Sunku patikėti, bet būtent ši daina sumažina stresą 65%

 (13)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Darbe vadovas išvedė iš kantrybės (eilinį kartą), grįžus namo - vėl nesusipratimai, o kiek dar mažų nemalonių kasdienių smulkmenų, deginančių tavo nervų ląsteles. Su stresu reikia kovoti, tačiau kokiomis priemonėmis? Garso terapija jau seniai naudojama įvairiose terapijose ir niekam ne paslaptis, kad būtent muzika gali daryti stulbinamą įtaką mūsų emocinei, o tuo pačiu ir fizinei savijautai. Didžiosios Britanijos neurologai surinko sąrašą kompozicijų, kurios turi didžiausią poveikį.

Tyrime dalyvavusiems žmonėms teko kuo greičiau spręsti nelengvus uždavinius, o šis procesas neišvengiamai didindavo vidinę įtampą. Tyrėjai prie kiekvieno dalyvio prijungė jutiklius, įjungdavo skirtingas melodijas ir stebėdavo pokyčius - širdies ritmą, pulsą, kvėpavimo dažnumą ir t.t. Tyrimui vadovavęs daktaras Davidas Lewis-Hodgsonas tikina, kad viena daina gerokai pranoko jų lūkesčius ir be konkurencijos įveikė kitas kompozicijas. Grupės Marconi Union kūrinys „Weightless“ bendrai skaičiuojant sumažino stresą net 65%. Įdomu tai, kad šis kūrinys būtent tokiu tikslu ir buvo kurtas. Kuriant dainą į pagalbą buvo pasitelkti garso terapeutai.

Žemiau rasi visą geriausiai stresą mažinančių 10 dainų sąrašą.

Marconi Union — “Weightless”.

Airstream — “Electra”.

DJ Shah — “Mellomaniac (Chill Out Mix)”.

Enya — “Watermark”.

Coldplay — “Strawberry Swing”.

Barcelona — “Please Don’t Go”.

All Saints — “Pure Shores”.

Adele — “Someone Like You”.

Моцарт — “Sull’aria…che soave zeffiretto”

Rue du Soleil (Café Del Mar) — “We Can Fly”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!