Suderinamumo horoskopas skirtingiems Zodiako ženklams

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kad ir ką sakytų astrologai, sukurti santykius galima su bet kuriuo Zodiako ženklu. Tik su vienais ryšį pavyks pajausti akimirksniu, o prie kitų gali tekti prisiderinti. Siūlome paskaityti, kuris Zodiako ženklas tau labiausiai tiktų.

Avinas

Šio ženklo atstovėms tiks vyrai, kurie nenusileis joms nei charakterio stiprumu, nei mokėjimu siekti savo. Vis tik svarbu, kad partneris galėtų prie tavęs prisiderinti. Pavyzdžiui, pernelyg jautrios Žuvys ar Svarstyklės gali būti nepakankamai tvirtos, o tokių pat griežtų įsitikinimų Avinas gali pasirodyti tau per aršus. Astrologai rekomenduoja rinktis Mergelę. Toks vyras tau bus patikima atrama ir įdomus pašnekovas. Puikia pora gali tapti Ožiaragis, Liūtas ar Skorpionas, jei pavyks rasti bendrų interesų. Dar galima mėginti santykius puoselėti su Jaučiu, su kuriuo santuoka bus sėkminga, jei tavo svajonė – tvirta šeima ir bendra buitis.

Jautis

Jaučio ženklo atstovės turi šansų sėkmingai ištekėti už Svarstyklių, Vėžio ar Žuvų. Tokioje poroje lyderiausi, bet tai jokiais būdais santykiams nepakenks. Tavo sužavėtas vyras vertins tave ir tai, ką jam suteiki santykiuose, tavimi rūpinsis ir darys viską, ką tik gali, kad tik būtum laiminga. Sąjunga su Mergelės ženklo atstovu bus rami ir labiau primins partneriškus ir draugiškus santykius, o Avinas ar Skorpionas gali pasirodyti pernelyg aistringas ir impulsyvus.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovei tiktų Liūtas ar Vandenis - būtumėte tikrai tvirta pora. Vertinant Zodiako charakteristikas turite nemažai bendro: mokate ir mėgstate pasirodyti, nuoširdžiai rūpinatės artimaisiais. Ne ką prastesne kandidatūra į tavo širdį galėtų būti Šaulys ar Svarstyklės. Mergelė, Ožiaragis ir Jautis gali tau pasirodyti nepataisomai nuobodūs, taigi, jei likimas jus suvedė, teks padirbėti siekiant harmonijos.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovėms tiks tvirtai ant žemės stovintis vyras. Šiuo atveju Mergelės ženklo atstovą galimai dirgins tavo svajingumas ar užmaršumas, todėl astrologai rekomenduoja rinkis Jaučio ženklo atstovą. Tiesa, sąjunga su Vandeniu taip pat gali būti harmoninga. Jei vis tik tave traukia romantika, gali pasižvalgyti Dvynių ar Šaulio: tokie vyrai tau dainuos serenadas ir dovanos įsimintinas dovanas, bet apsigyvenus kartu gali kilti su buitimi susijusių problemų.

Liūtas

Šio ženklo atstovės nori visuomet būti dėmesio centre. Tau reikalingas partneris, kuris tai supras ir įvertins, su kuriuo šalia galėsi pernelyg negalvoti apie rūpesčių perteklių. Tenka pripažinti, kad pernelyg praktiškas Jautis gali skirti per mažai dėmesio tavo vidiniam pasauliui, o juk nepaisant grožio ir patrauklumo norisi būti mylimai dėl dvasinių savybių. Netikėtai maloni gali būti pažintis ir po to sekantis suartėjimas su Žuvų ženklo atstovu. Tiesa, jei nori, kad santykiai truktų ilgai, turėsi pasistengti. Skorpionas tau pasirodys pernelyg dominuojantis. Taigi pirmenybę turbūt teks suteikti harmoningesniam partneriui, pavyzdžiui, Mergelės arba Svarstyklių ženklo atstovui.

Mergelė

Tvarką ir ramybę mėgstančioms Mergelėms puikiai tinkami Ožiaragiai arba Jaučiai. Ne ką prasčiau tiks Šaulys ar Avinas, jei tik juntamas siekis puoselėti ilgus ir rimtus santykius. Jei vis tik tau gyvenimą apsunkina tavo itin stiprus atsakomybės jausmas ir valdingumas, Dvyniai ar Skorpionas – puiki kandidatūra romantiniam ryšiui užmegzti. Vis dėlto tokį ryšį pakelti į aukštesnį lygmenį kažin ar pavyks. Jei vis tik trokšti santykių būtent su tokiu žmogumi, teks suprasti ir susitaikyti su visais šio ženklo trūkumais.

