Sugniaužk delną, o tuomet paskaityk, ką tai išduoda apie tave

 (64)
Negalvodama sugniaužk savo kairės rankos delną į kumštį, pažiūrėk, kurį paveiksliuką jis atitinka ir paskaityk, ką tai išduoda apie tave.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tu linkusi padėti žmonėms, net jei tai suteikia tau nepatogumų. Kitaip tariant, esi iš tų žmonių, kurie pirmiau pagalvos apie kitus, o tik tuomet apie save. Nuolatos ieškai naujų žinių ir patirčių, esi energinga, tačiau šiek tiek nekantri. Tokius žmones dažnai vadina avantiūristais, tačiau tai ne visai tiesa - retas kuris žino, kiek iš tiesų tavyje yra emocijų, kaip dėl kiekvienos situacijos tu viduje jaudiniesi ir kaip kartais tau sunku. Paprasčiausiai aplinkiniams tu to neparodai - eini į priekį ir gyveni, savo išgyvenimus pasilikdama sau.

Kartais tau reikėtų tiesiog atsiriboti nuo aplinkinių problemų ir rūpesčių, nes pastebėję tavo gerumą, žmonės pradeda tuo naudotis. Vis tik esi iš tų žmonių, kuriems sunku ilgai pykti, todėl net ir nusivylusi vis tiek užgniauži savo nuoskaudas ir ištiesi pagalbos ranką. Bet kartais tiesiog pagalvok, ar tikrai verta. Juk kai kurie žmonės taip įpratę prie tavo rūpesčio, kad patys net nebesistengia, nes puikiai žino, kad tu visada būsi šalia. Išmok pasakyti „ne“, kad kiti labiau pradėtų vertinti tavo ištartą „taip“.

Esi iš tiesų žmonių, kurie geba rasti bendrą kalbą praktiškai su visais. Ar dar reikia stebėtis, kad trauki žmones? Žmonės tave myli už atvirumą, aštrų protą ir gebėjimą pastovėti už save, tuo pačiu išlaikant gerus santykius su kitais. Tu labai pasitikinti savimi ir tuo pasitikėjimu gebi užkrėsti kitus. Mėgsti racionaliai mąstyti, į kiekvieną situaciją žvelgi iš skirtingų pusių, analizuoji ir ieškai kompromisinių sprendimų - dėl to esi tas žmogus, kuriuo aplinkiniai pasitiki ir į kurį kreipiasi patarimo.

Iš šalies atrodai labai tvirta, praktiškai nepalaužiama asmenybė. Iš tiesų, keblioje situacijoje virsti tikra kovotoja, ta, kuri eis pirmoje eilėje, iš paskos savęs vesdama visus kitus. Tačiau širdyje esi visai kitoks žmogus - švelni, rami, nelinkusi rodyti savo emocijų, jautriai išgyvenanti nesėkmės. Nereikia bijoti parodyti to ir kitiems žmonėms.

Turi puikų humoro jausmą ir iškalbą, tačiau esi ganėtinai uždaro būdo, todėl tik patys artimiausi žmonės gali pamatyti tikrąją tave. Nemėgsti apie save pasakoti aplinkiniams ir geriau klausaisi kitų, nei kalbi pati. Esi labai reikli sau, todėl kartais pernelyg save nuvertinti. Gal tiksliau - neįvertini to, ką darai ir ką sugebi. Jei kitas eitų ir visiems girtųsi padaręs kažkokį konkretų darbą, tu, atlikusi lygiai tą patį, greičiausiai sėdėtum ir mintyse galvotum „galėjau ir geriau“.

Turi išmokti į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau ir judėti į priekį, mažiau dairydamasi atgal. Čia kalbame ir apie tavo santykius su žmonėmis. Esi labai įžvalgi ir puikiai perpranti aplinkinius, pastebi tai, ko kiti galbūt nepamatytų ar tiesiog numotų ranka. Tie nemalonūs dalykai kaupiasi ir galiausiai pasitikėti kitais žmonėmis tampa beprotiškai sunku. Nė vienas iš mūsų nėra tobulas, todėl reikia išmokti žmonėms atleisti ir pamiršti senas nuoskaudas. Pamatysi, kuo mažiau gilinsiesi kas ką ir kada padarė, tuo pačiai bus lengviau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.