrą dalykams, kuriuos labiausiai vertinate gyvenime: meilę, seksą, žinias, įgūdžius, požiūrius. Jaučiate ir darote tai, ką mėgstate, iš visos širdies, ne puse kojos, jei jau iškėlėte sau užduotį ar tikslą. Jei mylite, įnirtingai persekiosite savo išrinktąjį, jei trokštate žinių, mokysitės pagreitintu tempu.

Šaulys – įspūdžiai

Esate patys tikriausi nuotykių medžiotojai, trokštate pamatyti visą pasaulį, išmėginti naujoves, dalyvauti pačiuose įvairiausiuose renginiuose, kurie skiriasi nuo tų, prie kurių esate įpratę, siekiate išmėginti visus malonumus, kuriuos siūlo gyvenimas. Kai pasensite ir atsisuksite atgal, patirsite būtinybę jausti, kad nugyvenote gyvenimą, kupiną įspūdžių.

Ožiaragis – sąmoningumas

Norite elgtis teisingai, būti šalia tų, kuriems jūsų reikia, užtikrinti saugią ateitį sau ir savo šeimai. Daug dirbate ir esate labai sąžiningi. Elgiatės protingai, jūsų žodis svarus ir nepajudinamas. Skiriate dėmesio savo veiksmams ir žodžiams, jums svarbu, kaip elgiatės kitų žmonių atžvilgiu.

Vandenis – inovacijos

Privalote viską žinoti apie naujausias tendencijas technologijų ir mokslo srityse. Jums patinka eksperimentuoti, daryti atradimus ir dirbti siekiant jau egzistuojančių dalykų tobulinimo. Negalite pakęsti sąstingio ir pokyčių nebuvimo. Jums rūpi ne tik kitų sukurtos, bet ir jūsų pačių inovacijos.

Žuvys – kūrybinė saviraiška

Nebūtinai turite tapti profesionaliu dailininku, kad jaustumėte didžiulį troškimą išreikšti save kūrybiškai. Žinoma, galite piešti ar rašyti knygas, vaidinti ant scenos, dainuoti ar netgi kurti reklamines kampanijas. Jums būtina kurti savomis rankomis grožį, todėl kūrybiškai žvelgiate į jus supančią aplinką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!