Svarstyklės

Pernelyg teisingi Jaučio ar Mergelės ženklo atstovai tiek santuokoje, tiek ir ankstyvojoje santykių stadijoje gali tau daryti pernelyg didelį spaudimą. Tą patį galima pasakyti ir apie Skorpionus, nuo kurių Svarstyklių ženklo atstovėms norisi pabėgti dar pirmo pasimatymo metu. Neblogas derinys įmanomas su to paties ženklo atstovu. Kartu rasite harmoniją ir pusiausvyrą. Iš esmės tinka visi poriniai ženklai – Svarstyklės, Dvyniai ir Žuvys. Sunkiausiai pavyks suartėti su Liūtu, nes abu asmenys nejaučia tvirtai žemės po kojomis ir yra labai skirtingų charakterių.

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai dažnai įvardijami kaip pernelyg pavydūs. Jei šią savo charakterio savybę jau esi pastebėjusi, puikiai žinai, kad tau reikalingas provokuoti nemėgstantis partneris. Šiuo atžvilgiu labiausiai tiks Žuvų ženklo atstovai, pasižymintis ištikimybe. Dar tiks Mergelė, Jautis arba Ožiaragis. Vis tik tenka pripažinti, kad pastarųjų ženklų atstovai išsiskiria gana sudėtingu charakteriu, todėl prireiks laiko, kol atrasite pusiausvyrą.

Šaulys

Šio ženklo atstovėms reikalingas vyras, pasirengęs daug duoti, bet ir tu savo ruožtu esi pasirengusi jį apdovanoti viskuo, kuo tik gali. Taigi pernelyg aukotis linkusios Žuvys ar emocijomis trykštantys Vėžiai - ne pats geriausias pasirinkimas. Paprastai astrologai laimina Šaulio ženklo atstovių sąjungą su to paties ženklo atstovais vyrais, bet meilės suderinamumo horoskopas rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į Avinus bei Dvynius. Tiesa, pastarieji kiek judresni ir keičiantys nuomonę, bet pasižymi mokėjimu visus užkrėsti troškimu judėti pirmyn.

Ožiaragis

Puiki meilės pora galima su ramiu ir nelinkusiu į pernelyg didelį teatrališkumą, dramatiškumą ar parodomuosius poelgius vyru. Astrologai rekomenduoja dėmesį atkreipti į Svarstykles ir Mergeles. Santykiai su Jaučiu, tikėtina, bus grįsti labiau materialiniais sumetimais ir protu nei abipusiais jausmais. Atsargiau derėtų vertinti ir galimybę santykius puoselėti su Liūto ženklo atstovais – jie mėgsta būti geriausi, todėl rizikuoji tapti maloniu trofėjumi. Dvyniai ir Vandeniai nuvils tuo, kad daug kalba, o tu pirmenybę teiki meilę patvirtinantiems veiksmams, o ne žodžiams.

Vandenis

Puikiosioms šio ženklo atstovėms rekomenduojama tvirtą sąjungą kurti su mokančiu pralinksminti, bet tuo pačiu ir nemažai pasiekusiu partneriu. Stabilumo suteiks meilės ryšiai, palaikomi su Ožiaragiu ar Jaučiu, o Liūtas ar Šaulys tavo gyvenimui suteiks aistringumo. Pirmieji visada atvažiuos tave pasiimti automobiliu, jei užtruksi su draugėmis, o antrieji visada ras automobilį, kad atvežtų prie tavo namų pernelyg didelę rožių puokštę. Tik tu pati gali nuspręsti, kuris poelgis tau svarbesnis.

Žuvys

Astrologai mano, kad šio ženklo atstovėms labiausiai tinkami kitų Vandens stichijos ženklų atstovai. Vėžys pasižymi romantiškumu, su juo jausiesi mylima ir geidžiama, o Skorpionas šalia tavęs bus temperamentingas ir aistringas. Tiesa, pastarąjį derinį psichologai vertina kaip ganėtinai konfliktišką, o meilės ryšiai su įsimylėjusiu Vandeniu kartais būna ne ką mažiau ryškūs ir kur kas mažiau varginantys. Jei nekyla jokių abejonių dėl jausmų, tvirtos santuokos gali tikėtis ir du Žuvų ženklo atstovai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.