Taro kortų prognozė: tie, kurių 2017 metais laukia malonios permainos

 (4)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taro kortų prognozė: tie, kurių 2017 metais laukia malonios permainos

Taro kortų prognozė - tai ne visai pranašystės, o greičiau patarimai, į ką turėtum atkreipti dėmesį ir ko vertėtų pasisaugoti. Kad sužinotum, kuri Taro korta lydės tave 2017 metais, turi sudėti savo gimimo mėnesio ir dienos skaičius su 2017 metais. Pavyzdžiui: 2017+0+4+1+2 = 2024; 2+0+2+4 = 8. Tokiu atveju tavo šių metų Taro korta – Stiprybė.

2017 metais malonios permainos laukią tų, kurių Taro kortos yra šios:

* Skaičius 1. Taro korta „Magas“

* Skaičius 3. Taro korta „Imperatorė“

* Skaičius 7. Taro korta „Vežimas“

* Skaičius 17. Taro korta „Žvaigždė“

* Skaičius 19. Taro korta „Saulė“

* Skaičius 21. Taro korta „Pasaulis“

Jeigu tavo Taro kortos tarp aukščiau išvardintų nėra, apie savo 2017 metų kortą gali paskaityti čia.

Tavo skaičius 1. Taro korta „Magas“

Mago korta žada, kad 2017 metai bus sėkmingi naujų projektų pradžiai. Tave gali aplankyti geniali idėja, kurią verta įgyvendinti. Metas išlįsti iš šešėlio ir visiems parodyti, kas esi ir ką sugebi. Pradėk rodyti iniciatyvą, nustok bijoti savo klaidų ir imkis veikti. Metai tau labai palankūs.

Pasiduok troškimui išbandyti kažką naujo, ko nedrįsai padaryti anksčiau. Dabar tu jau pasiruošusi įveikti visas kliūtis, todėl nestovėk vietoje ir braukis į priekį. Labai svarbu, kad 2017 metais išmoktum tinkamai pateikti save aplinkiniams, nesidrovėtum viešai pabrėžti savo privalumų ir gabumų. Tu moki bendrauti su žmonėmis, todėl pasinaudok tuo!

Ieškok naudingų pažinčių, kuo daugiau bendrauk su naujais žmonėmis, stenkis nuolatos keisti aplinką ir plėsti savo akiratį. Tavo rankose visi koziriai, todėl būtų nuodėmė jais nepasinaudoti. Magas tau žada stulbinančius metus, bet jeigu pati nepajudėsi iš vietos, praleisi puikią progą kardinaliai pakeisti savo gyvenimą gerąja linkme.

Skaičius 3. Taro korta „Imperatorė“

„Imperatorės“ korta žada vaisingus ir kūrybiškus metus. Tavęs laukia ir materialinė gerovė: viskas, ką iki šiol darei, turi pagaliau duoti vaisių. Tačiau tai nereiškia, kad jau gali atsipalaiduoti. Ir toliau rūpinkis tuo, kuo rūpinasi iki šiol: nesvarbu, ar tai – santykiai, ar tavo karjera. Dar šiek tiek pasistenk ir maksimaliai parodyk viską, ką sugebi.

2017 metais tau patartina pasirūpinti savo įvaizdžiu. Tavo vidinės pastangos jau pakankamai tvirtos, tačiau kelyje į sėkmę svarbi ir tavo išvaizda. Privalai tapti tikra imperatore: tvirta ir galinga vidumi, graži išore.

Šie metai – tiesiog tobuli naujos realybės sukūrimui: gali tapti tuo, kuo visada norėjai būti. Juk „Imperatorė“ – savo gyvenimo šeimininkė. O kad taip ir būtų, tiesiog turi daryti tai, ką mėgsti. Pats metas pagalvoti, ar dirbi tą darbą, kurį nori dirbti, ar šalia tavęs yra tas žmogus, su kuriuo tu norėtum būti visą likusį gyvenimą? Darbinėje srityje turi daug perspektyvų, bet privalai pasikliauti savo nuomone, o ne kitų patarimais. Asmeniniuose santykiuose taip pat viskas puiku: tinkamas metas šeimos pagausėjimui.

Skaičius 7. Taro korta „Vežimas“

„Vežimo“ korta žada tau nuotykius ir permainas. Judėsi greitai ir labai skirtingomis kryptimis, todėl teks padirbėti, kad viską sugebėtum sujungti ir išpeštum iš to maksimalią naudą. Turėsi daugybę poreikių ir norų, bet svarbiausia, turėsi ir energijos bei gabumų, kad viską sugebėtum paversti realybe.

