Su turtingais tėtušiais laiką leidžianti mergina atvirai papasakojo, koks jos gyvenimas

Sara-Kate neplanavo tapti mergina už pinigus, bet... kas gi tai planuoja? Pirmasis pasimatymas baigėsi netikėtai dosnia suma, tad ji užkibo.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Studijuodama universitete, Sarah-Kate nusprendė atsisiųsti populiarią pažinčių programėlę, kurios pagalba turtingi tėtušiai gali nesunkiai susirasti jaunas, žavingas merginas. Be abejonės, ne už dyką - juk jaunystė ir grožis kainuoja!

Pirmasis susitikimas Sarą nustebino - viskas vyko natūraliai, tarsi tai tebūtų paprastas pasimatymas. „Šiek tiek išgėrėme ir pavakarieniavome, - portalui INSIDER pasakojo mergina. - Tuomet jis parvežė mane iki namų ir tarė: „Nuostabiai praleidau laiką. Ar 500$ skamba gerai?“ Net nenutuokiau, kad mes kalbame apie tokius didelius pinigus. Tą kartą pagalvojau „Vau, tai buvo paprasta!“ ir nuo tada užkibau.

Tokios merginos kaip Sara vadinamos „sugar babies“. Galėtume tai prilyginti prostitucijai, bet... Viskas ne visai taip. Saros klientai - vyresnio amžiaus ir būtinai pasiturintys vyrai, pasirengę atsidėkoti pinigais ar dovanėlėmis už kartu praleidžiamą laiką. Kad būtų aiškiau, pabrėšime - šios dovanėlės tikrai ne iš pigiųjų: pirmos klasės bilietai kelionėms, prabangios SPA procedūros, dizainerių kurti drabužiai ir t.t. „Vyrai moka už kartu praleistą laiką, o ne už seksualines paslaugas. - tikina Sara. - Su kai kuriais klientais viskas ir baigiasi vienu pasimatymu, su kitais santykiai perauga į romanus ar ilgalaikes draugystes“.

Saros-Kate tėtušių sąrašas netrumpas. Mergina prisipažįsta visuomet labiau mėgusi vyresnio amžiaus vyrus, tas šis variantas jai pasirodė tiesiog tobulas. „Turėjau darbą, bet pradėjusi susitikinėti su tėtušiais, jį iš karto mečiau. Grįžau iš savaitę trukusios kelionės po Naująjį Orleaną ir gavau 5000$ čekį. Tuomet pagalvojau, o kam man tas darbas?“ - pasakoja Sara.

Pabaigusi universitetą Bostone, mergina persikraustė į Niujorką - miestą, kuriame atsiveria naujos galimybės. Čia jos jau laukė naujas tėtušis, pasirengęs mokėti 4000$ per mėnesį tam, kad savaitgaliais Sara galėtų leisti laiką būtent su juo. „Mes eidavome į muziejus, vakarieniaudavome kartu. Tad palaipsniui tarp mūsų atsirado ir intymus artumas“ - pasakoja mergina ir pabrėžia, kad tikrai ne su visais vyrais pasimatymai baigiasi būtent taip.

Nuo tos dienos, kai Sara pirmą kartą nuėjo į pasimatymą su turtingu tėtušiu, praėjo jau penkeri metai. Dabar visa tai jau praeitis. „Kai žvelgiu atgal, suprantu, kokia bejėgė buvau tuo metu. Dabar man viso to nebereikia. Aš radau veiklą, kuri man teikia malonumą, - pasakoja Sara, rašanti knygą apie savo patirtį šioje srityje. - Tai buvo geriausia patirtis mano gyvenime, suteikusi galimybę atrasti save ir suprasti, ką noriu veikti ateityje“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!