Sugniaužk delną, o tuomet paskaityk, ką tai išduoda apie tave

 (64)
Negalvodama sugniaužk savo kairės rankos delną į kumštį, pažiūrėk, kurį paveiksliuką jis atitinka ir paskaityk, ką tai išduoda apie tave.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tu linkusi padėti žmonėms, net jei tai suteikia tau nepatogumų. Kitaip tariant, esi iš tų žmonių, kurie pirmiau pagalvos apie kitus, o tik tuomet apie save. Nuolatos ieškai naujų žinių ir patirčių, esi energinga, tačiau šiek tiek nekantri. Tokius žmones dažnai vadina avantiūristais, tačiau tai ne visai tiesa - retas kuris žino, kiek iš tiesų tavyje yra emocijų, kaip dėl kiekvienos situacijos tu viduje jaudiniesi ir kaip kartais tau sunku. Paprasčiausiai aplinkiniams tu to neparodai - eini į priekį ir gyveni, savo išgyvenimus pasilikdama sau.

Kartais tau reikėtų tiesiog atsiriboti nuo aplinkinių problemų ir rūpesčių, nes pastebėję tavo gerumą, žmonės pradeda tuo naudotis. Vis tik esi iš tų žmonių, kuriems sunku ilgai pykti, todėl net ir nusivylusi vis tiek užgniauži savo nuoskaudas ir ištiesi pagalbos ranką. Bet kartais tiesiog pagalvok, ar tikrai verta. Juk kai kurie žmonės taip įpratę prie tavo rūpesčio, kad patys net nebesistengia, nes puikiai žino, kad tu visada būsi šalia. Išmok pasakyti „ne“, kad kiti labiau pradėtų vertinti tavo ištartą „taip“.

Esi iš tiesų žmonių, kurie geba rasti bendrą kalbą praktiškai su visais. Ar dar reikia stebėtis, kad trauki žmones? Žmonės tave myli už atvirumą, aštrų protą ir gebėjimą pastovėti už save, tuo pačiu išlaikant gerus santykius su kitais. Tu labai pasitikinti savimi ir tuo pasitikėjimu gebi užkrėsti kitus. Mėgsti racionaliai mąstyti, į kiekvieną situaciją žvelgi iš skirtingų pusių, analizuoji ir ieškai kompromisinių sprendimų - dėl to esi tas žmogus, kuriuo aplinkiniai pasitiki ir į kurį kreipiasi patarimo.

Iš šalies atrodai labai tvirta, praktiškai nepalaužiama asmenybė. Iš tiesų, keblioje situacijoje virsti tikra kovotoja, ta, kuri eis pirmoje eilėje, iš paskos savęs vesdama visus kitus. Tačiau širdyje esi visai kitoks žmogus - švelni, rami, nelinkusi rodyti savo emocijų, jautriai išgyvenanti nesėkmės. Nereikia bijoti parodyti to ir kitiems žmonėms.

Turi puikų humoro jausmą ir iškalbą, tačiau esi ganėtinai uždaro būdo, todėl tik patys artimiausi žmonės gali pamatyti tikrąją tave. Nemėgsti apie save pasakoti aplinkiniams ir geriau klausaisi kitų, nei kalbi pati. Esi labai reikli sau, todėl kartais pernelyg save nuvertinti. Gal tiksliau - neįvertini to, ką darai ir ką sugebi. Jei kitas eitų ir visiems girtųsi padaręs kažkokį konkretų darbą, tu, atlikusi lygiai tą patį, greičiausiai sėdėtum ir mintyse galvotum „galėjau ir geriau“.

Turi išmokti į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau ir judėti į priekį, mažiau dairydamasi atgal. Čia kalbame ir apie tavo santykius su žmonėmis. Esi labai įžvalgi ir puikiai perpranti aplinkinius, pastebi tai, ko kiti galbūt nepamatytų ar tiesiog numotų ranka. Tie nemalonūs dalykai kaupiasi ir galiausiai pasitikėti kitais žmonėmis tampa beprotiškai sunku. Nė vienas iš mūsų nėra tobulas, todėl reikia išmokti žmonėms atleisti ir pamiršti senas nuoskaudas. Pamatysi, kuo mažiau gilinsiesi kas ką ir kada padarė, tuo pačiai bus lengviau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.