Nepamiršk, kad kelių 2017 metais bus daug, bet visko aprėpti nepavyks. Taigi turi aiškiai žinoti, kokie yra pagrindiniai tavo tikslai, kad tas vežimas nenuvežtų tavęs ten, kur nereikia. Viskas keisis labai greitai, todėl visuomet prisimink: šiandien nepadarysi – rytoj bus per vėlu. Nedelsk su sprendimais. Jei turi galimybę kažką padaryti čia ir dabar, tai ir daryk.

Metai labai sėkmingi gyvenamosios vietos keitimui ir ypatingai kelionėms. Tiek asmeninėms, tiek darbinėms. Sukaupk visą savo ryžtą bei drąsą ir judėk į priekį. 2017 metai tau tikrai turės ką pasiūlyti, tik spėk bėgti kartu su laiku. Ir svarbiausia – nebijok permainų. Kartais net neįsivaizduoji, kas gali laukti už posūkio.

Skaičius 17. Taro korta „Žvaigždė“

„Žvaigždės“ korta žada teigiamas permainas. Tavęs laukia naujos, netikėtos idėjos ir galimybės, bet nevertėtų nerti į tai stačia galva, pamirštant viską, ką iki šiol darei. Turėtum sujungti seną ir naują, kad išpeštum maksimalią naudą.

Likimas tau žada apdovanojimą už viską, ką iki šiol darei. Pagaliau išaušo tavo žvaigždžių valanda: būsi įvertinta darbe, pajusi savo reikšmę draugų ir šeimos rate, o santykiuose tikėtinas proveržis. Asmeninė charizma, žavesys, talentas – ties šiomis sritimis dabar turėtum sutelkti visas savo jėgas, nes būtent tai bus tavo sėkmės garantas.

Daugiau klausykis, nei kalbėk, daugiau daryk, nei žadėk, daugiau girk, nei peik. Svajok tyliai, bet būtinai svajok, nes tavo slapti norai pildysis. Tereikia turėti orientyrus, kurie tave ves į priekį. Viena sąlyga, kurios nereikia pamiršti: pradėk nuo pačių mažiausių dalykų ir troškimus palaipsniui didink. Žengusi mažą žingsnelį, kitą ženk jau didesnį. Ir nebijok šiek tiek rizikuoti – sėkmė 2017 metais tavo pusėje.

Skaičius 19. Taro korta „Saulė“

„Saulės“ korta tau žada optimizmo ir pasitikėjimo savimi kupinus metus. Aplinkiniai pagaliau įžvelgs tavo pastangas ir dosniai už jas atsilygins. O ir tu pati pamirši savo baimes, atsiversi ir įgysi kur kas daugiau drąsos, nei turėjai prieš tai.

Finansiniai reikalai sparčiai gerės, ir ne be priežasties: optimizmas ir energija skatins tave išbandyti naujas sritis, kurti pelningus projektus, ieškoti naujų galimybių. Asmeniniuose santykiuose taip pat numatomi tik teigiami pokyčiai: vienišės trauks vyrus kaip bites prie medaus, jau turinčios antrąją pusę pajus santykiuose harmoniją. Tokia ta teigiamos tavo energijos įtaka. Svarbiausia, per daug neatsipalaiduoti, nes Saulė gali ne tik šildyti, bet ir skaudžiai nudeginti.

Žengdama sėkmės keliu, nepamiršk žmonių, kurie padėjo tau tą kelią atrasti. Dabar tu turi galimybę padėti kitiems, taigi pasinaudok ja. Ir vėlgi, už tavo gerumą bus atlyginta.

Skaičius 21. Taro korta „Pasaulis“

Praėjusi visą ratą išbandymų, tu pagaliau atrasi tikrąją save: labiau subrendusią ir pasiruošusią kovoti už laimę, bet tuo pačiu nuoširdesnę, natūralesnę ir mokančią dalintis gėriu. Tau pavyks nusikratyti labai slegiančią aplinkinių nuomonių, vertinimų bei pageidavimų naštą ir suprasti, ko nori tu pati.

Pajusi, kad prasideda visiškai naujas gyvenimas, kurio epicentre būsi tu. Kad ir kokia bus situacija, tu rasi geriausią išeitį: darbe tave nepakankamai vertins – tiesiog pakeisi darbą ir neapsiriksi, santykiai neteiks tokio džiaugsmo, kokio norėtųsi – nustosi stengtis už du ir džiaugsiesi apėmusiu laisvumo pojūčiu. Žodžiu, pagaliau gyvensi dėl savęs, o tai ir bus tavo raktas į sėkmę.

Likimas 2016 metais žada praplėsti galimybių ribas. Tau tereikia nerti į jas stačia galva ir mėgautis naujais potyriais. Kelionės, naujos pažintys, nauja tu, visiškas išsilaisvinimas – geresnių metų net negalima tikėtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.