Sunku patikėti, kad šiai merginai 26 m.

 (31)
Iš tiesų sunku patikėti, kad modeliui Sarai Geurts yra 26 m., iš pirmo žvilgsnio ji atrodo kur kas vyresnė. Merginos išvaizdos pokyčius lėmė dar vaikystėje diagnozuotas Ehlers-Danlos sindromas.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ehlers-Danlos sindromas yra paveldimas, tai jungiamojo audinio liga. Ja sergant, oda tarsi išsitempia, sąnariai tampa judresni, o kraujagyslės - trapesnės, organizme sutrinka kolageno gamyba. Kadangi šis baltymas sudaro per 70 % odos masės, jam sparčiai nykstant, oda praranda stangrumą, elastingumą, nesugeba atsinaujinti. Taigi, šis sindromas kardinaliai pakeičia išvaizdą, žmogus gali atrodyti senesnis nei yra iš tiesų, o kūnas - tarsi po drastiškų svorio pokyčių, kai atsikračius svorio, lieka išsitampiusios odos klostės.


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on May 18, 2017 at 9:02pm PDT

Sara Geurts apie savo ligą sužinojo būdama 10 m. Paauglystėje kitaip atrodanti oda buvo didžiausias merginos skaudulys, dėl išvaizdos sulaukdavo priekabių, nesisekė meilės reikalai. Dabar manekene dirbanti Sara sako užbraukusi praeities puslapius ir pažinusi save iš naujo. Instagramo paskyroje ji dalijasi įvairiomis nuotraukomis, kuriose drąsiai vilki tik apatinį trikotažą ar bikinį. Gėdos etapas jau praeity, S. Geurts išmoko priimti išvaizdą, kurią jai davė gamta, pagaliau mergina myli save, o kartu drąsina ir kitus pamilti savo trūkumus.

A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 6, 2017 at 2:53pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 22, 2017 at 10:36am PDT

Sara dalyvavo pozityvų požiūrį į kūną skatinančiame projekte "Love Your Lines Campaign". Jai prireikė nemažai laiko, kad išdrįstu viešai parodyti savo kūną ir prabilti apie sindromą. Tačiau vaizdo įrašas "Youtube" vos per 3 savaites surinko daugiau nei 2 mln. peržiūrų, komentaruose gausu gražių žodžių ir linkėjimų nepasiduoti. Ir tikrai, juk patrauklios tos, kurios tokiomis jaučiasi! Kaip yra sakiusi atletė Aimee Mullins, seksualiausia, ką moteris gali turėti, - pasitikėjimas savimi, tai daug seksualiau nei bet kuri kūno dalis.

A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 23, 2017 at 10:50pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jul 6, 2017 at 2:56pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jan 11, 2017 at 3:48pm PST


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Apr 11, 2017 at 10:46am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.